Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość komornik ze Lwowa

alimenty = zemsta

Polecane posty

Gość orzeszki w czekoladzie
tylko że wszędzie każdy temat spłaszczasz do swojej zapuszczonej, centralizującej się wszędzie dupy i pasierbicy, któej alimenty się NALEŻĄ, tylko wg ciebie jednej tak nie jest. Ten temat odbiega od Twojej chorej sytuacji. Nie potrafisz myśleć horyzontalnie. Tylko ty w centrum i reszta twoich małp, z mężem na czele. I biedna pasierbicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Popatrz sobie na swoje odpowiedzi w innych tematach dla ciebie każda kobieta żądająca alimentów i każdy dorosły dzieciak żadający alimentów to roszczeniowe psychopatyczne zło.Tylko ty i twoje dzieci byliście inni. Wszystkie samotne matki są same sobie winne że je chłop zostawił tylko ty jedna niczemu niewinna duszyczka. Beata mam w nosie co ty sobie myślisz bo nienawidzę obłudnych ludzi i ssmotnych matek które znalazły żonatego faceta i uważają że są kimś lepszym od jak to nazwałaś patologicznych.Więc nie ośmieszaj się bardziej ty bez swojego faceta nie masz nic nawet na jedzenie dla dzieci takacto jesteś zaradna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ulkiulki
Ty ulkiulki naprawdę sledzisz każdy wpis beaty04. To też jest jakaś wersja psychozy, wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różnie bywa z tymi rodzicami
moi rodzice się rozwiedli. Ojciec nie płacił na mnie alimentów, bo uważał, że nie będzie płacił na zachcianki matki. Żyliśmy skromnie, nigdy nie widziałam ojca, nie chciał mnie odwiedzać. Na moje 18-te urodziny raptem się ożywił, chciał mnie odwiedzić, nawet prezent dla mnie miał-używany długopis wyciągnął z kieszeni. Nie wzięłam i nie chciałam z nim rozmawiać. Po kilku latach zostawiła go nowa rodzina, raptem zapałał do mnie wielką miłością. Zaczął szuakć kontaktu, próbował się zapraszać do mnie. Niestety, nic do niego nie czuję. To nie jest mój ojciec. Dla mnie ojcem był drugi mąż mamy, też rozwiedziony. Miał syna z pierwszego małżeństwa, walczył o kontakty z nim, płacił alimenty i wszystkie dodatkowe koszty, o które występowała jego była żona. A mój? Nigdy mnie nie chciał i o mnie nie dbał. Wiem to nie z opowieści mamy, tylko z własnego doświadczenia. Kiedyś próbowałam go prosić, żeby mnie odwiedził. Powiedział, że ma swoje dzieci, a ja jestem dzieckiem mamy, nie jego. Miałam siedem lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do beaty04
twoim dzieciom brakuje jednego: normalnej matki juz ci wszyscy piszą, że za dużo sobie pozwalasz i powinnaś wziąść coś na uspokojenie a ty ciągle bijesz pianę na ten sam temat - mamy dość słuchania o twojej "biedzie" i kłopotach z ex męża i jej córką!!!!!!!!!! weź się kobieto do pracy jak ci mało, możesz masz i rentę, ale z twoją niespożytą energią możesz i dorabiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawiść to uczucie dyskomfortu powstające wtedy, gdy osobiste cechy, posiadane przedmioty lub osiągnięcia nie dorównują ich poziomowi/jakości u innych osób. W zawiści osoba chce posiadać to, co ma inny, albo życzy drugiemu, aby był tego pozbawiony. Emocja ta może być złośliwa, a nawet przewrotna, kiedy aktor uważa, że pewnych atrybutów, dóbr, które on ma, nikt inny mieć nie powinien. Zawiść jest destruktywna dla stanu ducha. Zazdrość ma miejsce, gdy aktualny lub pożądany związek romantyczny jest zagrożony przez osobę trzecią. Termin "zazdrość" przy ograniczeniu do takiej sytuacji jest semantycznie