Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona4444444

miałam 4 poronienia i żaden lekarz nie wie dlaczego....

Polecane posty

Gość ona4444444

cześć w tym roku miałam 4 poronienia samoistne i żaden lekarz nie może znależć przyczyny i szukam tutaj jakiś porad co to może być może ktoś był w podobnej sytuacji, a może któraś zna naprawdę dobrego lekarza z zachodniopomorskie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo dziwnie..
najgorsze jest to, że żaden lekarz nie powiedzial Ci ze nie powinnac od razu zxachodzić w kolejne ciąże..już 4 ciąża, a połowa roku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie wiesz to pytaj tu
właśnie dziewczyno ! powinnaś odczekać te minimum pół roku ! ja też poroniłam raz ale czekałam ponad rok bo tak chciałam... ale lekarz mi powiedział żeby odczekać pół roku i znowu zacząć się starać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona4444444
mi nic takiego nie mówili powiedzieli mi że po samoistnym można odrazu się starać, w sumie dwie to były wpadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie wiesz to pytaj tu
no to chyba coś z tymi lekarzami jest nie tego... teraz odczekaj pół roku i zobaczysz że wszystko będzie ok bo tak to będziesz zachodzić i ... tak w kółko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona4444444
i tak zrobię na pewno odczekam pół roku i znowu spróbuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rffef
kutafony,ci lekarze:(macica i wszystko inne musi sie zregenerowac!!!!!!! zrób badania na toksoplazmoze, grzyby,infekcje jak masz to wylecz. łykac kwas foliowy i po dwóch miesiacach zacznij sie starac.a nie tak myk fik i juz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullaalllaaaa
zrób też badania na układ krzepliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona4444444
a te badanie na krzepliwość mogę zrobić prywatnie czy muszę mieć skierowanie od lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullaallaaaaa
możesz i prywatnie zrobić, ale będzie płatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie wiesz to pytaj tu
proponuję ci wszystkie te badania zrobić prywatnie np w luxmedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona4444444
chcę porobić prywatnie badania sama co powinnam jeszcze zrobić ?jakie badania?może któraś mi doradzi bo lekarze rozkładają ręce i faszerują mnie tylko lekami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie, ale jednak
przede wszystkim tarczycę zbadaj, zrób tsh to obecnie najczęstsza przyczyna poronień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona4444444
miałam robioną i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona4444444
a to badanie tsh mogę w laboratorium zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no skoro masz prawidłową
to po co chcesz robić TSH? jaki masz ten wynik TSH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no skoro masz prawidłową
i kiedy ostatnio badałaś tarczycę? podaj wynik TSH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona4444444
no nie właśnie sobie pomyślałam że miałam robioną ponad rok temu to trochę mineło i przydałoby sie powtórzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie, ale jednak
nie patrz na normy przy tsh wynik powinien być 1,5 góra 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona4444444
ok dzięki wielkie a te tsh mogę zrobić w laboratorium? sorki że pytam ale jestem zielona i niewiem jakie badania porobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no skoro masz prawidłową
no to natychmiast do laboratorium zrób TSH to co było rok temu ma się nijak do tego co jest teraz i tak jak ktoś napisał - nie patrzysz na normy Twoje TSH powinno być około 1 jeśli jest wyższe niż 2 wiesz już co jest powodem i migiem do DOBREGO endokrynologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no skoro masz prawidłową
tak, w laboratorium na czczo bądź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????????????????????????!!!!!!
onaaaa4444 mam wrazenie ze cie znam i ze chyba lezlalysmy na jednej sali na podtrzymaniu zgadza sie?? powiedz do jakiego ginekolog chodzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a poszukaj tego ostatniego
wyniku TSH i napisz jaki był i kiedy był robiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęczek drutu
uwielbiam takie ekspertki jak wy. po poronieniu samoistnym nie trzeba robić żadnej przerwy. niby co ma się regenerować skoro nie było żadnej ingerencji z zewnątrz? odczekać trzeba tylko w przypadku łyżeczkowania, bo to narusza ścianki macicy. zanim zaczniecie doradzać, to się najpierw same douczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona4444444
pęczek drutu ja cię rozumiem ale ja muszę zrobić przerwe i porobić wyniki i z tego co czytałam na innych forach lekarze każą odczekać minimum miesiąc od samoistnego poronienia ja chodzę do jednej pani doktor i leżałam w choszcznie w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????????????????????????!!!!!!
ona to przepraszam pomylilam cie z kims innym lezala ze mna dziewczyna ktora miala 3 poronienia za soba i byla 4 raz w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęczek drutu
nie, no spoko. to akurat nie było przeciwko tobie napisane. po prostu wkurza mnie jak ktoś wypisuje tu swoje mądrości, a tak naprawdę nie ma pojęcia o czym piszę. w twoim przypadku kolejne poronienia raczej nie mają związku z tym, że ciąże były w krótkim odstępie czasu, ale może jednak dobrze byłoby zrobić przerwę chociażby dla komfortu psychicznego. no i warto też wybrać się do dobrego lekarza i zrobić kilka badań. to na pewno nie zaszkodzi, a może poznasz przyczynę niepowodzeń. prawda jest taka, że w takich sprawach nie ma żadnej reguły, bo każdy organizm i każda ciąża jest inna. są kobiety, które latami nie mogą zajść w ciąże albo mają na koncie kilka niewyjaśnionych poronień. a ja osobiście znam takie, które miesiąc po łyżeczkowaniu zaszły w ciąże i urodziły zdrowe dzieci. najważniejsze to nie poddawać się i nie załamywać. dobry lekarz, badania, pozytywne nastawienie i będzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona4444444
jakie badania jeszcze powinnam zrobić oprócz tych?może któraś mi pomoże??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znalazły się lekarki od 7miu b
Po poronieniu samoistnym, gdzie organizm oczyszcza się sam bez ingerencji wystarczy odczekac 3 miesiące ! a co do tarczycy ja miałam ją badaną całą ciążę, moje tsh zawsze wynosiło w okolicach 2 a nawet ciut powyżej 2 chodzilam do endokrynologa i ani razu nie powiedział, że to zły wynik, do tego badałam ft3 i ft4 ktore były bardzo dobre, dziecko donosiłam urodziłam jest zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×