Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jedna z fanek euro

cieszę się, że Hiszpania obroniła tytuł :)

Polecane posty

Gość jedna z fanek euro

2dni temu po meczu i cały dzień wczoraj byłam w euforii. Dzisiaj już doszłam do normalności, ale cały czas jestem szczęśliwa :) Wy też cieszycie się z wygranej Hiszpanii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepek
ta jeż stawiałem na tych dupków tylko że 3;1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liptonek
oddałaś się komuś ze szczęścia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna z fanek euro
pepek-dlaczego nazywasz Hiszpanów dupkami? Liptonek-nie, nie oddałam się nikomu. Jestem dziewicą i marzę o tym, by moim pierwszym(i jedynym!) mężczyzną był Hiszpan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iker Casillas the best
Cześć fanko, już się kiedys spotakłyśmy na podobnym topie. Casillas nie wpuścił żadnej szmaty, a finał był piękny :) włosi też pokazali miejsce szkopów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna z fanek euro
Dodam, że moja radość rosła z każdym kolejnym golem. Po 3 się śmiałam. Przypomniała mi się wcześniejsza wypowiedź Balotellego, że strzeli 4bramki. Pomyślałam wtedy ,,Niech im strzela czwartą bramkę). Parę minut po tej myśli padła 4bramka. Nie mogłam wytrzymać ze szczęścia i śmiechu. Krzyknęłam ,,Wbijcie piątą''. Mama mi tylko powiedziała ,,Przestań, bo zacznę współczuć Włochom'' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna z fanek euro
Iker Casillas the best-Pamiętam wcześniejszy top :) Casillas jest świetny. Dziwi mnie, że nie został najlepszym zawodnikiem Euro. SamotnikXI-dobrze, że wycofałeś pytanie, bo Włoch nie może być. Może być tylko Hiszpan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaagtaaA
:O ja pierdziele ile jeszcze tych tematów o euro zobaczę na tym forum normalnie rzygam już tym w angli nic o euro nie wspominają a ta wielka fanka będzie wałkowac temat przez następne pół roku :O daj na luz i skończ pisać o tym samym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iker Casillas the best
haha może sobie pisac o czym chce, nie podoba ci sie to spieprzaj czytać o kupie i doopie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna z fanek euro
Popieram, możesz czytać inny temat typu ,,wyskoczył mi pryszcz na nosie, spodobam się'' albo ,,zjadłam kanapkę na kolację''. Trochę jednak jestem smutna, bo Euro się skończyło, ale na szczęście Hiszpania obroniła tytuł. Przegranej tego kraju nie przeżyłabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna z fanek euro
AssgtaaA-wydaje mi się, że do najbliższych MŚ będę przypominała o triumfie Hiszpanii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna z fanek euro
Sama jesteś pustakiem. Jest tyle głupich tematów na tym forum i ich się nie czepiasz? Marzę o tym, by wyjść za mąż za Hiszpana. Po prostu uwielbiam tę nację. Ty nie jesteś zachwycona żadnymi mężczyznami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaagtaaA
:D haha o boże jeblam kto te smarkuje wpuścił na salony :D weź dziecko wyjdź już dawno po wieczorynce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iker Casillas the best
zgorzkniała raszpla pewnie sama chciała skorzystac jak to opisujesz, ale z taką facjatą nawet pijany rus jej kijem nie tknął i teraz wylewa swoją frustrację :classic_cool: nie płacz raszplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna z fanek euro
Jestem smarkulą? Mam 20lat i plany związane z Hiszpanią. To znaczy zamierzam się tam wyprowadzić po studiach. Kocham język hiszpański, Hiszpanię i Hiszpanów, a nawet Hiszpanki, ale z nimi chciałabym się tylko przyjaźnić :) Ty pewnie jesteś tym typem, który uważa Hiszpanów za niecywilizowanych brudasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaagtaaA
Jak już bym miała korzystać z brudasami to był zaprzyjaźniła się z turkiem których mam pod dostatkiem no ale wybaczcie brud mnie nie kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaagtaaA
Dobrze dziecko skończ bo się nam tu jeszcze poplaczesz, fajnie że masz plany ale mam to w dupie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iker Casillas the best
wlasnie widać jak masz w dupie a ciagle komentujesz buehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna z fanek euro
Iker Casillas the best-padłam, gdy przeczytałam Twój komentarz :D Fajnie, że chociaż jedna osoba mnie rozumie :) AssgtaaA-czyli jednak uważasz ludzi z naturalnie ciemniejszą karnacją za brudasów? to w takim razie żal mi cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtyuytdsrftyuiytfrde
tak cieszyłam sie poniewaz mieszkałam wMadrycie :) i cieszyłam sie jak głpooopia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8uifjkf
a ja sie ciesze jak nie wiem, wygralem prawie 2000zl na tych mistrzostwach u bukmacherow !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna z fanek euro
Jak masz to w dupie to sobie znajdź jakiś inny temat na tym forum. Taki odpowiadający twojej inteligencji(czyli wszystkie tematy za inteligentne dla ciebie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaagtaaA
Tak oczywiście odwróce się od tego dzieciaka dupa i pobiegnie na podwórko pochwalić się psiapsiolka jak to nie dokopala komuś na forum :O skoro już coś napisałam a ta coś do mnie pisze to chyba jej nie zignoruje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna z fanek euro
rtyuytdsrftyuiytfrde-przepraszam jeżeli przekręciłam Twój nick :) zazdroszczę Ci, że mieszkałaś w Madrycie, chciałabym tam teraz być, a właściwie nie tylko teraz, a zawsze :) Długo tam mieszkałaś? 8uifjkf-gratuluję wygranej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iker Casillas the best
tak tak my też sie cieszymy z twojego sukcesu :classic_cool: a teraz serdeczne wypierrdalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaagtaaA
Ogarnij dziewczyno :D bo ci zyłka pęknie, nie napinaj się tak nikt ci krzywdy nie robi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna z fanek euro
AaagtaaA-co brałaś? bo twoje wypowiedzi są co najmniej dziwne. Idź już spać. I nie zapomnij poprosić kogoś dorosłego o poczytanie bajki przed snem. Dzieciom należy dużo czytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iker Casillas the best
agata to pewnie fanka szkopów i tak ja szczyszcza, że nie przeszli do finału :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×