Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Gość nceownvjce
jestes kretynka do kwadratu:D nikt normalny, trzezwo myslacy nie dal sie tak nabierac jak ty analizowala, rozgryzala jak by to bylo tobie do czegos potrzebne:D kurwa, psycholodzy od siedmiu bolesci:D ja pierdole jaka dziecinada:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nce..... coś tam, to że wyzywasz kogoś kogo w ogóle nie znasz, świadczy o Twoim poziomie intelektualnym.....jaki jest, daj sobie sam odpowiedź, co zaś do dziecinady....no cóż....dziecinni są Ci co te historyjki, bajki wymyślają...historie o kochankach, żonach...a co do psychologii, to akurat zgadłeś jestem po psychologii, próbowałam zrozumieć tok myślenia Gośki, ale nie da się zrozumieć czegoś, co jest tworem ,fantazją, a nawet jeśli nie jest kobieta jest dziwna, pa panie nce...coś tam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zytaaaa
ananasek ty jestes za to normalna jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ananasek
No jezeli ty jestes po psychologi to ja uprzejmie dziekuje za kontakty z toba np w wypadku nieradzenia sobie z zaloba ,rozwodem ,utrara dziecka itp .Moje gratulacje .Gdybym umiala znalezc Twoje ip i Twoje dane to ostrzregalabym kazdego przed kontaktem z Toba !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie dzieje co sie dzieje
to akurat zgadłeś jestem po psychologii, próbowałam zrozumieć tok myślenia Gośki, ale nie da się zrozumieć czegoś, co jest tworem ,fantazją, ' :D tak jak 90% tego forum jest po psychologii:D ja pierdole, tu nie trzeba zadnej psychologii konczyc, aby widziec, ze laska ma cos z glowa nie tak po psychologii..... dobra rada dla ciebie, nie kontynuuj tego zawodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to się z was Gośka śmieje ,jak obrzucacie się błotkiem nawzajem Hehe Po co się tak ciskać ? Każdy ma prawo dyskutować z kim chce i na tematy które go interesują >Komuś coś się nie podoba to niech przeczyta i zapomni ,a nie używa łaciny by kogoś obrazić,w dodatku gdy ukrywa się za pomarańczowym nickiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zytaaaa
zobaczymy co jutro Gocha powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo co, że było wspaniale na wyjeździe.....nastąpi ciąg dalszy brazylijskiej telenoweli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijorfefipefjpo
Jednak mimo wszystko, nie miała prawa ubliżać porzuconej kobiecie w ciąży z 3 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zytaaaa
ale w sumie fajnie sie to wszystko czytalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijorfefipefjpo
co się fajnie czytało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zytaaaa
wszystko, ta calo historie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijorfefipefjpo
tamta kobieta płakała przez gośkę, stresowała się. więc to było naprawdę poniżej poziomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ijorfefipefjpo Jednak mimo wszystko, nie miała prawa ubliżać porzuconej kobiecie w ciąży z 3 dzieci Masz rację ,czegoś takiego nie powinno się pisać ,nawet jeśli to wymyślona historia.Dlatego mimo że domyśliłem się że to prowo ,to mnie jej wypowiedzi denerwowały,bo zachowywała się jak pusta ,wyrachowana sucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijorfefipefjpo
tak, pisała te głupoty do ciężarnej, po czym kwitowała: ale to prawda... co za bezczelna baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zytaaaa
prawie jak serial telewizyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijorfefipefjpo
BluMen orginal , bardzo mądrze piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja od siebie dodam....
Żal mi kobiet ŻON, że pozwalają na kochanki, to jest po prostu żal. Mój ex mąż mnie zdradzał, a wydawało się, że jest mi wierny jak pies. Po odkryciu zdrady, spakowałam eksmitowałam dziada. Rozwód z orzeczeniem jego winy to chyba sprawa oczywista. Ta kobieta co ze mną ją zdradzał, nie jest niczemu winna. Pewnie była adorowana (znam to z autopsji), ja nigdy go nie zdradziłam, chociaż miałam mnóstwo okazji. Charakter się ma albo nie. Adorowali mnie faceci, w moim typie i bardzo się mi podobali. Byli bogatsi, ba nieba mi mogli uchylić. Nic mnie nie wzruszało, nawet ta moja bieda, którą musiałam dźwigać, bo ja jemu przysięgałam. Nigdy mojego ex męża nie zdradziłam!! Jak on to zrobił, to miał kopa w zad. I tyle w temacie!! Wasz święty misio byłby wam wierny:D Nie ta to inna:D Zostawcie te kobiety w spokoju, bo to wasz misio nadwyręża budżet wasz domowy i tym kochankom mąci w głowie, kwiatami, perfumami, kolacjami i opowiastkami, jakie wy jesteście podłe. Chociaż w większości przypadków (czytaj w moim ja również dostawałam kwiaty, perfumy te same i byłam wielbiona pod niebiosa). Takie ścierwo wywaliłam z domu. Wy musicie być tak głupie i mało zależne, że winę zwalacie na kochankę, a miś złoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja myślę ,że natura powinna
zdradzaczom takiego grzyba zafundować ,żeby im twarz na zielono kurwa farbowało,wtedy byłoby widać z kim człowiek ma do czynienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto tu
zwala wine na kochanki ? Temat o kochankach to o nich sie mowi ?.Jakby temat byl o" misiach "to na nich by sie psy wieszalo .Chyba zrozumiale ? I chyba zabraklo ci czasu na czytanie . Bulwers dotyczyl kochanek ,ktore z premedytacja niszcza zone .Prowokujac sytuacje kiedy ta zdradzona zacznie sie zachowywac jak "wariatka " apropo do smiechu mnie doprowadza tlumaczenie kochanek ,ze niewine sa ,bo nie one slubowaly .Co to za okreslenie slubowac ? Albo sie wychodzi za maz albo sie zeni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od siebie dodam.... Dla mnie rzeczą oczywistą jest że winę ponosi zdradzający/zdradzająca już to pisałem .Jeśli kobieta zostaje tą drugą nic nie wiedząc o tej pierwszej ,to jest bez winy ,jeśli jednak zna kobietę z którą żyje jej amant ,to według mnie jest taka sama z charakteru jak to zdradzające zero.Stopnia winy w tym przypadku nie mam zamiaru oceniać, bo to sprawa drugorzędna.Znam tu w Polsce osobiście małżeństwo w którym mąż ma utrzymankę ,żona o tym wie i ...nic nie robi .Mąż ma firmę więc dostałaby w sądzie niezłą sumkę ,dzieci już pełnoletnie a ona nic .Szczerze to kilka lat temu było mi jej żal ,bo nie wiedziała ,teraz jest mi to obojętne.Dla mnie to ona nie ma szacunku dla samej siebie,nie chcę ich odwiedzać bo dziwnie się tam czuję ,takie udawanie że wszystko jest ok, żałosne to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalutkaOna
Nie mowie, ze mezus sam uwiedzie inna, ale sa kobiety (Goska np.), ktore same sie podkladaja, udaja przyjaciolki najpierw, potem zaczynaja uwodzic i szkalowac na zone. Takie kobiety to wyrachowane s.ki. Tyle w temacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zytaaaa
a mnie przeraza to ze znalazly sie osoby ktore jej bronily i zyczyly powodzenia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co sie dziwisz
takie same jak ten internetowy wytwor czyjejs chorej wyobrazni . A w realu malo takich ? Rozgladnij sie dookola siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zytaaaa
nie slyszalam zeby ktos pochwalal bycie kochanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×