Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość komornik ze Lwowa

alimenty = zemsta

Polecane posty

Gość jakajataja
a to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawszeSzczera;)
bo potem cierpi i on ,matka dziecka,same dziecko,potem przyszle dzieci matki i przyszle dzieci ojca oraz jego przyszlej zony i jej przyszlego męza hahaha 🖐️ a wszystko przez ruchacza!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiś nalot
Aż strach się bać ,tyle alimentacyjnych kobiet pojawiło się na forum. Brak seksu budzi agresję , wszystko się toczy wokół dupy. I mnoży się i dzieli i plus i minus. I tylko to ruchanie i ruchanie, a ruchacza brak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusty jestes
samotne maja więcej seksu niż mógłbyś zamarzyć, a głodnemu chleb na myśli, czyli pościsz dłuższy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudaaBlond
normalna matka bez ojca swojego dziecka przy boku to dalej kobieta. mylne są wasze spostrzeżenia,albo nie wiem może znacie same ,samotne-matki niedorajdy.albo też wyjątkowo zawistne porzucone i nie dające sobie rady ze sobą.na szczęście to mniejsza część. a normalna kobieta zakłada sprawę,bo niekiedy nie idzie się z takim palantem dogadać.tyle. tak więc przestancie klepac,ze alimenty to zemsta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w tym topiku chodzi o taki przykład: zemsta na byłym bo odszedł - to wyciągnę jak najwięcej kasy od niego, żeby miał jak najmniej!!! I tylko o takim przypadku tu mowa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudaaBlond
biedakowi sad nie zasądzi wielkich alimentów.nie martw się. nie wiem czy to taka procedura w każdym sądzie ale u nas musisz okazać zaświadczenie o dochodach ze skarbówki za zeszły rok o biezacych dochodach czy nie pobierasz zasiłków z mopsu czy tam gminy(rodzinne itp) jak masz stało opłaty za np.przedszkole to tez odpowiedni dokmument od dyrekcji placówki. i jak nie masz przewlekle chorego dziecka to przy średnich zarobkach ojca dostaniesz 400zł. gdzie więcej wydajesz na przedszkole... i sądy mają w dupie,że tylko ty sprawujesz opiekę nad dzieckiem i tylko ty musisz płacic jak nie za przedszkole to za niańkę,kóra dziecka w razie choroby przypilnuje żeby ciebie czasem z roboty nie wykopsali. wiec ja nawet nie wiem jakim cudem te sady takie duze pieniadze przyznaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne to wszystko
moj maz ma syna na ktorego placi alimenty, zarabia dobrze a zasadzili mu 270 zl.....sama uwazam ze to jakas porazka, maz sam od siebie zwiekszyl alimenty i placi 600 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne to wszystko
nie wiem. syn meza mieszka z matka w mieszkaniu ktore moj maz im zostawil tzn zapisal synowi zeby mieli dach nad glowa. ona pracuje w jakims sklepie i pewnie marnie zarabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a matka doklada tyle samo
+ ze zawsze jest .Bo matka jak zostaje z dziecmi nie moze sobie powiedziedz ,ze jej sie nalezy szczescie nooo .Dlaczego jemu a jej nie ??? Kurwa oddajdzie dzieci do Domu Dziecka .I bawcie sie w szczescie :) Nie bedziemy sie meczyli .Ani on ani ona .On ma prawo nie bedzie sie meczyl .Ona tez ma prawo nie bedzie tkwila w zwiazku z kurwiarzem .A najlepiej to sobie podwiazcie i jedni i drudzy .Bo nie zaslugujecie na potomstwo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
"""""" dziwne to wszystko nie wiem. syn meza mieszka z matka w mieszkaniu ktore moj maz im zostawil tzn zapisal synowi zeby mieli dach nad glowa. ona pracuje w jakims sklepie i pewnie marnie zarabia."""""" To on raczej nie chce tego dziecka wychować . O niej nie wiem co napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do miłości rodzica nie zmusisz. czy to ojciec czy matka. zastanawiam się tylko jak reagują na to nowe partnerki - że partner ma gdzieś swoje własne dziecko. Ja po takim tatusiu niczego dobrego bym się nie spodziewała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a matka doklada tyle samo
A co wy sobie myslicie ze samotna matka nie ma nic innego do roboty tylko zbierac pieprzone paragony ? Kurwa jak zył i był to sie nie pytal na co ida wspolne pieniadze .Teraz nagle 300 zl to na spa dla zony .W jakim swiecie wy zyjecie ? Za 600( drugie 300 doklada matka ) zl kup dziecku pomidory ,bannany ,kaszki ,mleko pieluchy .I zaplac za mieszkanie za prad za gaz .I za złobek albo za przedszkole .Bo przeciez oprocz tego do geby trzeba cos wlozyc ??Czyli do pracy sie idzie .Nawet do dwoch prac /to znowu zle bo wredna matka zaniedbuje dziecko .A gdzie szczescie matki ??? Chcesz bysc szczesliwy prosze bardzo tylko daj mozliwosc szczescia i byłej i dzieciom .Nexsie tak latwo wyrokuja .Bo ona sobie nie ulozyla zycia i zazdrosci bylemu .a dlaczego nie ? Kurwa on bez obciazen kawaler z odzysku .Huj go obchodza problemy ,ktorych byl przyczyna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a matka doklada tyle samo
