Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Jeżeli dobrze pamiętam to jutro robią betę : katka_70 i wiosanka. Ktoś jeszcze ? Kinia a w poniedziałek śmigamy na USG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli dobrze pamiętam to jutro robią betę : katka_70 i wiosanka. Ktoś jeszcze ? Kinia a w poniedziałek śmigamy na USG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jutro robią betę Katka i Wiosanka ? Czym ktoś jeszcze ? Kinia, a my w poniedziałek śmigamy na usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jutro robią betę Katka i Wiosanka ? Czym ktoś jeszcze ? Kinia, a my w poniedziałek śmigamy na usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki za pocieszenie jesteście wielkie:) cicha a możesz mi podpowiedzieć co ze sobą wziąć jaką piżamkę czy coś w tym stylu? katka miałaś rację brzuszek mniej boli,dziś dostałam puregon,menour i gonapeptyl duzo tego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest, poniedziałek zapowiada sie bardzo interesująco :) Koniec tego tygodnia też, kciuki mam permanentnie zaciśnięte :) Ja taka senna jestem, że śpiąca królewna by wypadła na moim tle blado. Jak tak dalej pójdzie i na USG zobacze serduszko to poproszę o kilka dni wolnego bo przecież śpie na siedziąco :) i nic do mnie nie dociera hihihi Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko, ale narobiłam bałaganu :) Naczytałam się o podszywach i postanowiłam się zaczernić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za pocieszenie jasteście super:) aga trzymaj się,nie wiem co ci napisać podziwiam cię za siłę i jak ludzie mogą nie rozumieć naszej decyzji o ivi kto bardziej będzie kochał nasze dzieciaczki. Ja dziś dostałam gonapeptyl,purogen,menopur i czekam do jutrzejszego usg. cicha a możesz mi podpowiedzieć co ze sobą zabrać np jaką piżamkę,może kanapkę?wiem głupie ale zaczynam świrować:(a kiedy będziesz wiedziała co z nimi,mają dać ci znać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za pocieszenie jasteście super:) aga trzymaj się,nie wiem co ci napisać podziwiam cię za siłę i jak ludzie mogą nie rozumieć naszej decyzji o ivi kto bardziej będzie kochał nasze dzieciaczki. Ja dziś dostałam gonapeptyl,purogen,menopur i czekam do jutrzejszego usg. cicha a możesz mi podpowiedzieć co ze sobą zabrać np jaką piżamkę,może kanapkę?wiem głupie ale zaczynam świrować:(a kiedy będziesz wiedziała co z nimi,mają dać ci znać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za pocieszenie jasteście super:) aga trzymaj się,nie wiem co ci napisać podziwiam cię za siłę i jak ludzie mogą nie rozumieć naszej decyzji o ivi kto bardziej będzie kochał nasze dzieciaczki. Ja dziś dostałam gonapeptyl,purogen,menopur i czekam do jutrzejszego usg. cicha a możesz mi podpowiedzieć co ze sobą zabrać np jaką piżamkę,może kanapkę?wiem głupie ale zaczynam świrować:(a kiedy będziesz wiedziała co z nimi,mają dać ci znać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki czy miałyście tak, że myślałyscie, że już się nie uda, że wręcz byłyście przekonane, przeczucie, że to koniec. Bo ja własnie tak mam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest, poniedziałek zapowiada sie bardzo interesująco :) Koniec tego tygodnia też, kciuki mam permanentnie zaciśnięte :) Ja taka senna jestem, że śpiąca królewna by wypadła na moim tle blado. Jak tak dalej pójdzie i na USG zobacze serduszko to poproszę o kilka dni wolnego bo przecież śpie na siedziąco :) i nic do mnie nie dociera hihihi Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga37 kurcze wspolczuje Ci, ale trzymam mocno kciuki za drugiego maluszka!!!!! Za wszystkie testujace trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Lunka moja kochana widze ze wszystki idzie dobrze... no to supcio chrupcio! Trzymam kciuki za wasze Betki i usg moje drogie. Ja dzis na pierwsza wizyte akupunktury lece. Witaminki jemy z M, jeszcze lece po ananasa i codziennie jeden plasterek lacznie ze srodkiem w ktorym sa jakies enzymy. Basza ja tez mam teraz labe i z grudniowa @ zaczynam. Utargowali dla mnie $7,000 i leki mi zalatwia wiec nie jest najgorzej. Aga 37 bedzie dobrze, moja znajoma miala identyczna sytuacje, dwie fasolki a jedna obumarla, po jakims czasie organizm jakby wchlonal ja i urodzila zdrowego slicznego synka :) Pola nie mysl ze jest zle, mysl ze jest dobrze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki troche nas tu duzo i trudno sie polapac. Mam prosbe zrobcie sobie stopki i uaktulniajacie je wtedy