Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Gość cin@cin
nie czytałam wszystkich komentarzy :) a dziecko ile ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hymn 78
a jak nazwałas idiotką kochanke tego faceta co sie wypowiadał i mówił ze ją kocha? niby czemu jest idiotką? Nie pisałaś z nią nawet, nie wiesz jaka jest, wyzywanie ludzi przychodzi ci z łatwością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cin@cin
kurde sory ze tak cie meczę ale ciekawa jestem twojej sytuacji a nie chce mi sie czytac wszytskiego :) długo sie spotykasz juz z tym lekarzem? po jakim czasie zamieszkaliscie razem odkad sie poznaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo pozwala sobie na to żeby spotykał się z nią i żył z jej żoną, nie szanuje jej wcale a tym bardziej żony, podtrzymuję nadal co napisałam jest idiotką, bo została kochanką żonatego mężczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cincin- Mieszkamy ze soba niecaly rok:) Wczesniej mielismy roczny romans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ananasek
ta lafirynda napisze, że nie trafiają do ciebie merytoryczne argumenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasek3- Pisalam o bylej zonie mojego faceta. Do Ciebie nic nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska............
goska to stara dupa 28 latek juz ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hymn 78
kij ma 2 konce, może kochanka kocha faceta i tez pozwala na to, a wracając do tego faceta to pisał ze mieszka z żoną ale nie zyje z nią, a to jest roznica. sorry nie trawie cię. A tak poza tym nie masz zadnych innych zajesc niz siedzenie na necie? jestes tu 24 godziny na dobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hymn 78
goska to nie było do ciebie tylko do ananaska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zajęcia cały czas coś robię, wpadam tylko popatrzeć co u Gośki, intrygująca postać z niej i wprost nie mogę się od niej oderwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka lafiryndo
spierdzielaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no idzieś Gośka spać z doktorkiem? uważaj żeby dzidziusia Ci nie zrobił hi hi lepiej się zabezpiecz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hymn zwróć uwagę jak mi tu dwa razy ubliżono...przeczytaj sobie wcześniejsze wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozwod i wyprowadzka od zony to podstawa. Kochanka mozna byc tylko przez jakis czas, nigdy nie rozumialam kobiet, ktore sa kochankami po 2-3 lata lub nawet dluzej. No chyba, ze tak im pasuje. Ale jesli zalezy ci na danym facecie, to trzeba stopniowo naklaniac go delikatnie, zeby odszedl od zony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te Wasze kochanki nakłanianie żeby mąż odszedł od żony jest wstrętne....owszem osiągacie swój cel, bo wiadomo w domu żonka, która nie zawsze pięknie wygląda, bo jest zmęczona, czasami nieumalowana, niezbyt może seksownie jest ubrana...a kochanka, cóż zawsze pięknie ubrana, wymalowana, pachnąca drogimi perfumami, paznokcie zrobione, włosy od fryzjera, uśmiechnięta, nie zestresowana...nie musi wam gotować obiadu, prać, sprzątać....może się swobodnie realizować, wiadomo że kochanka osiągnie swój cel zawsze....bo po prostu staje się w oczach mężczyzny seksowniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego droga Gosiu pilnuj się jak będziesz żoną, bo mężuś może "oko zawiesić" na seksowniejszej od Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasek3- Za wyjatkiem pewnego okresu w moim zyciu, zawsze staralam sie dbac o siebie. I robie to przede wszystkim dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienormalne
A czyja to wina, ze żona o siebie nie dba?? Czyja to wina, ze pasuje jej bycie służąca męża?? Chyba sobie samej może podziękować. Kobiety sie zapiszczaja i pózniej pretensje do całego swiata, tylko nie do siebie samej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×