Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość serdut399

Gdzie jechać na wakacje we wrześniu?

Polecane posty

Gość fatiksdss
Wiesz co, ja lubię z żoną zatrzymać się w Białce w hotelu Aparthotel Delta. Mają bardzo wygodne, przestronne apartamenty w dość przystępnych cenach. Jak przeglądam oferty innych ośrodków w okolicy to tutaj rzeczywiście człowiek się nie wykosztuje za bardzo. Zwłaszcza opłaca się przyjechać poza sezonem, ja i tak zresztą najbardziej góry lubię jesienią, w październiku też jest tutaj pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zdecydowalismy sie na odwiedzanie róznych miast polski. Niedługo zaczynamy od 3 dni we wroclawiu i w hotelu http://www.hotelsleep.pl/ - to bedzi ena pewno uroczy przedluzony weekend!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łódki to cale moje zycie! Zachwycaja mnie. WLasnie dlatego bedziemy w tym roku straszni eduzo plywac. A nasze lodki srprawdzaja w seriwisie http://www.taurus.gda.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tamtym roku pojechałam z moim szanownym małżonkiem do Olsztyna. Było fajnie i to bardzo. Przede wszystkim spodobało mi się to jezioro w Olsztynie bodajże z portem jest tam bardzo klimatycznie, bo można poleżeć na plaży, jest tam fajny bar i można rowery wodne albo kajaki wypożyczyć. Polecam nasz hotelik bo był bardzo klimatyczny i tam właśnie spaliśmy https://www.noclegowo.pl/olsztyn/47842-home-69/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze jak nie ma pogody na zewnątrz to można popływać wewnątrz. Ja polecam aquapark w Redzie, na stronie www.aquaparkreda.pl jest cała prezentacja i cennik. W sezonie trochę drożej, ale też nie najgorzej, zwłaszcza jak się kupuje bilet rodzinny. Rekiny które pływają wokół zjeżdżalni działają na wyobraźnię, ale oczywiście wszystko jest bardzo bezpieczne, nie ma strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdelie
Ja mam zaplanowane na wrzesień wakacje w Portugalii, akurat jeszcze ostatnio rezerwowałam kwaterę na Bookaparcie w Porto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We Wrześniu planuje rejs z moją żoną. Akurat 14.09 przypada nasza rocznica, dlatego zabieram ją w ośmiodniowy rejs po Wyspach Greckiach http://www.tanierejsowanie.pl/ . Od dawna o tym marzyliśmy, aby wspólnie się tam wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czysto i ładnie mają w Aquaparku Reda, warto się tutaj wybrać zwłaszcza jak pogoda nie do końca się nadaje do plażowania. Super bicze wodne, wygodne masażery, a dla dzieci baseny piratów, dużo zabawek, dekoracji jak ze świata bajek o wilkach morskich. Mój synek uwielbia ten aquapark.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może w http://www.chotynia.pl/? Ciekawe czy są jeszcze wolne terminy - mam nadzieję, że uda się nawet i na jesieni, bo byłam kilka lat temu, a ten hotel to jedno z tych miejsc do których chętnie się wraca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henisza
Jak wrzesień i Europa to najlepiej południe. A najlepiej Portugalia. Spokojnie, pięknie i gorąco. Ludzie nie tak krzykliwi jak Włosi czy Hiszpanie. Sporo ofert z Tui i innych biur na lasta znajdziesz. Tu jakiś bloger opisuje miejsca, które sama bym Ci poleciła jako wakacje w portugalii https://instabloger.com/wakacje-w-portugalii/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak nie tak krzykliwi jak Wlosi, ale jezdzac tam przez pare lat moge tylko podkreslic, ze; bardzo nieuczciwi, kradna na oczach, Portugalczyk za ta sama konsumpcje co cudzoziemiec zaplaci mniej."2)Niesamowite dziadostwo.3) Woda w morzu zawsze zimna podczas, gdy na poludniu Wloch mozna kapac sie jeszcze w pazdzierniku.3) Zaden kraj nie ma tak unikalnych zabytkòw jak Wlochy szczegòlnie z epoki rzymskiej, a jak bylem w Portugali to stan ich zabytkòw o wiele pòzniejszych datacyjnie byl oplakany. Zreszta ta krzykliwosc to charakteryzuje Wlochòw z Poludnia , nie krzyczy sie wszedzie teraz w autobusach czy tramwajach to krzycza Nigeryjki. Nie ma poròwnania Wlochy z Portugalia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może Pobierowo i Pokoje Aga? bardzo nam się w tym roku podobało, a