Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Nie jest moim celem robić wrażenie na Tobie ,jestem dyslektykiem,więc jeszcze Cię zadziwię :D i nie lubię wymądrzania się ...wali mnie to co o mnie myślisz chcę pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twardoreki- Aha, spoko. To wpadnij w niedziele wieczorem, to pogadamy. Tylko wymysl jakis ciekawy temat, bo nie lubie nudziarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jęśli mam za cały czas sprawdzać w googlach i słowniku jak się pisze dane slowo to wątek mi spierdzieli na księżyc...więc jeśli Cię to razi to napisz i niebędę główki Ci zawracal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twardoreki- Nie tyle razi, co warto byc czlowiekiem, ktory sie samodoskonali. Potraktuj to jako darmowa lekcje jezyka polskiego. Powinienes mi podziekowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem,w niedzielę ...oki,baw się dobrze ,nie mam zamiaru Cię podchodzić ,ani atakować,widzę że nauczona jesteś sceptycyzmu na tym forum.....ale nie dziwię się Ci ,po tych atakach furii ...fakt czasami dziwne masz zagrywki...docinki,opinie,ale....widzę potęcjał ,narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dziękuję ...inny/a by powiedziąl/a że jesteś zarozumiała po tej wypowiedzi ...ja jestem ciekawy co będzie dalej,Gośka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z gilem
ja pierd.ole ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twadroręki
Właśnie nie pie....dol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytguhjg
hhehehe naiwniacy gosia to ta sama kretynka co izza27, co prawda trochę zmieniła historie- bo teraz doktorek z jednym dzieckiem, a wczesniej był biegły rewident z 2 dzieci :D styl pisania identyczny ;) też się wysiła z tymi alimentami na żone hehehe ciekawe co to za frustratka siedzi i wypisuje te bzdury. Może kochaś jednak ją rzucił dla żonki, a ona usilnie próbuje pokazać w internecie jak to jest zajebista bo odszedł od zony, a w życiu realnym jednak ją zostawił? może dziewczyna lubi żyć marzeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuuuuuuuuuu
dawno nie zagladalam ale widze ze goska jest nieobecna...szkoda.wpadne w niedziele wieczorem jak wroci bo bez niej nudno tu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załosne......
Gośka przeniosła sie na Rozwódki bo tu jej temat umiera. Co za głupie , podłe babsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załosne......
Gośka przeniosła sie na Rozwódki bo tu jej temat umiera. Co za głupie , podłe babsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rym cium pym cium
Goska to izza27. Wpiszcie sobie w w google - ten sam styl pisania i sposob wypowiedzi tylko historia byla troche inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja_z krainy czarów
Też byłam kochanką, nawet kilka razy. Nie ukrywam, że za każdym razem miałam nadzieje na coś wiecej i to było zgubne. Uczucie, niespełnione nadzieje a w dodatku wyrzuty sumienia. Paradoks polegał na tym, żę ja bardziej czułam sie winna w stosunku do ich żon niż oni.Ogólnie gra nie warta świeczki. Ja cierpiałam zawsze, żony żyły w nieświadomości wiec może i było im lżej. A faceci ? Oni zawsze wracali w końcu tam gdzie ich miejsce, do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hg ghd
hhaahaha patrzcie patrzcie, gosia tak broniła alimentów na była żonę, a sama napisała : 10:12 [zgłoś do usunięcia]goska287 Editha- Czasami warto zainwestowac w detektywa. Ja jakbym sie kiedys rozwodzila, to wolalabym zaplacic i zalatwic sprawe alimentow kompleksowo, takze na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz się tak nie nakręcajcie ,wiadomo że kobieta ma rozdwojenie jaźni,cały ten temat to tępe prowo.Trzeba być ślepym by nie widzieć sprzeczności w tym co pisze,szkoda mi jej bo głupia nie jest ,ale po co odgrywa taką komedię i robi z siebie zimną wyrachowaną sucz ,to nie mam pojęcia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytguhjg
ale przecież gośka, założyła w kwietni temat na ogólnym jako izza27, też tam była taka chłodna, opanowana. scenariusz nieco się różnił, ale to ta sama osoba. ja myślę, że jednak kochaś ją zostawił. dlatego tak prowokuje. po prostu chciałaby żeby było tak jak tutaj pisze, ale niestety jej sytuacja potoczyła się zupełnie odwrotnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutkaaa
Alicja z krainy czarów Dlaczego byłaś kochanką aż kilka razy skoro wiedziałaś że to złe i cierpiałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuuuuuuuuuu
faktycznie goska287 i izza27 to te same osoby. styl wypowidzi jest identyczny! nawet uzywa tych samych zdan - zrobic z zony wariatke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuuuuuuuuuu
goska287 to sciema a jej historia jest wyssana z palca ale mimo wszystko bede sledzila twoje wpisy pseudo malgorzato i pokladala sie ze smiechu przed kompem jak nabijasz ludzi w butelke hehehehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam część wpisów Izza27....totalna katastrofa jeśli ta Izaa27, to Gośka......normalny szok, co trzeba mieć za umysł żeby takie mieć rozdwojenie osobowości....normalnie już nie tylko ręce opadają ale szczęka też, że tacy ludzie istnieją na tym świecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nceownvjce
ananasek przeciez mowilem, ze z ciebie nie mniejsza kretynka od goski:D nakrecalas sie tym zjebem jak bak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×