Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

katka super!!!!!!!!!!! serdecznie gratuluje, to piekna wiadomosc!!!!!!! piekna, wypasiona beta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dziękuje wszystkim. Bez Was byłoby cięzko! Dziękuje za słowa otuchy i wsparcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredulkaaa....
Większość was w waszych opisach ma zmienke Boże, a według kościoła kotolickiego metoda in vitro jest zakazana wiec...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredulka niesiej zametu ! nietwoja to sprawa !!!! i sie nie wpiepszaj!!!! to nasze sumienie a nie twoje!!!!!! my sobie tu pomagamy a nie sie krytykujemy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ej4
Ale my wierzymy w Boga a nie w koscil..... A Bg cieszy sie z kazdego nowego zycia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredulka- kazdy moze miec swoje zdanie, ale zapewniam Cie, ze Bóg kocha mnie a ja Jego . Pewnie większosc z Nas tak mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredulka, jest zasadnicza roznica miedzy Bogiem a kosciolem. Ksieza mowia i robia jedno a Bog jest ponad wszystkim. To ze nam Kosciol zabrania to jedno a Ze Bog Pozwala to drugie. Sama widzisz, pomysl i nie gadaj glopot. Katka.... CUDOWNIE! Dziewczyny pomalu kazdej sie udaje :) Wiosanka ... super ze rosnie betka :) Jesli chodzi o Progesteron, ja mam stymulowany jeszcze przed transferem i jest na takim poziome jaki trzeba wiec u mnie dmuchaja juz na zimne przed wszystkim. Wiec nie wiem o co chodzi z tym limitem progestronu.. hm Cicha okropne to co przydazylo sie twojej siostrze. Nie wiem ale to jest po prostu nie do wyobrazenia! Przykro mi okropnie :( Helenka ja rowniez mialam nakaz wstrzemiezliwoesci przed punkcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bog a organizacja koscielna, to dwie rozne rzeczy wredulka! ..no chyba, ze ty modlisz sie do swojego ksiedza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuneDe tak wiem u mnie też miała być 3-6dni i wczoraj tak wypadało:)ale ja też nie mam ochoty,sex może nie istnieć,ale to pewnie leki. katka strasznie się cieszę z Tobą:) :) :) Matylda ja robie w Novum u dr.Taszyckiej ,super lekarz i człowiek polecam. Ja już po wizycie i jest średnio ,mam wysokie chormony,mam leżeć duuuużo pić,i djetę wątrobową (i zielonego pojęcia co to znaczy)zaraz będę szukała,a może wy wiecie???I w poniedziałek punkcjia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama która mieszka na wsi i ma 55 lat i chodzi do kościoła,to ONA namówiła mnie do in vitro,a to jej słowa."dziś kościół zabrania, a jutro zmieni zdanie a dla ciebie może być za póżno..."dla mnie to najważniejsze słowa które mnie przekonały po 3 latach zastanawiania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredulkaaaaaaaaaaaaaaa, moherowe berety i nawiedzonych to na inne forum zapraszamy. Nie Tobie oceniać i mieszać Boga między wiersze. A co do Kościoła to hipokrytom dziękujemy a Boga jak najbardziej zapraszamy i gościmy w naszych sercach. Jak ktoś ma ograniczony umysł, to tych dwóch rzeczy rozgraniczyć nie potrafi, że o jakimkolwiek zrozumieniu ńie wspomnę. Katka, mega bardzo się cieszę i gratuluje!!!! 3 maj się i relaksuj co sił,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka mi szczęśliwy pierwszy i ostatni :) criotransfer robiła dr Taszycka :) która jest moim drugim lekarzem prowadzącym jak z jakiegoś powodu nie przyjmuje dr Szulc. Po punkcji też musiałam dietę watrobową stosować, leżeć oszczędzać sie i jak najwięcej wody pić. Po jakiś 2 tygodniach wróciłam do dawnej formy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuneDe wielkie dzięki. Kinia a możesz napisać co np.jadłaś mam jakiś problem z tym,mam nadzieję że dołącze do Ciebie:)a panie pielęgniarki wręcz mówiły że napewno się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny n.
