Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Piękny mecz ....Choć chłopaki dali radę !! Radwańskiej się nie chciało grać za frico :( tylko dla nas Polaków ,szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oglądałem ani Radwańskiej ani meczu :( może i mam co żałować, nie wiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmm
Ten wis z innego topiku z kafe bardzo mi się spodobał...z dedykacją dla kochanek:P "bosa ale w ostrogach Autorko, Twój mężczyzna to tylko facet. Na pewno schlebia mu to, że jakaś baba okazuje mu zainteresowanie. On moze być zupełnie bez winy ale lubi być w kręgu zainteresowań. To daje mu poczucie extra męskości. Prawda o kobietach jest brutalna. One, te samotne z wyboru, albo znudzone mężatki nie mają zahamowań. Satysfakcję daje im niszczenie dobrych małżeństw. Dla nich nie ma żadnych barier, żadnych zahamowań. Potrafią miesiącami prowokować faceta, tylko po to żeby go ^^ zaliczyć ^^ pozbawić kasy i porzucić jak szmatę. Dlatego nie pozwól na to, żeby taka hiena narobiła Wam problemów. Porozmawiaj z mężem i jasno mu powiedz, że nie masz zamiaru dzielić się z nim z jakąś dziwką. Niech też wie, że Ty nie jesteś ofermą i jeżeli on nie zakończy tej znajomości, to tym samym da Ci zgodę, na ostry romans. Ciekawa jestem, co by Ci powiedział, gdybyś go poinformowała, ze skoro Ty możesz flirtować, to ja nie zamierzam udawać, ze nie ma sprawy. Umówię się z jakimś przystojniakiem i zobaczysz jak to jest, być tym drugim. Najpierw mu powiedz, i cierpliwie, z uśmiechem wysłuchaj jego odpowiedzi."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu nie ma żadnych kochanek,więc komu ta dedykacja? chyba że tym kobietom które będą czytać ten topic........ten post powyżej pisał chyba nie facet a jakaś "ciota", bo jaki facet boi się że Go kobieta porzuci? chyba jakiś całkowicie bez jaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bufka lubi plakac
a mnie juz temat nie dotyczy! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmm
Jak to nie ma kochanek? sorry, może już nie ma, ale tak mniej więcej do 100strony i ciu dalej było ich kilka... Doktorku, ten wpis pisała kobieta a tekst od Bosa do odpowiedzi jest cytatem z innego topiku. Temat tego topiku jest:"Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża"...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bufka lubi plakac
nie czekalam:-) trudno! sfajczylam mu urlop!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bufka lubi plakac
dzis jest ok, jutro bedzie czarna rozpacz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazia1980
Ja odbiłam męża pewnej jędzy i mam z tego satysfakcje,że wybrał mnie czyli wniosek taki jestem NAJ HEHEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm....zaradny chlopak z czerniakowa ..masz trochę racji ...ale co z tego ?? Zycie to nie powieść .Oko za oko ,ząb za ząb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bufka lubi plakac
Twardoreki ! posluchalam Ciebie:-) wybralam NAJLEPSZE! teraz musze porozpaczac. W koncu ,,bufka lubi plakac":-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bufka do kurwy nędzy !! Jeśli nie bylaś pewna decyzji ,po grzyba to robilaś???!!! Teraz rozpaczasz ...ja byłem pewien choć ,wiedziałem że krzywdzę kobietę ,ale żona byla mi droższa ,ale o Niej myślę .i będę myślał ,///ale Ty coś dziwnego zrobilaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerniaków ...mmmmmmmmmmmmmmmmmmm - pisze o tym temacie nawiązując do powieści boso ale w ostrogach ,o dziejach czerniakowskich pokoleń młodych ludzi ...aktualne do dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bufka lubi plakac
Stanislaw Grzesiuk :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale smutne ..jak Marek Hłasko pisał o tym co najważniejsze w życiu „Każde marzenie - odpowiadała mi matka - jest uczciwe. Samo słowo MARZENIE jest uczciwe. Nieuczciwe mogą być myśli, pragnienia, dążenia, lecz marzenie pozostanie czyste, nawet wtedy, kiedy inni wdepczą ci je w błoto. Pa.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bufka lubi plakac
Twardoreki! Zrobilam i juz! Wylecze sie z niego! Dobranoc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kocham dużo ludzi którzy są daleko.......Bóg kazał kochać ludzi:) choć nie jestem specjalnie religijna, to przykazanie jest mądre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i jest..
NACZELNA KOCHANKA :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malo tego ze
to nie twoj temat .To radza sobie bez pierwszej k .Ty juz nigdzie czesc nie mozesz powiedziec .Nudna jestes .Mialas swoje piec minut .Tyle . Nawet jezeli to projekt ,to pomysly projektowi sie skonczyly :) Wymusl cos nowego bardziej eksy tujacego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musze wymyslac niczego, ja wypowiadam sie na roznych tematach, tam gdzie moge cos ciekawego napisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×