Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość serdut399

Gdzie jechać na wakacje we wrześniu?

Polecane posty

Gość gość
Myślę, że fajnym pomysłem na urlop wczesną jesienią może być wyjazd w góry. Ja od lat jeżdżę do Bukowiny Tatrzańskiej i jestem tym miejscem zachwycona. Miejsce jest naprawdę bardzo urokliwe. Planując coś takiego warto wynająć pokój w jakimś sprawdzonym miejscu. Świetnym miejscem jest Willa http://www.podmiedza.pl/. Pokoje tam są zawsze bardzo czyste, jest Internet. Każdy pokój ma własną łazienkę. A rano można tam zjeść przepyszne śniadanie. Dodatkowym plusem są konkurencyjne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenaxx
Ja zawsze wybieram Tatry, bo jest tam mniej ludzi wtedy, a pogoda też jest dobra. W tym roku zarezerwowałam sobie fajny apartament na bookaparcie i nie mogę się doczekać kiedy tam będę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja "zakochałem się" w mazurach i w sumie co roku staram się tam jechać :) Polska jest piękna i w całości przez nikogo na pewno nie odkryta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w zasadzie sie z Panstwem zgadzam co do urokòw Mazur czy polskiego morza, ale by cos poròwnac trzeba znac przynajmniej i polskie morze i urocze Mazury i jeszcze cos co sie chce zaproponowac. Wczoraj wròcilam z Wloch Poludniowych do mego rodzinnego miasta znajdujacego sie na pòlnocy Wloch, jak dojezdzalismy autobusem, mialam wrazenie , ze to gleboka jesien galezie na ulicach mnòstwo lisci juz brazowych. Oczywiscie nie wiedzialam , ze podczas gdy bylam na poludniu i cieszylam sie cieplym morzem, plaza i bulwarami pelnymi przepieknych palm i kwiatòw w moim miejscu zamieszkania spadl nagle grad nawet wielkosci kurzego jaja, zerwal sie straszliwy huragan powyrywal drzewa z korzeniami, polecialy dachòwki etc no i woda wdarla mi sie do srodka moim zdaniem dobrze jest pojechac tam, gdzie mozna opròcz slonca, zabytkòw pobuszowac jeszcze po sklepach, bo sa obnizki. Mazury pod tym wzgledem niewiele ofiaruja, jak ròwniez zamiast owocòw morza mozna zjesc swiezego sledzia a nad polskim , zimnym morzem jak dobrze pòjdzie tlustego wegorza. U nas do poludniu jest ******mozna siedziec w kawiarni jedzac doskonale lody czy w pizzeri prawdziwa pizze, te polskie niestety do niczego nie sa podobne, caly wrzesien bedzie jeszcze cieply a w pazdzierniku jeszcze sie ludzie kapia, cos co mi sie wydaje nad polskim morzem ze wzgledu na klimat mozliwym nie jest, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkusia6767
Polskie morze jest piękne we wrześniu. Mnie zawsze zachwyca. Do tego, znalazłam stronę, które promuje tylko polskie hotele http://www.ideaspa.com.pl/ Myślę, że uda nam się tam coś znaleźć. Jest dużo ciekawych ofert dla rodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrzesień to głównie kierunki arabskie, może ewentualnie Cypr, wyspy greckie, bo Hiszpania czy Bułgaria to już raczej średnio. W tych ostatnich pogoda może być w kratkę. Jak popatrzysz po Travelplanet to na spokojnie znajdziesz coś z dobrym standardem na poziomie 2k od osoby dorosłej. A dziećmi to różnie bywa. Istotne, że jak robię rezerwację przez tego agenta, to mam od razu w cenie ubezpieczenie na wypadek bankructwa - a to robi już sporą różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie zależy wam na ciepłych krajach, to warto jechać w jakieś miejsce w Polsce. Wrzesień, to przecież nadal jeszcze ciepłe dni. Co prawda, nie jest to już lato, ale pogoda nadal ładna. Mogą to być na przykład Bieszczady. A noclegi warto zarezerwować w tej leśniczówce http://ujasiaimalgosi.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla chetnych udajacych sie na poludnie Wloch dodam jedna mala uwage z ktòra jednak nalezy sie liczyc udajac sie do Wloch Poludniowych we wrzesniu, z jednej strony nie ma upalòw , ceny nizsze, nie ma tlumòw, np w Pompejach mozna chodzic nie ocierajac sie jeden o drugiego , ale z pogoda ròznie bywa na tyle, ze w nocy moze padac wiec i rano takze, nie mozna wtedy zwiedzac zabytkòw typu wykopalisk, bo jest slisko, a nalezy szukac podloza na ktòrym rosnie trawa wiec nalezy zarezerwowac pobyt dluzszy niz by to bylo latem. Jesli kogos by te tereny interesowaly moze zwròcic sie do pana stamtad, ktòry wszystko na ten temat wie albertosponza@yahoo.it, dzieki niemu po zwiedzeniu Paestum udalismy sie jeszcze na dluga plaze a potem zwiedzilismy stare miasto i przepieknie polozony zamek w Agropoli, co wazne wstep wolny, a ceny w lodziarniach i samach normalne, jedynie za parkowanie placi sie 2 euro za godz, widoki przepiekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MargaretG