wiem, że jeszcze we wrześniu mają otwarte ;) cena też będzie o wiele niższa, choć w sezonie też jest niska ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Festiwal Pasji może być dobrym pomysłem. Tak właśnie rozmawiałem z mężem wczoraj o tym i może będziemy z dziećmi. Mają być ciekawe pokazy jak walki robotów z tego co słyszałam i też jakieś rakiety, czy komora mgłowa – czymkolwiek to jest, ale brzmi interesująco ;-) Festiwal jest w konkretach opisany na www.facebook.com/FestiwalPasji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że w MDK będzie za parę tygodni Festiwal Pasji i na to mam w planach się wybrać. Ogólnie będzie to event gdzie ludzie z różnorakimi pasjami będą prowadzić warsztaty, prelekcje itp. całość ma być podzielona tak jakby na 5 grup tematycznych – historia, fizyka, sport, sztuka i oratorstwo. Mnie najbardziej sztuka i oratorstwo interesuje bo jest powiązane z moją pracą zawodową dość blisko i będzie kilka osób od których czerpię inspirację. Pełna lista osób na ich fb powinna gdzieś być – www.facebook.com/FestiwalPasji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie naciągają na dodatkowe koszty w Feel Active, u nich de facto wydałem tyle samo jakbym sam sobie ogarniał łódź na miejscu a lecieliśmy akurat na Malediwy. Genialne miejsce do nurkowania, widoczność igła, wszystko było na wyciągnięcie ręki, dobrze, że mam film z całej wyprawy w tym z wody bo znajomi by mi nie uwierzyli zapewne, że takie cuda natury widziałem z odległości pół stopy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chociaż do września jeszcze dużo czasu to uważam, ze warto już rezerwować miejsca ;) Ja osobiście nie wyobrażam sobie nie wyjechać w góry, szczególnie, ze we wrześniu jest trochę mniej turystów i amatorów górskich wędrówek niż w wakacje. W tym roku marzą mi się Pieniny dlatego wybieram się do Szczawnicy. Nocleg zarezerowałam już w http://www.gromadabialawoda.com.pl/, teraz czeka mnie tylko dokupienie sprzętu, bo buty odmówiły mi już posłuszeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wejherowo1
Polecam wybrać się do Wejherowa, gdyż miasto znajduje się tylko 25km od morza, więc gdy już zwiedzicie miasto, to pozostaje dodatkowa atrakcyjna alternatywa. W Wejherowie nie można się nudzić, gdyż jest tam wiele atrakcji turystycznych, a ceny są dużo niższe niż w Trójmieście. Informacje na ten temat znaleźć można na stronie www.turystyka.wejherowo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wellka
Byłam nad naszym morzem i w Wejherowie nie raz ale rzadko kiedy trafiałam na ładną pogodę, w tym roku mam zamiar odwiedzić Albanię https://r.pl/albania , czytałam że to bardzo ciekawy kraj, mało oblegany przez turystów, ale nie brakuje tam ciekawych zabytków i pięknych niepowtarzalnych widoków a przede wszystkim nie jest drogo jak w popularnych kurortach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Albanczykami mam do czynienia na codzien, okreslilbym ten naròd nie obrazajac nikogo jako dzicz, bo po tym co robia we Wloszech na nic innego nie zasluguja. Modny kierunek bo tani, jesli juz Pani chce to z biurem, ponadto przygotowac sie, ze tam jest bardzo brudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We wrześniu jest jak dla mnie najlepsza pogoda na spływy kajakowe. Znam świetną wypożyczalnie kajaków http://ukta.pl/wypozyczalnia-kajakow-krutynia-ukta/ która zajęła się ostatnio organizacją całego spływu. Po dojechaniu na miejsce spływu praktycznie od razu można było przystąpić do wiosłowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilosneSidlaSpawacza
Prosta sprawa - polskie góry. Ja jeżdżę co sezon na rowerze po górach i właśnie to polecam, szczególnie że dobre rowery mtb można kupić tanio i to polskiej produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyldakotecka
masz na mysli rowery romet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilosneSidlaSpawacza
No, tak to chyba jedyny rodzimy producent :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wirtualny1337
nie no jest więcej producentów rowerów u nas ale romet chyba jest najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×