Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

masih ad-dajjal al-khóhik

Dobłanocka

Polecane posty

skąd ta pewność, ze nie ogarniam? na jakąś mniejszą skalę, owszem. nie wmawiaj mi rzeczy niemożliwych - dla mnie. co nie znaczy, że nie jestem do tego sceptycznie nastawiona. czytałam i na ten temat, jednak skupiać się na nim nie zamierzam. niestety Twoje legendy wykraczają poza granice mojej baśni, nie jesteś tą osobą której szukam. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Królik, pisząc nie ogarniasz, nie miałem na myśli że nie jesteś zbyt bystra, tylko to, że to jest ze strzępów doniesień z całego swiata i jest strasznie pogmatwane. zeby te klocki zacząć układać w całość, to trzeba to śledzić na bierząco niemal latami. Jeśli interesuje cię wyłącznie Ig Farben otwórz You Tube i wpisz Igfarben. Znajdziesz tam filmy z polskim tekstem, ktore powinny zaspokoić twoją ciekawość. A jeśli chcesz konkretne informacje, to napisz, o co ci konkretnie chodzi z tym konsorcjum? To nie oni rządzą światem. Oni tylko byli częścią popularyzowania idei przejęcia świata bez straty żołnierzy i jescze na tym zarabiając. Obecnie ich córki BASF i Bayer biora aktywny udział w depopulacji ludności na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, ale Ty zrozum i mnie: wydaje mi się, że jesteś pewnego rodzaju fanatykiem, zbyt gorliwym wyznawcą swoich idei, 'prawdy', opętanym przez 'swoją' tylko i wyłącznie subiektywną RACJĘ. ja informacje, które chciałam już posiadłam. szukam tylko osoby obiektywnej, opinii, która jest bezstronna, niezaangażowana ideowo w żadne skrajności. dziękuję za chęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze króliku jestem obiektywny i wierzę dopiero kiedy podają to wiarygodne źródła: Hakerzy, bankierzy, politycy, analitycy rynkowi, albo brokerzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×