Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Gość aga3333
do goska287 mam pytanie. a jak to jest z ta byla zona?pogodzila sie z ty ze on jest z toba?gnebi was alko cos takiego?widujesz ja?tak z ciekawosci pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jddyhdbahjshajsja
po nic mi to tak z ciekawosci pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga333- Nie wiem czy sie pogodzila, jej by trzeba zapytac. Na poczatku sie odgrazala, ale z czasem emocje opadly i z bylym mezem ma w miare normalny kontakt, choc nie zgodzila sie, abysmy zabrali ich dziecko na wspolne wakacje. Na razie jej nie widuje, ale z mojej strony nie ma problemu, bo ogolnie rzecz biorac to ja lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubie sie oceniac:) Ale rzeczywiscie mam ciemne wlosy:) Wysoka nie jestem, bo mam 167 cm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga3333
z czasem i dziecko da na wakacje,musi ochlonac. a jak znajdzie sobie kogos to juz wogole ze wszystkim sie pogodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga3333
a jeszcze jedno pytanie o ile mozna wiedziec - przezyla wielki szok kiedy sie dowiedziala ze to ty? jaj znajoma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga333- Nie wiem czy wielki, ale na pewno byla zaskoczona. Trzeba ja pytac o takie rzeczy. Zakladam, ze chyba kazdy bylby w malym szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga3333
no raczej i to nie w małym szoku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kazdym razie nikt nie umarl. Gorsze tragedie zdarzaja sie w zyciu. Jest dorosla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co czytam Twoją historię miłosną jak "Annę Kareiną" Tołstoja, nie trzeba iść do biblioteki wystarczy poczytać sobie Twoją historię....ciekawie piszesz, może książki zacznij pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bufka lubi plakac
goska ananasek jak wam minal dzien?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bufka lubi plakac- Ja sie pakuje. Wie ktos moze jaka pogoda bedzie w ten weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi trochę przy kompie, już przy nim zdycham....czytając "Annę Kareinę" Tołstoja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasek3- Jedziemy do znajomych na dzialke. Trzymaj sie. Do zobaczenia w niedziele wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj ...szkoda że nie da się tu popisać inflagranti...bo nie powiem że mnie fascynujesz ,ale chciałbym pogadać lużniej ,no szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twardoreki- Dziekuje. Aha i pisze sie "choc". Nie rob takich bykow, bo to robi slabe wrazenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak napisała ananasek ostra suka i słodka niunia jednocześnie...sorrki za tak śmiałe porównanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×