Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Ja to wszystko rozumiem. Ale ona musi "wylaczyc" te uczucia do niego, bo on do niej i tak nie wroci (bez powodu zreszta nie odszedl), a nawet jesli wroci to co to za malzenstwo dalej po tym wszystkim. Ja sobie czegos takiego nie wyobrazam, dlatego tak pisalam. I jak ktos gdzies w sumie madrze napisal, ze dziecko lepiej czuje sie jak widzi 2 rodzicow nieklocacych sie nawet jesli zyja osobno niz zyjacych razem ale ciagle sie awanturujacych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka rozwódkom
nie masz dzieci, nie skumasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka rozwódkom
poza tym nie jesteś nawet psychologiem :) więc daruj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem nie jestem, ale to nie oznacza, ze nie moge miec swojego zdania i go wypowiadac. Pisze co mysle, mozna sie z tym zgadzac lub nie. Ty tez nie masz wylacznosci na udzielanie dobrych rad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka rozwódkom
a ty masz? udzielisz swoją radę i uważasz,że każdy ma się z tobą zgadzać. jeśli się nie zgadza to wg ciebie ma cośz głową, jest nienormalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdzie nie napisalam, ze mam wylacznosc i ze kazdy kto sie ze mna nie zgadza jest nienormalny. Nienormalna jest dla mnie kobieta, ktora chce powrotu faceta ktory ja zostawil dla innej kobiety. Wg mnie to masochizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka rozwódkom
dyskusja z tobą to błędne koło, widać,że jesteś z tzw. marginesu nie musisz odpisywać, dużo zajmuje ci myślenie, ja już i tak tego nie przeczytam, więc nie wysilaj się nie zapomnij dziś komuś dowalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośka uważam, że masz rację dla mnie też przyjmowanie mężczyzny po tym jak odszedł to czysty masochizm tej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no akurat ja mam koleżankę, wiem że żyje z żonatym mężczyzną, jestem w szoku, uważałam ją zawsze za kobietę rozsądną, która nie zrobi nigdy w życiu czegoś takiego, bardzo ją lubię jako osobę .....nie wiem jak Ona tak może... ale jeszcze bardziej nie rozumiem żony tego mężczyzny, jak Ona może z nim być....właściwie ich obu nie rozumiem....może Ty mi droga Gosiu wytłumaczysz ten fenomen tych dwóch pań, jak one obie tak mogą żyć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właściwie ty Gosiu masz takie doświadczenie z tego co pisałaś rok tak żyłaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasek3- Przepraszam, musialam nakarmic mojego ksiecia:) Co do zony to ja tez nie rozumiem, bo to jest bronienie przegranej sprawy. Co do kochanki to jest walka o przyszly zwiazek z tym facetem. Jezeli kochanka czuje, ze on sie sklania na jej strone, to warto poczekac, ale nie za dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha...no tak....oczywiście wytłumaczyłaś mi tą sytuację ze swojego "punktu widzenia"......kochanki...tak moja znajoma pewnie myśli ...wspaniałe myślenie, tylko pogratulować......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochana???? jak można być zakochanym w mężczyźnie, który po seksie z nią idzie do mieszkania żony....nie oceniam jej źle, bo naprawdę ją lubię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna. Tak samo jak te byle zony twierdza, ze nadal kochaja swoich bylych mezow. Roznica jest taka, ze oni juz nie sa z nimi, a z tymi drugimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za idiotka
Gośka, ale z ciebie szmata. Odpierdol się suko od tamtej kobiety. Kurwą jesteś i kurwą zdechniesz. Co za podła sucz i jeszcze poucza innych. Won SUKO ze swoimi mądrościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasek3- Nie, to ktoras z piszacych tu kobiet napisala, ze pisze na "forum o rozwodkach". Zapewne chodzilo o topic z tego forum "kobiety po rozwodzie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i wszyscy się wkurzają jak jej udzielisz hi hi muszą być naprawdę dobre te Twoje rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojoj....
goska ma ksiecia;)))) pewnie na białym rumaku i zamek jest....goska z jakiej bajki jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×