szerszy i obejmuje swoim zakresem "zawiść". Zazdrość pojawia się tylko w kontekście związków między ludźmi, gdy osoba obawia się, że może utracić partnera na rzecz rywala. Obie emocje są negatywne na poziomie przeżyciowym, a także motywacyjno-behawioralnym. Są tu jednak pewne różnice. Podczas gdy zazdrość może mieć pozytywne konsekwencje, kiedy szukamy uznania innych przez rywalizację, albo gdy zwiększamy wysiłki, aby więcej osiągnąć, to zawiść jest prawie zawsze skażeniem relacji międzyludzkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiup
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
""""" różnie bywa z tymi rodzicami moi rodzice się rozwiedli. Ojciec nie płacił na mnie alimentów, bo uważał, że nie będzie płacił na zachcianki matki. Żyliśmy skromnie, nigdy nie widziałam ojca, nie chciał mnie odwiedzać. Na moje 18-te urodziny raptem się ożywił, chciał mnie odwiedzić, nawet prezent dla mnie miał-używany długopis wyciągnął z kieszeni. Nie wzięłam i nie chciałam z nim rozmawiać. Po kilku latach zostawiła go nowa rodzina, raptem zapałał do mnie wielką miłością. Zaczął szuakć kontaktu, próbował się zapraszać do mnie. Niestety, nic do niego nie czuję. To nie jest mój ojciec. Dla mnie ojcem był drugi mąż mamy, też rozwiedziony. Miał syna z pierwszego małżeństwa, walczył o kontakty z nim, płacił alimenty i wszystkie dodatkowe koszty, o które występowała jego była żona. A mój? Nigdy mnie nie chciał i o mnie nie dbał. Wiem to nie z opowieści mamy, tylko z własnego doświadczenia. Kiedyś próbowałam go prosić, żeby mnie odwiedził. Powiedział, że ma swoje dzieci, a ja jestem dzieckiem mamy, nie jego. Miałam siedem lat. """""" To bardzo przykre co napisałaś . Mam nadzieję ,że Ty błędów ojca ...powielać nie będziesz. Chociaż nie daleko pada jabłko od jabłoni. Przeczytaj jeszcze raz co sama napisałaś. A przede wszystkim jaką postawą się kierujesz...,która wyziera z Twojego wpisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata=jedno wielkie kłamstwo
beata04 was te exy pozostawiali, albo zdradzali??? ciekawe??? - bo według mnie facet, który ma wszystko w domu, to nie szuka niczego poza nim!!! a jestem doświadczoną matką i żoną!! dlaczego one nie widzą belki w swoim oku, tylko źdźbło u tej drugiej - bo nie przyjmują do wiadomości, że poszły w odstawkę tylko i wyłącznie przez własną głupotę więc winny jest cały świat, ale nie one a jedyną możliwością jest dokuczenie poprzez alimenty, bo innej możliwości, jak im się nie da to nie mają ... i im więcej dokuczą tym bardziej swojsko w swoim sk**wysyństwie się czują ... a w moim przypadku chodzi przede wszystkim o dorosłą dzieciatą babę, która żyje na kocią łapę i uważa, że jest jeszcze taką malutką dziewczynką, że trzeba jej alimenty płacić na kosmetyczkę i waciki - WSTYD!! Ty głupia,pusta hipokrytko!! Zakłamana chora kobieto!! Doświadczona żono i matko, dlaczego twój pierwszy mąż machnął tobie dwoje dzieci i dał nogę? Twierdzisz,że jesteś taka śliczna i taka mądra a mimo wszystko mężulek zwiał.Mężuś miał wszystko w domu i jak stał tak poszzzzedł, byleby dalej od kochającej i całej pięknej żonki. Tak on kochał Beatkę i dzieci,że zapomniał słać na ich utrzymanie dlatego Beatka musiała szybciutko szukać kolejnego męża (nie ważne,że cudzego) aby znowu spełniać się jako ta dobra żona i matka. I to nie tylko przy garach. Jak tu nas zapewniasz spełniałaś wszystkie małżeńskie obowiązki a i tak zostałaś samotna patologiczną matką (tak nazwałaś wszystkie samotne matki) Twoje dzieci,te starsze- cóż z nich wyrosło? Twierdzisz,że nadal się kształcą. Ty głupia Beatko!! Zaczynasz wierzyć we własne kłamstwa!! Z tobą jest bardzo źle. Najpierw ujrzyj ta belkę w swoim oku a później oceniaj innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