latwiej bedzie moze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy moze taka baza danych albo mozna ja poprawic. Wprowadzilam kilka nickow dal przykladu, trzeba by to uzupelnic. No nie wiem czy dobrze wymyslilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BAZA DANYCH: STARAJACE: NICK BIOPSJA TRANSFER LEKI UWAGI (data/dc) (data/dc) (ile komorek) (ile embrio) (ile embrio) (ile zamroz) juloni lunede kinia nielotol MAMUSIE: NICK SIKANIEC BETA USG TERMIN ( dc- ile krech) (dc- wynik) (dc- wynik) lunede kinia nielotol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyszlo, wszystko sie wpisalo jedno pod drugim, a miala to byc jakby tabelka :( No nic pozostaja stopki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosanka
Słoneczko, z badaniami genetycznymi nie jest tak szybko:( Ja robiłam kariotyp w grudniu 11 a wyniki, pierwsze, czy jest co badać, były po 7 tyg, a drugie, już te właściwe po kolejnych 6 tyg. Tak więc w połowie kwietnia je dostałam. Ale warto było czekać dla dobrych wieści:) Katka, trzymam mocno kciuki za jutrzejsze testowanie! Sama trochę się boję mojej jutrzejszej betki, gdyż z moimi objawami to różnie... Oby było dobrze. Pytanie techniczne, dziewczyny aby się zaczernić, muszę utworzyć na tlenie adres , tak? Bo nie jestem pewna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosanka- jutro wielki dzień, trzymam mocno kciuki ! Dziewczyny - bardzo ale to bardzo ciesze sie ,że jesteście i trzymacie kciuki , narazie nie dziękuję ale wiem , ze jestescie ze mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katka :) wiosanka nie musisz nic na tlenie wybierasz nick, haslo i podajesz maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pomocy jutro musze zrobic zastrzyk monupron i mam stracha jak go rozrobić,dobrze zapamietalam ze nabrac plyn wstrzyknac do proszku zamieszac i podac sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór! Tigla, dzięki, chyba mi się udało zaczernić:) Helenka, z zastrzykami to tak jak piszesz, ale nie pomogę więcej, bo od tych straszliwych czynności jest mój małżonek:) Będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziwczynki :) LuneDe gratulacje betki i Wam dziewczynki też Aga trzymam mocno kciukasy - będzie ok LuneDe czekam na @ lada dzień powinna się zjawić i monitoring i transferuje 2 mrożaki strasznie się boję czy dam rade i czy wszystko będzie ok. Dietkuję ryby co 2 dzień codziennie olej lniany łyżka, omega 3 i lampka winka zobaczymy jak tam moje endometrium się ma :) Dziewczyny czy wiecie może co to znaczy ? fragmentacja czy defragmentacja zarodków? Dzwoniła do mnie embriolog dzień czy dwa po punkcji i mówi , że 2 zarodki są superowe szybko się rozwijają a pozostałe 2 zaobserwowano fragmentacje czy defragmentacje wiecie może o co chodzi? pozostały mi te dwa niby słabsze z tą fragmentacją zamrozili mi je. Myślicie, że mam szanse? czy to są zdrowe zarodki jeżeli takie coś wystąpiło? Myślę o tym codziennie i mam już stracha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez dzoewczyny jestescie produktywne dzisiaj! A ja na szkoleniu bylam, bez sieci,ninteraz nie nadazem! Cicha, juz po puncji, czekamy na transfer! Aneczka..ale kiedy Ci ten termin przesunali? Podczas poprzedniego inv, czy teraz, tak zaplanowali? Nie wiem, ale slyszalam niestety, ze jesli embriolog widzi, ze zarodki moga nie przezyc poza macica to decyduja transferowac wczesniej, aby jak najszybciej mogly dojrzewac w macicy,gdzie ich szanse sa duzo wieksze... Sloneczko badanie genetyczne trwaja 6 lub8 tyg..ja wciaz czekam na moj kariotyp...to teraz relaks :) juloni i basza widze, ze przygotowania pelna para! Na pewno dietka pomoze zwiekszyc szanse! Gerwazy, ja po transferze musialam lezec tydzien bo mialam hiperstymulacje ktora sie pogorszala podczas chodzenia... Jajniki ogromne..lekarz mi nawet nie pozwolil w aucie jechac dluzej jechac, musialam lezec...ale jesli nie ma takiego problemu, to wiekszosc lekarzy chyba uwaza ze mozna funkcjonowac normalnie po transferze..trzeba polezec min jeden dzien, a potem juz jest ok...aczkolwiek w mojej klinice daja 2 tyg zwolnienia jesli chcesz, aby sie bardzo oszczedzac ... Aga 37 ..trzymaj sie, wszystko bedzie dobrze! Pola..ja tez tak mam jak Ty...jestem uspokojona troszke tylko po pozytywnym wyniki, a potem zaczym sie zamartwiac...trzeba jednak myslec pozytywnie.. Pozdrowienia dla wszystkich! Nielotolek, helenka, tigla! Katka, trzymamy kciuki za jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×