Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

facet z kochanką, szkoda tylko dziecka zawsze tam gdzie jest rozwód szkoda dzieci najbardziej, bo to one są najbardziej poszkodowane, taka jest prawda....gdybyś naprawdę kochał dzieci, nie miałbyś kochanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z kochanką
katowicenumer1 mądra z ciebie dziewczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet z kochanka, nic nie robisz dla swoich dzieci, fundujesz im życie w stresie i patrzenie jak tatuś wraca co dziennie do domu od kochanki nie kochając ich matki, więc nie pieprz że kochasz swoje dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z kochanką
a nie bardziej szkoda dziecka jaki widzi cały cza kłócących sie rodziców? Gdzies czytałem ze dziecko jest bardziej szczesliwe jak widzi szczesliwych rodziców (nie koniecznie razem) Z dwojga złego lepszy rowód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowicenumer1
ej bo jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o sex albo pieniadze-to chyba jasne :) trzymam zatem kciuki zeby te 8 miesiecy szybko minelo. Najlepiej by bylo jak bys aktualnej zonie poszukal nowego faceta, ktory bedzie ja po tobie utrzymywal :) taka rekompensata by sie jej przydala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowicenumer1
ej bo jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o sex albo pieniadze-to chyba jasne :) trzymam zatem kciuki zeby te 8 miesiecy szybko minelo. Najlepiej by bylo jak bys aktualnej zonie poszukal nowego faceta, ktory bedzie ja po tobie utrzymywal :) taka rekompensata by sie jej przydala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha.......wszyscy zdradzacze tak się tłumaczą, a może z dwojga złego lepsze nie mieć po prostu żadnych kochanek i żyć z żoną i dziećmi, co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z kochanką
moje dziecko kocham i gówno ci do tego!!!! za kogo ty sie ku*wa masz zeby oceniac mnie i skale mojej miłości ??? Za dziekiem bym w ogien skonczył jakby trzeba było wiec zamknij sie w koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szok jaki Ty jesteś wyrachowany katowicenr1, znaleźć dla żony sponsora......porażka, tak jakby żona była prostytutką na sprzedaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowicenumer1
Sami umoralniacze, dajcie nam normalnie popisac o swoich rozterkach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z kochanką
tylko jak zyc z zona, której sie nie kocha i nigdy nie kochało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra facet z kochanką, to nie moja sprawa.....mi tam po prostu szkoda zawsze dzieci, jak jest rozwód i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkamialinkamaja
facet z kochanką Tylko,ze jak kochanka bedzie twoja zyciową partnmerką,na co dzien,to ci klapki z oczu spadna i znowu bedziesz poszukiwac innej i tak w kołko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowicenumer1
ananasek... nie wymadrzaj sie, jak jestes taka mdra to opowiedz sswoja historie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to skąd się wzięły dzieci jak jej nigdy nie kochałeś i nie kochasz??? przecież dzieci są ponoć z tego co się orientuję z miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkamialinkamaja
goska287 A ty taka cwana,bo na razie dzecka nie macie. Przyjdzie dziecko na świat,skonczy sie beztroskie zycie ,to i tobie i jemu otworza sie oczy,ze tacy cudowni to nie jestescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkamialinkamaja
facet z kochanką ale z ciebie desperat:-) ożeniłes sie z kobietą,którą nie kochałeś i do tego dzeci z nia masz. Desperat do potęgi entej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic spadam, wpadnę tu dziś poczytać o kochankach, rozwodnikach itd Moja historia katowice jest pokrętna i bardzo skomplikowana, tego już bym nikt nie zrozumiał, sama wiele nie rozumiem z tego co się w moim życiu wydarzyło do dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popoludnie...
ananasek3 Ty chyba z choinki sie urwalas! co za brednie wypisujesz co Ci do tego jak kto zyje! z kochanka czy zona! moze zapisz sie na kolko gospodyn wiejskich tam Cie wysluchaja choc tez w to watpie:-) tiaa nikt nie ma prawa do szczescia bo dzieci nosz wiekszych bredni to jeszcze nie czytalam i nie slyszalam haha,ciekawe jak maz np zneca sie nad dziecmi czy zona to dzieci sa szczesliwe wedlug Ciebie haha ale mnie rozbawilas az zawolalam kolezanki w pracy aby poczytaly jakie masz poglady ubaw mamy przynajmniej na zakonczenie pracy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalinkamalinkamaja- Piszesz jakby dziecko bylo czyms strasznym. Ja nie moge sie doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z kochanką
dziecki biora się z seksu a nie nie z samej miłości, biologi w szkole nie mialaś? Znikam, obowiązki wzywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do facet z kochanką: znikaj, pewnie kochanka wzywa o sorry pomyliłam się pewnie żona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiu
jesteś niesamowita!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasek to stara panna ktora nie ma wlasnego zycia i zyje zyciem innych! dlatego ma tak duzo do powiedzenia-samych bzdur oczywiscie! te twoje wypociny to zenada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka 89
Moje własne przemyślenia są takie, odrazu zaznacze ze spotykam sie z wolnym facetem, zeby nie było. Każdy kto wypowiada się że kochanki mozna i da sie kochac jest przez ananaski i inne obrazany lub uważany za podszyw ( że niby to gośka). Ludzie przeciez kazda sytuacja jest inna, a te "swięte" co to niby maja zasady obrzucają błotem każdego, za kazdym razem podkreslajac oczywiscie ze macie zasady( zabawne), jak byscie je miały to te rozmowy wyglądały by troszke inaczej. Hipokryzja i tyle. Nie bronie kochanek ale to co wy odpieprzacie tu przechodzi ludzkie pojęcie. Jestescie o stokroc gorsze. Zaraz ananasek3 wkroczy do akcji i mnie pewnie zwyzywa od najgorszych jak to ma w zwyczaju. A może nie? :) W konca ta dziewczyna ma zasady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z kochanką
ananasek twój sarkazm ci nie wychodzi :) przykro mi. Może pochwal się swoim prywatnym zyciem... zamieniam się w słuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×