Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AreYouWithMe

Czy podoba Wam sie ten pierscionek zareczynowy?

Polecane posty

Gość wakalocca
spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhaosf
nie...po pierwsze jak dla mnie za drogi a po drugie za bardzo "szykowny", moze gdyby byl bez tych malych brylancikow tylko ten jeden duzy...ale tak czy siak zycze szczescia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AreYouWithMe
Dzieki To dopiero wstepny ktory wybralem, jednak czy to nie byloby glupie jakby ona mogla znalesc go na necie? nie robi sie tych pierscionkow na zamowienie czy cos? powaznie pytam bo naprawde niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak można wykonać pierścionek na zamówienie tylko jest to dość drogie dlatego decydują się na to nieliczni. Masę Mężczyzn decyduje się na pierścionki z jubilerskich supermarketów np. apart, kruk, allegro. A tam wzory są podobne i powtarzają się. Jeśli chcesz być oryginalny poszukaj pierścionka w antykwariatach. Jeden z znanych mi antykwariatów: http://galeriauadama.pl/index.php?cat_id=43&page=0&view=3&sort=default

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AreYouWithMe
Pomóżcie mi jeszcze z majtkami na ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam na dziś pomysłu
Jak dla mnie śliczny :) Też nie lubię złota, jeśli w ogóle to tylko białe A jak już pisałam - pierścionek jest śliczny, pewnie nie jedna dziewczyna marzy o takim :) No i fakt - jest drogi i to od razu po nim widać, zastanów się, czy będzie chciała nosić taki drogi i czy nie będzie się bała, że go zgubi albo coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×