Jeżeli teraz lub na poczatku października, to chyba z itaką city break do Barcelony. Na dłuższe wakacje nie mam teraz czasu. Może zimą gdzieś na narty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolejn
Hiszpania, Portugalia? To fajne rejony, jest jeszcze przyjemnie ciepło i do tego nie ma takich tłumów już ;) Ja często jeżdżę też w październiku czy listopadzie na taki dłuższy weekend. Łatwo można złapać jakąś promocję na loty, a noclegi też można zarezerwować w fajnej cenie na bookaparcie czy bookingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my w tym roku zwiedzamy polske. na pazdziernik zostala nam stolica. w http://www.hotel-janki.pl/ zarezerwowalismy juz nocleg. juz sie nie moge doczekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We wrześniu ruszam w rodzinne strony, które doceniam jeszcze bardziej, gdy na co dzień mieszkam już w dużym mieście. Z Wrocławia blisko jest np. do Zieleńca. Jest tam co robić przez cały rok, warto zerknąć na http://zieleniec.pl/ na trasy rowerowe, a jak już spadnie śnieg, to oczywiście narty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pięknie będzie w Gdańsku, wiem, bo sprawdziłam, ostatnio tam byliśmy. Przepiękne miasto, dobre restauracje (nasza hotelowa też niczego sobie), świetnie się bawiliśmy. Plusem była też strefa spa w hotelu http://www.amber-hotel.pl/ korzystaliśmy z jacuzzi i sauny, było bardzo przyjemnie. Do tego z hotelu bardzo szybki dojazd do centrum i dworca PKS i PKP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrzesień już za nami ale myślę, że fajnym pomysłem na urlop jest przeprawa promem. Miejsce można wybrać dowolne. Ja zdecydowałem się na Szwecję. Bilety promowe kupiłem na stronie http://www.promy.botrans.eu/. Cena okazała się bardzo korzystna, a wybór spory. Przeprawa promem okazała się świetną przygodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rózyczka01
ja własnie planuje wyjazd na sylwestra i fajna stronke znalazłam: respoti.com , wszystko w jednym miejscu atrakcje, hotele itp, łatwo zaplanowałam swój wypoczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że polskie morze ma coś w sobie, co warto uwzględnić w planach wypoczynkowych. Jest piękne o każdej porze roku. Sama cały czas je poznaje i zwiedzam nasze północne strony. W przyszłym miesiącu planuje kilkudniowy pobyt w Mielnie w pensjonacie - http://www.villarafa.pl/pl/ już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nad Bałtyk? We wrześniu jest dużo mniej ludzi, co może być sporym plusem. Piękne widoki. Zachody słońca. Dodatkowe ciekawe miasta do zwiedzania. Np. Wejherowo. Urocze miasto, klimat inspirujący. Dobra opcja noclegowa, ponieważ dużo taniej niż nad samym morzem :) www.wejherowo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mersttt
Ja bym polecał poszukać organizatora wycieczek na miejscu. Ja tak znalazłem w Namibii (Wild Wind Safaris). Na miejscu zorganizowali mi wszytko, ja musiałem tylko tam dotrzeć, dokładnie na lotnisko w Windhoek, tam już na mnie czekali i potem już o nic nie musiałem się martwić – myśleli o wszystkim. Wybrałem nocleg standard, nieco droższy niż kemping, ale tańszy niż opcja LUX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja co roku jeżdżę do Portugalii, do różnych miast. Po prostu kocham to państwo <3 w zeszłym roku akurat musiałam brać pożyczkę w kredytach-chwilówkach, bo niestety pracodawca zawiódł, a musiałam tam polecieć! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O nie noga moja tam wiecej nie powstanie. Studiowalem swego czasu w Hiszpani skad do Portugali nie bylo daleko. Zebracy jacy tam byli przyjezdzali z Portugali, ja tam jezdzilem tez dosc czesto. Stan utrzymania kosciolòw zabytkòw fatalny, zalatwiali sie w bramach domòw, widzialem robiacych kupy przy ich pomnikach i to w Lidzbonie, a najgorsze to jawne zlodziejstwo, za to samo piwo ja placilem wiecej jak ktos wladajacy ich jezykiem, nie moglem sie mylic uwaznie obserwowalem ile wybijala kasa mnie a ile im, to bylo nagminne wiec powiedzialem sobie koniec z tym dziadostwem, widzialem w Oporto okropna nedze, starych ludzi spiacych w bramach domòw etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny02
Dokad chcesz! Byle rozsadnie finansowo :) A jak potrzebujesz gotowki, to polecam sie zglosic do kredytow - chwilowek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
również polecam Tunezje lub Albanie, byłam w zeszłym roku pod koniec września i pogoda dopisała :) zreszta... tam zawsze jest fajna pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×