Ale mi sie wylało dzisiaj :)Spokojnie naprawde to mnie to nie dotyczy :)Mam kochanego meza ,ktory wlasnie chrapie :( Ale az mam ochote w gebe mu dac na zas .Jakby mu sie chcialo takie duperele odstawiac :) Dobranoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a matka doklada tyle samo
Az mam ochote napisalam a nie ze zrobie to .Takie to chore moje poczucie humoru .Nie kazdy rozumie .Zawsze mnie to dziwi ,ze ja sobie cos lapne ,a ludzie to na powaznie biora :) Zapominam ,ze to tylko forum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a matka doklada tyle samo
Przyszlo do glowy .Dlaczego ? Kurcze dlatego ,ze nie potrafie zrozumiec tego ,ze mezczyzna ,ktory jest na codzien i wie ile zycie kosztuje .Nagle jak znajduje szczescie u boku innej kobiety to mu sie wszystko zmienia .Iles tam pieniedzy ,ktore wydawal wspolnie z zona na potrzeby dziecka urasta do kwoty niebotycznej ,wydawanej na waciki ,kosmetyczke itp itd . Wiem istnieja rozczeniowe matki .Wredne pogrywajace dziecmi .Ale wiecej jednak jest tych tatusiów ,ktorzy zapominaja .ze potomek oprocz tego ,że daje szczescie to jednak kosztuje .Manna sie nie zywi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poco
po co zakładacie takie durne temat, żeby się kłócić o oczywiste rzeczy????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeby co niektórym mózg naprost
-ować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewne to wszystko
ludzie o co Wam chodzi?????? napisalam ze jak dla mnie te 270 zl alimentow to porazka wiec nie dziwie sie ze maz sam placi od siebie wiecej, nic wiecej nie wiecie na dany temat a wyciagacie wnioski!!!! Maz rozstal sie ze swoja byla kilka lat wczesniej - nie dogadywali sie - odszedl i mieszkal sam, ja go poznalam dopiero 2 lata po rozwodzie. Spotyka sie z synem. Syn ma 19 lat. Najlepiej ocenic nie znajac tematu i na dodatek nie posiadac daru czyatnia ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
I te 600zł to akurat realne alimenty na chłopaka w tym wieku.To że ludzie się rozstają to się po prostu zdarza natomiast późniejsze sztuczki z alimentami to już zupełnie inny problem.Dla ciebie jest to normalne ma syna płaci 600zł spotyka się i wszystko jest ok,podobnie jak dla mnie syn mojego ma 22lata mieszkanie po mamie zaocznie się uczy i pracuje i dla mnie i dla jego ojca też jest normalne że jemu trzeba pomóc jego mama nie żyje.I najnormalniej na świecie dostaje co miesiąc 400zł zasądzone dawno temu plus 100 euro i żadna dyskusja.To jest jego dziecko i bardzo dobrze że mu pomaga.Mój syn też otrzymuje alimenty choć w tym przypadku dla nowej pani pewne sprawy takie jasne nie są bo podobnie jak beatka robi sobie dzieci kolejne i podobnie jak ona a nawet zdecydowanie bardziej ma awersję do pracy. Jednym słowem dzieci chce i ma a utrzymać je mają ptaszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
A kiedy przestanie być dzieckiem ? W ogóle ma taki zamiar? Ot wychowywanie ...kolejnego pasożyta. A co będzie jak dzidziuś już tatusia nie będzie miał? Koleiny klient MOPS I jego potomstwo ,też ? Zapewne tak. Albo ten wpis to wielka lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
A w ogóle czytasz to co jest napisane czy tylko to co chcesz?Myślisz tępaku że takiemu chłopakowi który dopiero co zaczął pracować i płaci za naukę jest łatwo bez pomocy się utrzymać.Kapuściany mózgu jak się uczą dziennie ci źle jak zaocznie też źle a po szkole ile zarobi 1200-1300 to opłać sobie studia jak on,mieszkanie które ma po matce.Może takie głąby jak ty nie pomagają natomiast mnie jeśli chłopak ma chęci będzie zależeć by to co zaczął skończył.Bo nie jestem beatka na swoje utrzymanie i mojego syna umiem zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale mnostwo
tu warzyw. . To musi być reklama. Ale chyba prze warzywiona.Na pewno nie dopieprzona.Argumenty to warzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
No cóż . Jak tylko warzywa są w głowie. Można ewentualnie bigosu się spodziewać . Albo grochu z kapustą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×