Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marzyciel6969

moda na plażach nudystów.

Polecane posty

Gość Wydepilowanyyy
Tak tak tak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze ani jednego wloska oprocz glowy, a moj facet przystrzyzony maszynka bardzo krotko, a jajka na zero :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście taka teraz moda no i jest ładniej bez tych zarośli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emillenka
lubię seks na wydmach - tylko ten piasek, masakra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imark
Jak pisze ania ja też krócitko, jajka na zero ,skórka w dół i plecy prosto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokooo36
nie ma słońca nie ma nagiego opalanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagi-dr
Ja gole sie wokol penisa, ale pare wloskow zostawiam. Nastomiast dziewczyny lubie ogolone na zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość almina
podobno w tym roku na plażach naturystów modne są gwałty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beny90
A skad to wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość almina
bo już były liczne przypadki - znacznie więcej niż w ubiegłych latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beny90
A widzialas jakas naga dziewczyne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łe tam nic
co za brednie piszą tak tylko niedoinformowane moherowe społeczeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łe tam nic
tak piszą tylko ci którzy nie uznają nagości za coś normalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szogun0015
Co za bzdury ,jakie gwałty na plażach i kto to widział takie głupoty wyoisywać.!!! Dużo ludzi uprawia sex na plaży i wiele razy bzykałem żonke za parawanikiem na plaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plaże nuddystów
to odskocznia jedyna w swoim rodzaju od codziennej pogoni za lepszym jutrem szum morza,krzyk mew,powiew morskiej bryzy piękny relaks na łonie natury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magyster d/s zbytecznych
Jak jestem takstylnej i widzę te salcesony, obleśne brzuszyska, jakieś wypryski i wągry na dupskach to chce mi się rzygać. A oglądać to jeszcze całkiem gołe ? :O No chyba że tam górna granica wieku to 18 lat i same laski :D Bo napletów śmierdzących też nie chciał bym widzieć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arleta...
Mnie w ubiegłym roku próbowało zgwałcić na takiej plaży na uboczu 2 podchmielonych, napakowanych karków ale wpadłam w taką panikę, że darłam się straszliwie tak, że nie zrealizowali swoich zamiarów do końca bo ludzie się zainteresowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka elka elka
na nagich plażach kobiety w większości występują z zarostem, faceci częściej są wygoleni, przede wszystkim samotni i starsi. Nie ma więc żadnej reguły - w znaczeniu obowiązku żeby czuć się dobrze. Pozostaje kierowanie się własnym samopoczuciem i estetyką. Jak dla mnie zupełne wygolenie się jest krępujące, podobnie jak pozostawienie pełnego naturalnego zarostu. U kobiet obserwuje się najczęściej przystrzyżoną fryzurkę - od trójkąta do paseczka najczęściej schodzącego i osłaniającego nieco intymną szparkę. Ale kobiety śmiało odsłaniające swoje najintymniejsze detale też się zdarzają, więc goląc na zero nie będziesz odosobniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka elka elka
wypisywanie o gwałtach na plażach naturystów to zwykła bzdura. Niebezpiecznie może być tylko jak samotna dziewczyna się rozbierze i chowa po kątach. Jak już iść na taką plażę to śmiało, między ludzi, blisko wody. Jak pierwszy raz są opory, wstyd lub niepewność reakcji otoczenia można zostać w majtkach a zdjąć tylko stanik. W ostateczności na początek być w stroju ze stringami. Wielu kobietom łatwiej odsłonić pupę niż piersi. Nic na siłę, to ma być przyjemność, otoczenie na plaży naturystów jest bardzo wyrozumiałe dla kobiet. Dlatego warto przygotować sobie kilka wariantów stroju i rozbierać się stopniowo. Na początek nawet normalny strój. Żeby było naturalnie i łatwo się przebrać stringi pod normalnymi majtkami. Tak właśnie pierwszy raz rozbierałam się na plaży. Wyskakiwałyśmy na plażę z koleżanką podczas praktyki studenckiej. Obydwie niedoświadczone, szkoda nam było tylko jednolitości opalenizny lekko już zaprowadzonej w solarium. Nie miałyśmy tylko stringów, więc najpierw obciągałyśmy nasze bikini. Dla mnie najbardziej emocjonujące było pierwsze przejście do morza z odkrytym biustem. Potem byłam już jak na haju. Majtki zdjęłyśmy w wodzie, za drugą czy trzecią kąpielą, zawinęłyśmy na nadgarstkach, miałyśmy założyć na wyjście z wody ale już tak zostało. Byłyśmy bardzo dumne z naszej odwagi, aż nie chciało się uciekać na ręczniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szogun0015
elka elka elka Bardzo mądrze piszesz i po przełamaniu pierwszych lodów kąpiel w morzu na golaska jest fantastyczna. W tym roku jak narazie pogoda nas nie rozpieszcza ,ale od 1 sierpnia mamy nadzieję z żoną że bedzie cieplutko i udany urlop spędzimy w Dębkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pit1

