Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorka1

Jaki laptop kupić?

Polecane posty

Gość autorka1

Dzień dobry. Postanowiłam napisać tutaj i poprosić o radę w kupnie laptopa. Mój obecny już ma kilka lat i czas na zmianę. Niestety nie jestem fachowcem w tej dziedzinie i zupełnie nie wiem czym się kierować przy wyborze. Mogę kupić kompa bez systemu operacyjnego- na tym mi akurat nie zależy. cena myśle ze tak do 2000 zł. Może macie jakies propozycje? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laluńkaaa
ja kupiłam sobie sony vaio w kolorze białym i ejstem nim zachwycona!! nie dosc ze dobry sprzęt to kolor jest cudny!! Kupilam na allegro za 2200 zł, naprawde polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka1
lalunka dzieki za info. piekne sa te soniaczki a jaki ma procesor pamiec ram i pojemnosc dysku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę Ci polecić laptopa, którego sama użytkuję czyli lenovo G510. Sprawdza się idealnie do pracy biurowej w domu jaki i do zabawy i rozrywki w wolnym czasie. Świecąca matryca która może być problemem jednak ja się już przyzwyczaiłam. Długi czas pracy na baterii , obraz dobrej jakości, nic się nie zacina. Dodatkowym plusem jest cicha praca komputera jak i stacji CD/DVD. Kupowałam za ok 2 tys. zł na jpkomputery.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a bardzo sobie chwalę laptop asus R510JK-DM009H. Kultura pracy na najwyższym poziomie, temperatury niskie, bardzo dobre chłodzenie, bardzo cicha wentylacja. Świetna matryca, oczywiście matowa. Wykonany jest bardzo solidnie, nic nie trzeszczy, wszystko spasowane idealnie. Póki co, tylko w BF4 testowałem. High w Full HD 45-50 FPS, Ultra w 1366x786 50+ FPS. Dodam, że mam włączoną synchronizację pionową (powoduje m.in. ograniczenie FPS do 60). Jedyny problem to póki co brak najnowszych sterowników od Nvidii, ale napisałem już na ich forum w dziale supportu z prośbą o dodanie tego modelu z tą kartą do sterowników. Gram na wersji 333.17, więc myślę, że można spodziewać się wzrostu o kilka FPSów przy instalacji najnowszych sterowników. Lapka kupiłem w dobrej cenie na jpkomputery.pl z czego jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam żadnego lenovo, ale asusy owszem. Rózne miałam (2 dzieci w domu), jak i różne problemy. Przede wszystkim nie słuchaj głupich rad, że bialy fajny, a ta firma super. Ważny jest procesor, płyta głowna i inne podzespoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RastraGirle
A może jakiegoś ultrabooka? Ultracieńkie i lekkie powinny zadowolić każdą kobietę. Ja preferuję właśnie te cechy na równi z dobrą specyfikacją. Tyle lat miałam pecety, że czas na coś nowoczesnego i lekkiego do pracy. Tutaj znalazłam ciekawe modele https://www.morele.net/laptopy/laptopy/notebooki-laptopy-ultrabooki-31/ . Powodzenia w szukaniu sprzętu idealnego! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W lenovo się sporo pozmieniało. Można ich teraz śmiało polecać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darmik
Jeżeli nadal zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego laptopa to sprawdź recenzje, które przygotowali specjaliści na portalu http://www.wybieramlaptopa.pl/mini-recenzje gdzie masz najświeższe informacje na temat nowości wśród laptopów w zależności od cen jakie sobie wyznaczyłaś i też parametry oraz jego przeznaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybierz coś z media expert, jest duży wybór bardzo komputerów znajdziesz coś na swoją kieszeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verszok

Szczerze to nie sądziłem, że w sklepach internetowych pokroju korzystneit.pl ceny za ThinkPady od Lenovo są tak dobre. Na moje nieszczęście ostatnio wydałem już pieniądze na komputer stacjonarny, ale gdybym mógł cofnąć się w czasie to kupiłbym właśnie ThinkPada. Orientujesz się może czy w sklepie KorzystneIT.pl jest mozliwosc wziecia sprzetu na raty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaW

Kupiłam w swoim życiu parę laptopów i koniec końców zawsze trzeba było szybko wymienić zasilacz. Teraz z automatu od razu kupuję od firmy ENAN dodatkowy bo on jest pewniakiem, a ten dołączany do laptopa to często ściema. Co do laptopa do 2000 możesz naprawdę solidną maszynę kupić. Na pewno szukaj czegoś z dyskiem SSD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W pierwszej kolejności trzeba rozejrzeć się za sprawdzonym sklepem, od którego zakupimy nowy laptop. Od siebie mogę wam polecić sklep www.sklep.polbit.com Mają bardzo ciekawą ofertę laptopów. Dodatkowo firma ta organizuje wiele promocji, więc możecie trafić na prawdziwą okazję jeżeli będziecie regularnie zaglądać na ich stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartolomeo23

Wszystko zależy ile masz wolnych środków na zakup? Druga sprawa to wybór odpowiedniego sklepu który zna się na tym co robi i ma w ofercie sprzęt najlepszych marek. Ja polecam skupić się na sprzęcie marki HP i zamówić go tutaj https://itnes.pl/komputery/komputery-hp/ bo to jest właściwy sklep do takich zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość2

Warto zastanowić się nad użytkowaniem laptopa oraz czego oczekujemy.
Ranking polecanych laptopów na 2019 r. aktualizowany co miesiąc https://forum.techlords.pl/co-kupic-f4/zestawienie-polecanych-laptopow-ranking-laptopow-c-t5.html przejrzyj kilka modeli z różnych wariantów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcos

od jakiegoś czasu przekonałem się do laptopów Della. Seria Vostro https://dell24.pl/k/348/Laptopy-DELL-Vostro ma dobry stosunek cena do jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RafcioS

Jeśli ma być to laptop z przeznaczeniem do pracy biznesowej to sprawdź sobie m.in Lenovo ThinkPad T580  - korzystneit.pl/thinkpad-t-c4545 ma bardzo dobre parametry, poza tym pod względem ceny również nie mam co do niego najmniejszych zastrzeżeń i dzięki wytrzymałej obudowie oraz baterii jest w stanie służyć mi naprawdę przez wiele godzin codziennie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×