Katko - ogromnie sie ciesze :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane! Nadal trudno mi uwierzyć w moje szczęscie, teraz tylko modle sie żeby ładnie betka rosła i dzidzi / dzidzie była/y zdrowa/e . Życzę kazdej starającej sie żeby się spełniły ich marzenia i mogły pod serduszkiem nosic swoje maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka jadłam delikatne rozgotowane rzeczy typu drób, ryż, marchewka. Unikałam surowych rzeczy i dużo dużo piłam po miałam niezaspokojone pragnienie. Musisz tak zdroworozsądkowo podejść to tematu jak na diecie po zatruciu i słuchać siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku :) Kinia, a ryz nie powodowl zatwardzen, przed tym przestrzegala mnie pielegniarka, zeby nie dopuszczac do zatwardzen bo wtedy tlocxnia brzucha moze wyciskac babelki..a przy wysokim progesteronie, nie trudno o to niestety Katka, na pewno wszystko bedzie ladnie, sliczna masz betke jak na 10 dpt, bedzie ladnie rosla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katka Wiosanka gratulacje wielkie.! Wiosanka jak masz 18dpt to mysle ze tydzien i usg mozesz robic,zwlaszcza jak lekarka mowi ze juz mozna. Pozdrawiam Wszystkie dziewczyny i mysle ze nie ma sensu odpisywac takiemu typowi jak WREDULKA czy jak tam sie zwie to cos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunede ryż nie powoduje zatwardzeń, za nie odpowiedzialny jest wysoki progesteron i nigdy nie słyszałam teorii o wyciskaniu bąbelków. To zalatuje science fiction łAmane na fantasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Aga, dzięki:) Kinia, zgadzam się z Lunede w sprawie teorii "wyciskania bąbelków", to samo usłyszałam od lekarza przed transferem, by zadbać o dietę i nie dopuszczać do zaparć, bo mogą bardzo zaszkodzić:) Czekam na Twoje relacje z pierwszego usg, być może i ja dowiem się w poniedziałek kiedy moje badanie:) Tymczasem beta do powtórki... Lunede, a kiedy Ty powtarzasz badanie? W sprawie wrednulki czy jak jej tam sądzę, że nie warto podejmować dyskusji i nie tracić nerwów na tego typu zaczepki. Niech każdy działa wedle własnego sumienia i tyle w tym temacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosanka, mam pytanko: mialas transfer w dokladnie ten sam dzien co ja. Ktory teraz liczysz tydzien ciazy, jak to sie w ogole liczy? od pierwszego dnia miesiaczki, czy od zaplodnienia? u mnie bez zmian...w poniedzialek mam powtorke bety, zobaczymy czy urosla...jedyne co mnie teraz trzyma przy nadziei, to to, ze sikance wciaz wychodza na dwie kreseczki. pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunede, widzę, że masz ten sam problem co ja:) Sprawdzałam, że liczy się od dnia transferu plus 2 tygodnie, więc w naszym przypadku to dopiero 4 tc+5dni, a nie od dnia ostatniego okresu. A szkoda, miałabym tydzień do przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunede, no i powodzenia w poniedziałek:) Będę trzymała kciuki również za Ciebie, niech betka ślicznie rośnie! Ja mam obawy, bo dziś w nocy złapał mnie mocny skurcz i dręczą mnie złe przeczucia. Staram się myśleć pozytywnie, ale różnie z tym bywa;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosanka..gdybym ja miala sie operac na swoich przeczuciach to nie wiem gdzie by mnie to zaprowadzilo..masz piekna duza betke, zarodek sie ladnie wyklul i szybciutko zagniezdzil, odpoczywaj i badz dobrej mysli. Mozna tez wziac nospe na skurcze, bez ryzyka.. Dzieki za info! a jak reszta dziewczyn spedza weekend, nic sie dzisiaj nie odzywaly? Pewnie aktywnie i nie przed kompem. Hop hop nielotolek, juloni, basza czarny, cicha, helenka.. Zagubily nam sie w akcji Leo i annette, jak u Was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!! kurcze ja dzis caly dzien sprzatanie pranie gotowanie zakypy bo kurna w tygodniu jesten wypapowana z sil totalnie:-\ Siusiam coraz czesciej w nocy i kurna zeby zaczynaja sie odzywac a dokladniej dziasla!!! auuuuu. Kurczaki do dentysty chodze systematycznie ale jak na zlosc chyba od madrej osemki idzie cos i normalnie nie daje juz rady. O myciu zebow z tej strony nawet nie wspomne! anette i leo chyba juz o nas zapomnialy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny n.
Hej kochane !!! Tylko o czym tu pisac , jak ma sie pauze ! Aktywne sa zawsze oczekujace na bete :) Oby jak najczesciej pozytywna ! Wszystkie tu wrocimy , jesli podejdziemy do nastepnej proby :) Luna De mam nadzieje , ze beta bedzie taka jak oczekujesz ! Pozdrawiam was kochane i pozytywnej bety :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Lude kciukasy trzymam za bete,niech szybuje pod niebo:-), Wiosenka mose to macica przygotowuje sie do ciazy i z tad ten skurcz;-) A nawiasem niewiedzialam ze mozna brac nospe. Nielotku a ty dajesz rade,i chodzisz do pracy? U mnie wszystko sie odsunelo,dopiero za tydzien mam zaczynac zastrzyki a chciala bym jak Helenka w poniedzialek miec pobieranie jajeczek, [nawet pomimo bolu bo u nas robia bez znieczulenia] bol bolem z szybciej bylby transfer..... Buziaczki i milej niedzieli:-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha123
Dziękuję dziewczyny za dobre słowo:) czego to człowiek nie jest w stanie przeżyć, ale dość smutnych sytuacji, jak czytam o waszych wynikach to aż serce sie raduje że betki rosną:) Ja miałam transfer dwóch zarodków jeden szybciej sie dzielił a drugi troszkę wolniej ,nie wiem co to za oznaczenie ale dostałam zdięcia moich bąbelków z oznaczeniami :zarodek pierwszy P8B i drugi 4B leki które przyjmuje to relanium 2x1 i luteinę 3x2 dp teraz czekanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×