Ja niegole mam b.d zarost na penisie czarny i wcale tym nikogo niekrepuje ani nie zrazam opalam sie i odpoczywam z zona wgronie innych par iii nigdy mi nikt niezwrucił uwagi kobiety czasem sie przygladaja z ukeatkiem ale nigdy niebylo smieszkow drwin zona zas ma myszke na zero  a pod brzuszkiem mały czarny zarost trojkacik i wszystko jest super

Zresztą moda na golenie zero zaczyna już zanika nawet panowie juz pokazuja sie z zaroscikami malo tego sa osoby co niemoga depilowac bo maja taką skurę ze niemoga raz opalalismy sie z para co miala potezny zarost i nikt sie niesmial nikt niekometował bo naturyzm to orginalnym być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pit1

Ja niegole mam b.d zarost na penisie czarny i wcale tym nikogo niekrepuje ani nie zrazam opalam sie i odpoczywam z zona wgronie innych par iii nigdy mi nikt niezwrucił uwagi kobiety czasem sie przygladaja z ukeatkiem ale nigdy niebylo smieszkow drwin zona zas ma myszke na zero  a pod brzuszkiem mały czarny zarost trojkacik i wszystko jest super

Zresztą moda na golenie zero zaczyna już zanika nawet panowie juz pokazuja sie z zaroscikami malo tego sa osoby co niemoga depilowac bo maja taką skurę ze niemoga raz opalalismy sie z para co miala potezny zarost i nikt sie niesmial nikt niekometował bo naturyzm to orginalnym być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszy
Dnia 12.07.2012 o 12:08, Gość imark napisał:

Jak pisze ania ja też krócitko, jajka na zero ,skórka w dół i plecy prosto

Ja dziś pierwszy raz z tygodniowym zarostem.Zrobiłem się na zero bo wszyscy byli i jutro idę znowu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OsiemJeden

To wy jestescie marzycielami bo myslicie ze bede na was zapierdalal za grosze.O takiego wala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga
Dnia 23.07.2012 o 16:48, Gość elka elka elka napisał:

wypisywanie o gwałtach na plażach naturystów to zwykła bzdura. Niebezpiecznie może być tylko jak samotna dziewczyna się rozbierze i chowa po kątach. Jak już iść na taką plażę to śmiało, między ludzi, blisko wody. 

Tutaj zgadzam się całkowicie. Jak najbliżej ludzi. Mój pierwszy raz był nieciekawy.  Wczesniej trochę na działce. Postanowiłam spróbować nad morzem. Ale wiadomo6,  pierszy raz publicznie trema jak cholera. Poszłam sama. Rozłożyłam się ze sto metrów od najbliższych ludzi. Przy samych wydmach za porawanem. Z pół godziny było super. Po tym czasie na wydmach pojawiło się kilku chłopaków. Pewnie nie odrazu ich zauważyłam.  Siedzieli kilka metrów ode mnie na wydmie.  Zaczeły się komentarze na moj temat. Szybko się zwinęłam. Nastepny raz był już na środku plaży. Nudystów a i tak miałam wrażenie że wszyscy się gapią na mnie. Po zaaklimatyzowaniu już luz.  A jeżeli chodzi o modę,  to wąski paseczek. Coś jak szczoteczka do zębów.  :classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogolony h

A u facetow to jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×