Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klusek84

Zagladanie w dekolt

Polecane posty

Gość bgv
Mnie to pochlebia, jak ktoś nie może się powstrzymać, żeby nie rzucić okiem na mój biust/nogi. :P Co innego, jak ktoś chamsko się gapi świadomy tego, że to widzę - to jest buractwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera koorwa wszedzie sie udziela, ja pierrdole :O Te twoje wiejskie madrosci, wez lepiej wypierrdalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubimy, to obleśne a każde takie spojrzenie kwituję pozaniem facetowi języka albo miną w rodzaju "evil look". uważam, że w cycki bez żenady zaglądają tylko obleśni depseracji, żal mi ich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spierrdalaj koorwa w podskokach. Ile mozna siedziec na tym forume i pierdolic swoje madrosci wiejskie, masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to po prostu śmieszy jak samiec nie może oderwać wzroku od dekoltu i zazwyczaj wtedy mówię nie patrz mi tak głęboko w ,,oczy'' bo się zakochasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, to fakt, serio tak robię - jeśli facet zachowuje się jak dziecko to dlaczego ja nie mogę? serio, uważam, że przelotne spojrzenie to nic złego, zwłaszcza, że naprawdę mój biust rzuca się w oczy - bo jestem raczej szczupła a biust mam spory (ale nie wielki, krowiasty :P). ale to, że facet gapi się bez żadnej żenady to już mnie naprawdę wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i żeby nie było wątpliwości - nie noszę dużych dekoltów ale nawet zakryta po szyję nie jestem w stanie ukryć tego, że biust mam niemały. sama więc nie zachęcam do gapienia się a przecież nie obwiążę się bandażem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgv
Patrzenie się na cycki to odruch bezwarunkowy, sama tak mam (jestem biseksualna). Jak dziewczyna stojąca koło mnie ma ładne piersi i dekolt, to wzrok sam mi ucieka. :D Krzywda się nikomu nie stanie od tego, że ktoś mu się popatrzy dyskretnie na cycki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agresywna? haha :D Wera ogarnij doope. Zaraz dolaczysz do Noxeli und Jennifer w mojej stopce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieszczególnie: jak już Cię ktoś naprawdę wkurwi, to pokaż mu gest z mojej stopki. Sprawdzą się w takich razach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się boję. Dziewczynko, masz wakacje...dlaczego nie wyjdziesz z domu? Nie poskaczesz w gumę z koleżankami z podwórka? Nie pojeździsz na rowerze? Opaliłabyś się, zażyłabyś świeżego powietrza, a nie tylko ta żółć tocząca się niczym wartki, górski potok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bgv - dyskretnie :) i to rozumiem. ale ja najczęściej trafiam na takich, którzy dyskretnie się nie patrzą, co więcej zdarzają się i tacy, którzy potrafią skomentować, ze mam fajne cycki, piersi (dobrze, że nie balony :P). i najciekawsze jest to, że faceci wydają sie być zdziwieni, że ich zainteresowanie nie podoba mi się - no ale ok, może częściej trafiają na takie panny, które sikają w majtki z radości, że na kimś robią TAAAKIE wrażenie. mnie to jakoś nie rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera dlaczego uwazasz, ze jestem dzieckiem? nawet mnie nie znasz, a tak osadzasz 💤 Nie jestem stara baba, ani tez dzieckiem, jestem dorosla kobieta, a kafełe too dla mnie relaks i rozrywka :D Wiec scisnij doope wera🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×