Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PokazeWamCos

Jak uzyskac dostep do darmowego internetu

Polecane posty

Gość Anka_z_ganka
a czy to nie jest jakas podpucha z tym internetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redaktur Naczelny
Ja też mam ale nie korzystam bo wqrwiające jest to dziadostwo- co godzinę rozłącza się na ok. minutę- dwie :o Jedyna zaleta, że darmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieRozlaczaSie
Redaktor a co powiesz na komercyjny dostep, w ktorym masz limity? A tutaj to co godzinne rozlaczanie nie jest problemem ustawiasz automatyczne wznawianie polaczena i nawet nie zobaczysz ze sei rozlaczylo i polaczylo. Ponadto Ty masz inny internet, a jest wiele dzieci, ktore nie maja w domach internetu wiec taka opcja jak najbardziej im sie przyda. Ponadto tez dobre to jest jak czlowiek gdzies jedzie, jak przyjdzie sprawdzic poczte, rozklad jazdy to wyciagasz tablet, laptop zapinasz modem i masz informacje pod reka a w innym przypadku latalbys i szukal kafejki internetowej. Przypomnialo mi sie jak raz w Czestochowie na dworcu chcialem sprawdzic informacje w necie poszedlem do kafejki, jakis burak jeszcze to wszystko obslugiwal, pytam sie ile tez za szyba cos mruknal, nie doslyszalem pytam sie jeszcze raz a ten z geba 2 zlote, nie chcialem robic wiochy ale mialem wyciagnac go i zdzielic w leb bo mnie wkurzyl, no ale wzialem dalem te 2 zlote podszedlem pod komputer, otwieram przegladarke i zonk, jak sie zaczela otwierac tak sie otwierala i otwierala, az dalem sobiu luzu i wyszedlem. W domu mam szybkie lacze neostrade, ale aero mi sie przydaje czasami gdzies jak jade, albo jak neostrada padnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieJestZle
Przyda sie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaNie_JanaWtoNieMieszaj
Ja sie rok temu o tym dowiedzialem z jakichs tam stron, ale art byl dlugi i tak wydawalo mi sie ze sa to jakies banialuki, dopiero po roku jak brat sie wzcytal zainteresowalem sie tym i w koncu wzialem karte z salonu sferia, ogolnie internet mam z neo w domu, ale przydaje mi sie czasami i ten z aero, a opcja podobno bedzie dzialac jeszcze jakies kilka lat, pieniadz nie duzy wiec ma sie cos pod reka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JadzkaZWolkoKozackiej
u mnie biala plama ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia_-_
Ktos to moze potwierdzic bo slyszalam o tym, ale dopiero teraz sie tym bardziej zainteresowalam. Wiec jest ten internet za darmo czy to jakas sciema?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PotwierdzamJa
mam karte sim aero i jest taki internet, ale w domu mam szybszy wiec korzystam z tego co juz mam, a mobilny mam glownie na wyjazdy albo jak ide gdzies z laptopem. Wszystko jest OK i nie jest to zadna sciema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariolkaZakopaneee
A o co chodzi z tymi modemami jakas kategoria 10 ? Ja nie jestem w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin_z_daleka
kat 10 to pewien standard jaki powinny spelniac te modemy, trzeba sie wczytac w regulamin aby to zrozumiec tak troche trudno wytlumaczyc, ale chodzi aby pobieranie nie bylo nizsze jak 17 mbit/s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ignarashi
A co to za problem kupić małą antenkę i sie podłączyć do sieci niezabezpieczonej? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rumcjaszlasuuu
wez znajdz siec na wsi, hehe moze 1/1000 ale jak mieszkasz tam gdzie tylko las? ponadto po co kupowac antene np za 70 zl, jak sie ma net za doslownie 27 zl na kilka lat aero lepsze rozwiazanie i legalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianadrianski
czasami przy gminach sa darmowe hotspoty takze mozna zlapac net darmowy wiem bo mieszkam i jak byla bryndza z netem jeszcze jakies pare lat u mnie to korzystalem z gminnego, ale tam slaby transfer jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AeroBsciak
