Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Gość do gośki...
normalni ludzie nie robią innym krzywdy... ty pozbawiłaś dziecka ojca, który nie wychowuje go na co dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do goski- Nie pozbawilam ojca dziecka. Poza tym gdzies czytalam, ze dziecko lepiej znosi jak widzi oboje rodzicow nieklocacych sie, nawet jesli zyja osobno niz klocacych sie, ale zyjacych razem. Nie mozna malzenstwa ciagnac na sile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie mama syna
Przeciez kochanka jest wolna, nie ona zdradza, nie ona obiecywala milosc i wiernosc.. nie rozumiem dlaczego winy zrzucacie na kochanki jak to facet moczy kija w innej;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z gilem
nie podniecajcie się tak dziewuszki. gośka żyje w świecie fantazji. nie rozbiła żadnej rodziny ponieważ gośka nie ma żadnego faceta :) bielizna erotyczna jak widać ją nie interesuje, z prostej przyczyny- nie ma biedactwo dla kogo jej ubrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z gilem
gosia już ci mówiłam- aj laf ju :) taki słodki z ciebie dauniuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnoszę wrażenie, że z gilem uważa mnie i Ciebie Gośka za jedną osobę i te wszystkie chamskie odzywki do Ciebie są też do mnie kierowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasek3- Nie wiem, ciezko mi wnikac w psychike innych ludzi. Ale mozliwe, ze masz racje. Niektorzy spedzajac tu zbyt wiele czasu robia sie podejrzliwi. Fachowo nazywa sie to paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka ty to jesteś
gówno, kurewka jakich mało, takie baby ukierunkowane na niszczenie ludziom życia powinno się trzymac w psychiatryku. Szambo i muł to twoje życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gośki
moim zdaniem jestes strasznym pasztetem, którego nie chciał żaden wolny facet,a ten twój kochanek ma pewnie wadę wzroku i niedowidzi, albo jest tak stary,że już nie ma szans na inną, a żona wypierdzieliła go z domu. Normalny facet nie chciałby miec z tobą nic do czynienia, jestes chora kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do goski- Dziekuje za wyrazenie swojej opinii. Na przyszlosc prosilabym jednak o nieuzywanie epitetow. Tu sie spotyka kulturalne towarzystwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gośki
już ktoś ci napisało że twoje życie to szambo i muł. Kultura to dla ciebie pojęcie abstrakcyjne. Kulturalni ludzie mają zasady i pewnych rzeczy nigdy nie zrobią. Ty zrobiłaś już tyle złego, oby ci to było oddane z nawiązką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doktor G- Wiem. To jest leczenie kompleksow i dowartosciowywanie sie w klasycznym wydaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo, że nie popieram też takich zachowań obrzucanie Cię wyzwiskami, nie znając Cię wcale też nie jest do końca normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jddyhdbahjshajsja
goska mam pytanie mozesz opisac mi swoj wyglad? :D nie wiem dlaczego ale wydaje mi sie ze jestes szczupla, wysoka kobieta z ciemnymi wlosami do ramion. Z urody dosc przecietna a jednak atrakcyjna :D pasuje moj opis do ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jddyhdbahjshajsja
goska mam pytanie mozesz opisac mi swoj wyglad? :D nie wiem dlaczego ale wydaje mi sie ze jestes szczupla, wysoka kobieta z ciemnymi wlosami do ramion. Z urody dosc przecietna a jednak atrakcyjna :D pasuje moj opis do ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×