Ty chyba zapomniałaś albo nie wiesz , że Beata ani jej mąż \ ojciec \ nie zamierzają płacić alimentów na pełnoletnie dziecko \ pasożyta \. Jak Ty masz ochotę pasożyta utrzymywać ...to nic nie stoi na przeszkodzie. Alimenty to nie emerytura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony, gdybym
by twoim synem, kopnął bym Cię w twój głupi zad i nie chciał znać. A obudzi się ojczulek na łożu smierci, ze synalka kiedyś miał, ale go kopał. Sam zostaniesz kopnięty. Tak jak beata teraz zostanie kopnięta w sadzie. Zło zawsze wraca i uderza trzykrotnie silniej. A wam się należy. Za parę lat będziesz staruszkiem i poprosisz syna o podcieranie śmierdzacego tyłka. Ciekawe jak sie poczujesz, gdy będziesz olany tak samo jak on przez ciebie. Beacie też te jej wredne bachory nie pomoga, bo nauczyła ich tylko egoizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni post
za to Ty jestes bardzo mądry obrażajac nieznane Tobie osoby nazwyając je bachorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony, gdybym
Beata wyzywa wszystkie dzieci, wszystkich forumowiczów, a nawet swoja pasierbicę bachorem. Sama sie chwali, że wychowała egoistyczne cudaki. No jak ich nie nazwać bachorami? No jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chialam po powrocie
z przcy napisac :) Ale kurcze no wyjeliscie mi z ust i spod klawiatury wszystkie słowa :) Hipokrytka do entej potegi . Beata !!! O zniecierpliwionym nie ma co mowic .Gdziekolwiek udziela się np. Wieszjak .pl wszyscy traktuja go jako projekt podbijajacy liczbe odslon albo trollla .Ludzie z nerw wychodza tlumaczac jak rocznemu dziecku .Dziecko szybciej zalapie niz zniecierpliwiony ,Ktory placil i nie wiem czy nadal placi ,bo dziala tutaj conajmniej trzy lata . A bezta skoro juz jej topik umarl smiercia naturalna ,zamiast dzielic sie wiedza ,wszystkie samotne matki obraza .I to nieobiektywnie .Tylko przez pryzmat wlasnej "krzywdy " Nie trzeba jej wypowiedzi sledzic .Wystarczy wchodzic na topiki ,ktore nas interesuja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chialam po powrocie
pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chialam po powrocie
literowki popełniam ale sens wupowiedzi chyba zrozumialy . chyba zrozumialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony, gdybym
Dooooookładnie :) pomijając fakt, że sama była samotną matka, a teraz takie jak ona(no, tylko lepsze, bo nie wychowują bachorów i liczy się dla nich rozwój dziecka- wszechstronny, w każdym wieku, a studia to juz koniecznie- co nie mieści się w jej głowie) obraża jak tylko się da. Że roszczeniowe. A sama roszczeniowa pobierała alimenty od exa, sama roszczeniowa dzieczywnie studiujacej chce wyrwac kasę, sama roszczeniowa wylicza innym ile maja, a ile nie i sama roszczeniowa po dupsku dostanie w sądzie ;) kiedy rozprawa? I tak się nie przyzna do porażki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzeniem tej
głównym marzeniem tej beaty jest to aby dzieci nie studiowały - większość matek myśli inaczej :-) najlepiej do 3 letniej zawodówki i z domu, jak najszybciej nawet o swoich małoletnich pisze non stop , że jeszcze nie zarabiają,a to pech :-( :-) te dzieci mają dopiero 7 i 10 lat odchodzimy od tematu, na rzecz tej ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzeniem tej
