Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość basia17lat

moja siostra 19lat jest w ciąży a mnie trafia

Polecane posty

Gość gość4

Miałam kiedyś koleżankę, która miała też młodszą siostrę, która wpadła. Koleżanka zawsze słyszała, że mama jej nie pomoże w tym czy tamtym, bo "jest siostra i jej trzeba pomóc". Obie były już co prawda pełnoletnie (młodsza ledwo co) , ale młodsza zamieszkała po szybkim ślubie w pokoiku w mieszkaniu rodziców (dwa pokoje całość), zaczęła się szara rzeczywistość, rozwiedli się szybko, a młoda jeszcze szybciej znalazła nowego faceta i zaszła w kolejną ciążę. Tym razem przynajmniej facet był rozgarnięty (co z tego, że frajer) i nie musieli rodzicom wisieć na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Nie masz babci ,dziadka ? Może mogłabyś się do nich wyprowadzić kiedy siostra urodzi? Rodzice zachowują się strasznie i szczerze mówiąc myślę że jak dziecko się urodzi to lepiej nie będzie, raczej w drugą stronę. Skończy się na tym że ty zawalisz szkołę. Bo mówię ci że będą prosić o pomoc w przypilnowaniu dziecka. Pamiętaj że na rodzicach ciąży obowiązek alimentacyjny. Więc możesz ich uświadomić, że oni mają obowiązek cię utrzymywać bo jak nie to sąd może to szybko rozstrzygnąć. Wiem że na ostro ale czasem inaczej się nie da. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umarł
1 godzinę temu, Gość Gość gość napisał:

Nie masz babci ,dziadka ? Może mogłabyś się do nich wyprowadzić kiedy siostra urodzi? Rodzice zachowują się strasznie i szczerze mówiąc myślę że jak dziecko się urodzi to lepiej nie będzie, raczej w drugą stronę. Skończy się na tym że ty zawalisz szkołę. Bo mówię ci że będą prosić o pomoc w przypilnowaniu dziecka. Pamiętaj że na rodzicach ciąży obowiązek alimentacyjny. Więc możesz ich uświadomić, że oni mają obowiązek cię utrzymywać bo jak nie to sąd może to szybko rozstrzygnąć. Wiem że na ostro ale czasem inaczej się nie da. 

ty mądra jesteś że odpisujesz na ten temat?przecież dziecko jej siostry ma w tej chwili 7 lat, pewnie mają jeszcze kolejne dziecko lub dzieci.Rzeczywiście że zachowane jej rodziców było dziwne skoro chłopak nie pracuje,rodzice powinni pogonić ją, niech idzie mieszkać do chłopaka. Ale ja uważam że ten temat to było prowo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
58 minut temu, Gość Umarł napisał:

ty mądra jesteś że odpisujesz na ten temat?przecież dziecko jej siostry ma w tej chwili 7 lat, pewnie mają jeszcze kolejne dziecko lub dzieci.Rzeczywiście że zachowane jej rodziców było dziwne skoro chłopak nie pracuje,rodzice powinni pogonić ją, niech idzie mieszkać do chłopaka. Ale ja uważam że ten temat to było prowo 

Co ty bredzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
58 minut temu, Gość Umarł napisał:

ty mądra jesteś że odpisujesz na ten temat?przecież dziecko jej siostry ma w tej chwili 7 lat, pewnie mają jeszcze kolejne dziecko lub dzieci.Rzeczywiście że zachowane jej rodziców było dziwne skoro chłopak nie pracuje,rodzice powinni pogonić ją, niech idzie mieszkać do chłopaka. Ale ja uważam że ten temat to było prowo 

Co ty bredzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×