Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Gość gośka = lafirynda
Szkoda klawiatury na ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Gosia jesteś the best materialistka na kafeterii:) pozdro!!! lubię cię!!!!!!!!!!!! o, piłem dziś whisky z pacjentem i coś mi odwala....;) ale jesteś spoko gośka...tak trzymaj, bądź dalej materialistką.....:) lubię cię czytać, twoje wypowiedzi są takie budujące....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, Gosiu znowu przeczytałem twoją opinię o pieniądzach tylko na innym temacie, nie no napraawdę "powalasz" mnie z nóg....chyba się z tobą ożenię, ja też jestem doktorem tak jak twój kochaś....chcesz mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doktor G- Najpierw okresl sie czy jestes kobieta czy facetem, bo pisales/as na tym forum pod roznymi formami osobowymi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś jestem mężczyzną:) a jutro mogę być kobietą jak mi się zechce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj gośka, gośka...
Doktor G - Gośka to mega materialistka, zrobi nawet z kogoś wariata, jak trzeba, albo rozbije rodzinę, żeby się dobrać do pieniędzy... A teraz jest utrzymanką doktora ;-) A on sponsorem :-( Na pewno chciałbyś takie COŚ BEZ HONORU ? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuuuuuuuuuu
gosiu!!!!!!!!!wrocilas!!!!!wkoncu!!!!!bo moje zycie tracilo juz sens:)teraz kiedy zobaczylam ze jestes znow mam ochote zyc i sie usmiechac!!!z Toba wszystko jest takie proste heh:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuuuuuuuuuuuu czyżbyś była nową Gośką?:( ale się tych Gosiek ostatnio namnożyło:( czy to teraz taka moda być Gośką????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj gośka, gośka żartowałem z tym ślubem, to była tylko ironiczna propozycja.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowicenumer1
Ja nie jestem Goska :) Ale sledze was z zainteresowaniem :) temat juz sie mega rozkrzaczyl, ale robi sie wesolo. A Goska zyje w olnym kraju i ma prawo byc materialistka. Nie mozna miec za zle ,ze chce sobie zycie ulozyc. Nie wiem w jakim wieku jestes Goska, ale podejzewam,ze kolo 30. Niestety fajni faceci w naszym wieku sa albo zajecvi albo sa gejami, wiec co mamy robic, brac jakis ciuli bez ambicji??? Ja ciulom mowie wielkie nie!!!!!!! A co jezeli to jest prawdziwa milosc pomiedzy goska i jej doktorkiem. Mi tez sie tak poukladalo ze sie zakochalam w zonatym.....mam sobie za to pluc w brode??? Musze z tym zyc... wystarczajaco dlugo sie przed tym bronilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowicenumer1
Czekaj Goska jak zaraz mi poleca i zaczna obrazac hahahaha, ale wiesz gdzie ja to mam? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak to mówią...
Kurwa kurwie łba nie urwie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowicenumer1
Hahaha ale mi ladnie slodzicie. Ja akutar jestem wyksztalcona i o wile lepiej zarabiam od mojego faceta. Wiec to on jest u mnie na utrzymaniu. Nie gadajcie jak nie wiecie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuuuuuuuuuu
do DOKTOR G - nie jestem 2ga goska - nie popieram tego co robi - napisalam to z przekasem...no,tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowicenumer1
Powiem Wam tylko tyle wszystkim sie latwo pierdoli bo nie maja takich sytuacji. Niestety jak juz w gre wchodza uczucia to niestety nie jest tak prosto jak wam sie wydaje. Glowa owszem mowi jedno ale serce dyktuje drugie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak to mówią...
Nie serce, tylko chcica :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowicenumer1
Jak to mowia, ciekawe czy tam tez byles taki madry,,czy bylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska = lafirynda
Nie brałam się za żonatego - larwo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak brać się za żonatego, to przesada. Zwłaszcza jak ma dziecko. Dobra, uczucia uczuciami, ale jednak ktoś ma szczęśliwą rodzinę a wy sie wpi*dalacie, bo się zakochaliście i psujecie i życie tej kobiecie, która starała się o tego faceta i na pewno nie metodą "odbierz innej", ale także temu dziecku. Jednak taki facet też w głowie pewnie nic nie ma. -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowicenumer1
Ehhhhh wy dalej swoje. Ok , ale skoro w domu ciagle awantury to dzieci sa z tego powodu zadowolone???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno bardziej zadowolone, niż z tego, że jakaś obca baba zabiera im tatusia. ;)) A awantury pewnie przez głównie kochankę. :) Sama święta nie jestem, bo mój były chłopak był w związku z inną dwa lata, i gdy znaliśmy się już pół roku on z nią zerwał przez awantury, że więcej czasu poświęca koleżankom, jeździ do innych i tak dalej, inaczej patrząc, kłótnie o inne dziewczyny, głównie o mnie, zerwanie, i potem nasz związek. Więc głównie zerwali przeze mnie. Ale nie było tu mowy o małżeństwie, ani o dzieciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×