Ja mam jako taki zapas, glownie na jakies wyjazdy wtedy mam cos swojego pod reka aby sprawdzic poczte, informacje wiec placic mi sie nie oplaca za net mobilny bo korzystam z tego sporadycznie, ale mam pod reka. A jedyny koszt to modem, ale i za 100 ta sie cos upolowac takze nie sa to duze pieniadze a i przydatna czasami rzecz, za ktora nie trzeba placic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aeroaero
dzie ono jest ze nie moge go miec ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KolegaKolegi
A ja dzis bylem u kolegi, ktory sie wygrzmocil na motorze i w szpitalu maja platna telewizje, ale on nie oglada bo ma lapka i net z aero i mowi ze mu dobrze smiga i ma co robic. Wiec widac ze sie przydac moze, modem kupil mu kolega a karte pozyczyl inny kolega. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szef_wszystkich_szefów
Nie spodziewalem sie, ze w tym kraju ktos cos da za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antena_doaero
ja dzis zalozlylem nowoa antene do aero2 antene panelowa i teraz mam super mocny sygnal polecam takie rozwiazanie kazdmu kto ma net mobilny ale slabszy zasieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huawei e3131
a czemu mi nie dziala darmowy net na tym modemie? Jestem zla !!! nastepny problem do rozwiazania !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy//zablok
simlock ?? Aście sie zwiedzieli. W opisie miałem od roku. A net nie jest zły 512k zrywa połączenie ale samo się odnawia ma to na celu ograniczenie ludziom ściągania z rapida itd. Ale dziś i tak wszyscy ściągają z chomikuj.pl A tam to nie problem. 10 lat doświadczenia serwisowego od rtg do sprzetu medycznego i rehabilitacjnego. W czasie wolnym profesjonalne doradztwo sprzetu. Jako jedyny powiem ci prawdę bo nie sprzedaje ci produktu. Znam wszystkie wady produktów. M.in wady konstrukcyjne. Dodatkowo podam najniższą cenę w necie i w promocji. Podam gdzie dostać BEZPŁATNY INTERNET MOBILNY koszt karty sim 27pln zasięg cała polska. BRAK INNYCH OPŁAT. 50pln/przedmiot gg4177491 Naprawa zdalna komputera 30pln/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobas smyk
aero jest w porzo - zwłaszcza, że teraz transfer przyspieszył tyle że rozłącza się co godzinę no i filmu na you tube płynnie nie obejrzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzydaSie xyz
Ja tez nie narzekam przydaje sie zwlaszcza tym co nie maja w ogole, a Cio co maja w domu moga zabrac jako cos pod reke kiedy trzeba bedzie gdzies na wyjezdzie cos sprawdzic. Gdybym nie mial net i nie korzystal z niego to wiem jak bardzo bylbym ograniczony i nie doinformowany. Wiem bo do 18 roku zycia nie za bardzo wiedzialem co to net wtedy wiedzialem tylce co mi powiedzieli w szkole a w szkole nie wszystko mowili to co chialem wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilobito
a e 512 kbit/s starcza aby normalnie korzytac? przydal by mi sie taki net w droge?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzytkownikaero2odmaja
starcza normalnie net dziala, warto miec karte i jakis modem teraz sa w play za 129 zl modemy dobre takze jak ktos nie ma albo chcem iec dodatkowy to warto wyrobic sobie te karte, przyda sie i dziala oki doki ;-0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobas smyk
niedługo będzie chyba rok jak korzystam z aero. chwalę sobie - transfer 512 kb czyli niewiele mniej niż oferta w Play za 50 zł mies :O. owszem - przerywa co godzinę ale pliki które ściągam z reguły nie mają więcej niż 200 MB więc zdążę ściągnąć 'w sesji'. nie trzeba już jechać do Warschau po odbiór - przesłali mi kartę pocztą. lepiej bierzcie teraz bo za jakiś czas obowiązek darmowego dostarczania sygnału się skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacoswiem
nie no net ma funkcjonowac do konca 2014 roku ja sie tylko boje ze jak sie wszyscy rzuca to wtedy moze byc problem bo siec tego nie obsluzy no ale moze sie mysle i tak nie bedzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obsluzy bez problemu
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×