Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mateusz5555

Która z was kobiet jest w związku lub była w związku z młodszym partnerem

Polecane posty

Gość www34
10 lat mlodszy, 4 lata cudownego seksu ale tez męczarni.. zazdrosc z jego strony - potem i ja się dolaczylam, zawsze wolalam starszych mezczyzn ale to on sie upieral na spotkanie i stalo sie.. chcialabym to zakonczyc ale ten seks.. poza tym nie szukam faceta dla zwiazku.. zmeczylo mnie to - nie zaufam juz nikomu chyba, mysle ze powoli zakonczymy to co zaczelismy 4 lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż jest młodszy ode mnie 21 miesięcy, rocznikami rok różnicy czyli jak wcześniej pisaliście niby różnica jest ale jednak bardziej skłaniała bym sie że jesteśmy równolatkami, bardziej ta różnica była odczuwalna jak on miał 16 lat a ja 18 niż teraz (on 29 ja 31) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta kobieta l.
Hej:)mam 35 lat ,moj partner 28,4 lata razem,wielka milosc :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 29, mój partner 25. kilka lat w związku, mieszkamy razem. Gdy go poznawałam, w życiu bym nie powiedziała, że jest mlodszy, tylko z wyglądu, wypowiedzi i zachowania wydawało mi się, że nieco starszy ode mnie, Kiedy poznałam jego wiek, miałam ochotę uciekać gdzie pieprz rośnie, ale pomyślałam: raz się żyje i jestem szczęśliwa każdego dnia naszego wspólnego życia. Myślę, że dojrzałość faceta zależy od tego co w życiu przeżył i jak został wychowany, nie od metryki. Mój partner wyznał mi, że zawsze chciał mieć kilka lat starszą kobietę, bo z tymi w swoim wieku, a nie daj boże młodszymi, nie miał o czym rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×