Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klusek84

Zagladanie w dekolt

Polecane posty

sorry ale nie dzielę się rozmiarem moich piersi z obcymi facetami, którzy zakładają topiki na których wypytują laski o rozmiar cycków. i jeszcze pytają o to w co były/są ubrane. zalatuje mi niewyzytym onanistą i zaglądaczem w dekolt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Ci serio radzę : nie pokazuj języka, bo to dziecinne. Pokaż mój gest, a każdy zrozumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgv
Faceci potrafią być naprawdę bezczelni, szczególnie jak się napiją. Na trzeźwo baliby się odezwać, a po pijaku klepią dziewczyny po tyłkach, komentują ich cycki itd. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wgl Wera dlaczego nie wezmiesz sie za robote, tylko przesiadujesz dzien i noc na kafe? czy to jest Twoje cale zycie? Nie masz rodziny, hmm.. dzieci i meza? jestes przegrancem na calej linii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Użytkownik: vera lynn (ilość tematów: 20, ilość postów: 2413) To mowi samo za siebie. Aaa nerwowa nie jestem🖐️ Lubie czasem wjezdzac przegrancom na psyche:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat koorwa. A siedzisz dzien i noc, non stop, nie masz rodziny, nic🖐️ A teraz spierrdalaj:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_a_r_t_a
ja tam lubię jak mi ktoś się patrzy na dekolt, miło się robi....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola - pokazanie języka jest jakoś bardziej w moim stylu niż pokazanie środkowego palca. i mam wrażenie, że ludzie rozumieją i chyba robi to na nich większe wrażenie. kamyl - jak mnie kiedyś spotkasz to poznasz po wywalonym języku albo po evil look :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat jestem zadowolona z braku rodziny. :) Ostatnią rzeczą jakiej potrzebuję są dzieci. :) Jak to mawiają, mała: źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi zdarzyło się parę razy pokazać środkowy palec kolegom z pracy. Jak się to zrobi żartobliwie, to nikt się nie powinien obrazić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, to nie fakty, to opinia. Faktem jest to, że zachowujesz się jak niedorozwinięte gimgówno. Twoje odpowiedzi są na poziomie nieletniego kurrwiszonka. A ja po prostu jestem leniem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę mi tu zalatuje hipokryzją moje drogie Panie :) ...bo niby jak patrzą to nic takiego a jak już nachalnie to nie za bardzo :) ...gdzie ta granica między zwykłym a nachalnym patrzeniem, a co z niewinnymi nie potrafiącymi oderwać wzroku :)))))) ...nie chcecie by w dekolt zaglądali nie zakładajcie dekoltów :) i jeszcze jedno, nie rozumiem stwierdzenia że "noszę głębokie dekolty dla własnego dobrego samopoczucia" ...przecież musi się to wiązać z tym że nie sam dekolt na to wpływa a wrażenie jakie robi na innych ...same znacie doskonale swoje walory i noszenie ich pod swetrem czy zapięte pod szyję nie powinno mieć znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Wera nabijaj, nabijaj posty. :D Pierdolenie o Szopenie :D a tematy leca. Idziesz na rekord widze. Co do rodziny, to wspolczuje. Chociaz w sumie to dobrze, bo szkoda by bylo dzieci jakbys byla ich matka🖐️ Wiec polecam sterylizacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to już wiem dlaczego piszesz i pierdolisz jak potłuczona;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak naprawdę nie jest liczba postów, tylko liczba logowań. :0 Podaj swoje poprzednie niki - zliczymy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwna, nieskromnie powiem, że do ciebie brakuje mi bardzo, bardzo dużo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera gowno mnie to obchodzi :D Moge pisac tu co mi sie podoba, Dla Ciebie moge byc gimgownem :D To co ludzie sadza na moj temat na kafe, nie dotyka mnie wcale :D Bo wiadomo jaki tu poziom jest :D Aaa poza kafełe mam swoje zycie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoć faceta, ktory ma swoja firmę masz.. dzieci nie masz .. pracy tez nie.. wiec co pozostaje? pisanie i pierdolenie głupot na forum;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakies 2-3 lata temu czesto tu bywalam, pozniej przestalam tu wchodzic i teraz znow sie pojawilam, na poczatku jako pomaranczka :D A Ty ciagle tu jestes. Wiec wiesz.. ja przez rok nie nabilam tylu postow co Ty przez tydzien:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto tak marnować energię? Mnie naprawdę niewiele obchodzisz. :) Zaczęłaś ciskać się jak nie przymierzając gówno w betoniarce a ja nadal nie wiem po co. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa i tak nie na temat, na marginesie, to chcialam jeszcze napisac, ze mimo takiego niskiego poziomu na kafełe, ortografia jest zaskakujaca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×