Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość może to dziwnie zabrzmi

Czy miałyście kiedyś orgazm u ginekologa?

Polecane posty

Dnia 16.10.2015 o 21:04, Gość grzesio131 napisał:

jestem facetem 36-lat, byłem u Urologa - to była kobieta 50-60 lat, całkiem zgrabna jeszcze, kazała mi zdjąć cały dół i położyć się na leżance na plecach, powoli załozyła rękawiczki, nachyliła się i długo ogladała mosznę i członka,zsunęła mi nawet napletek - już wtedy dobrze mi stanął, a potem jak wypiąłem się pupą na leżance na boku tyłem do Niej i gmerała mi w odbycie i macała prostatę, to poleciałem !. teraz mam pewnośc, że specjalnie tak długo to robiła, nawet nie wyjęła palców z o***tu jak tryskałem.!!! Potem z takim dziwnym usmiechem powiedziała że wszystko u mnie w porządku i zapytała też o współżycie, odpowiedziałem że raczej nieregularnie, to poradziła z jeszcze dziwniejszym usmiechem żebym nie magazynował za długo nasienia, 3-4 dni to maks. żeby później nie było kłopotów z prostatą . Po miesiącu jak miałem nastepna wizytę u Niej , to już sobie zwaliłem wszesniej żeby wtopy nie było. Też długo mnie dotykała i oglądała, ale dałem radę, zauważyłem że bardzo się umalowała na tę wizytę nawet.

Ciekawa historia, aż sobie to wyobraziłam 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orgazm? Serio? 🤦‍♀️ Nie ma bardziej nieprzyjemnego i krępującego badania. Przy badaniu piersi nie odczuwa się niczego, a obcy facet między nogami i jego dwa paluchy w ciipce to szczyt niestety nie szczytowania, a skrępowania🤦‍♀️ Jeśli facet myśli, że jego partnerka ma tam uciechy cielesne to jest naprawdę w błędzie... Przy czym apeluje, żeby nie byli zazdrośni o ginekologów, ponieważ nie bez powodu wiele z nas woli chodzić do faceta i nie jest to naprawdę kwestia wrażeń, a raczej wyczucia i delikatności.

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Electra napisał:

wiele z nas woli

A nie mówiłem? Nie ma życia poza Kafe. Świat poza Kafe to tylko iluzja. 😜

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, PrawiczekPzn napisał:

Swoją drogą jaki facet jest zazdrosny o ginekologa?

Jak pójdziesz ze swoją partnerka na wizytę kiedyś to zapytaj lekarza ilu facetów chciało mu skoczyć do tętnicy, ilu musiał wyprosić (przy ciążowym!). Możesz zdziwić się.

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Electra napisał:

Jak pójdziesz ze swoją partnerka na wizytę kiedyś to zapytaj lekarza ilu facetów chciało mu skoczyć do tętnicy, ilu musiał wyprosić (przy ciążowym!). Możesz zdziwić się.

przy ciąży to mężowie chcą wchodzić też ale nie z zazdrości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Qwerty82 napisał:

To byla kwestia czasu 😉

też tak myślę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Elciaa29 napisał:

przy ciąży to mężowie chcą wchodzić też ale nie z zazdrości

Rozmawiałam ze swoim ginekologiem. Powiedział, że mężczyźni bardzo różnie reagują i jeśli usg ciążowe to prosi ojca tylko na samo usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Electra napisał:

Rozmawiałam ze swoim ginekologiem. Powiedział, że mężczyźni bardzo różnie reagują i jeśli usg ciążowe to prosi ojca tylko na samo usg.

no tak na usg wiadomo bo po co miał by siedziec całą wizytę w gabinecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×