jak zrobić taką uśmiechniętą otwartą buzię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakajataja
: i D :D Tak, dla niej dzieci to tylko inwestycja w przyszłość, jak dorosną, zażąda od nich alimentów, bo całe życie jest roszczeniowa. Na starość człowiek się nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawszeSzczera;)
ah jak czytam o tych zranionych mamuskach to mi sie nóż w kieszeni otwiera,co niektóre nie moga pogodzić się z tym ,że facet miał je w dupie i odszedł,najwidoczniej czegos im brakowało,nawet do takiego stopnia ,ze dziecko zostawili..to tylko wasza wina!!! :-p a potem sie mścicie i jedyne co pozostalo do zemsty to osądzenie o alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakajataja
Zawsze szczera, a jak byś została sama z dzieckiem, to oczywiście od swojego exa alimentów byś nie brała, bo i po co, nie? ;P niech się buja, ty kasą szastasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawszeSzczera;)
muszą płacic alimenty to fakt,ale jak baba jest wredna to nie robią tego na złośc dla niej!!niestety faceci maja hujowy tok rozumowania!!!!a może być tak,że naprawdę maja wyjebke na te dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawszeSzczera;)
za 300 zł bym się nie poniżała,wolalabym nie miec z nim kontaktu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakajataja
Wiesz jak jest najczęściej? 1. Kobieta otwiera oczy i widzi, że mieszka z byle chujem, który do tej pory świetnie grał- wszak facet to lepszy aktor niż niejedna kobieta 2. Kopie go w tyłek, pakuje rzeczy i nie chce go znać 3. Wnosi o alimenty, bo to normalne, nikt nie jest kozłem ofiarnym, zrobił- niech płaci, matka też, więc po połwoie mniej więcej, powiedzmy 4. facet ma urażona dumę, ze go kobieta kopnęła i jeszcze śmiała do sądu go ciągnąć, więc na złość byłej olewa dziecko, spotkania i na dodatek alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakajataja
Nie musisz mieć z nim kontaktu, wpłaca na konto, przez komornika albo z FA, a kontakt to inna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawszeSzczera;)
Ale ja od takiej kurwy bym juz nic nie chciała!!!!!!!!!!!!!!!!!!na chuj mi 300 zł??????na chusteczki?????? tyle fundusz daje.bo taki kurwiarz zrobi wszystko żeby pokazać ,że nie ma wysokich dochodów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawszeSzczera;)
Mojej znajomej ex jest kierownikiem w firmie stolarskiej, z prezesem tak załatwili ,że niby 1000 zł mies.zarabia,znajoma dostaje 250 zł alimentów ,a ten bydlak ze swoja nową dziuniapisali odwołanie ,żeby obniżyc te alimenty,to z taka kurwa nie chciałabym miec nic wspólnego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakajataja
a ja znam kobiety, które mają z FA kasę,ze swinią kontaktu nie ma, a co 500 jest na koncie, to jest. Zawsze trochę więcej. Idź do pracy za 1300, to już masz 1800 z alimentami. Jest różnica? Ano jest. A sąd bierze pod uwagę również zdolności zarobkowe takiej świni, nie tylko suche fakty- dokumenty, co jak i ile. A jak się przed sądem powie, że ma więcej, można i więcej wywalczyć. Sędzia nie głupi, swoje też wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawszeSzczera;)
Taki co zrobi raz dziecko i nie interesuje sie dzieckiem,,za kare powinien mieć kutasa obciętego,żeby więcej nie ruchał i nie robił dzieciaków,dziecioroby pierdolone!!! :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×