Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ew el in ka

Nie chce byc juz chuda jak patyk !

Polecane posty

Gość Ew el in ka

Witam mam 22 lata, 165cm wzrostu i waze 51 kg. Wydaje mi sie ze jestem za chuda zreszta kazdy mi to mowi. Moja zmora sa bardzo chude nogi wystajace chude ramiona. Wszystko idzie mi chyba w brzuch bo jest duzy jak balon. Pragne miec ladna sylwetke nie chodzi o tluszcz tylko bym dostala troche miesni aby cialo prezentowalo sie ladnie bylo umiesnione, wysportowane. Od paru dni robie treningi z podstawowych cwiczen, jem kasze i pije mleko w proszku bo ponoc to ma duzo bialka i pomaga. Macie moze jakies rady ? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derylars
Chude tez jest piekne, mi osobiscie sie podobaja chudziutke dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ew el in ka
Nie az tak chude jak kosciotrup :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Moja koleżanka przy Twoim wzroście waży 45kg. To dopiero jest kościotrup. Wygląda jak zombie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisiiii
Żeby przytyć i wyrobić mięśnie to musisz mieć przede wszystkim dietę z bilansem dodatnim. Powinnaś jeść przynajmniej 2 - 3 g białka na kg ciała, oczywiście ćwicząc siłowo do tego cały bilans powinien być dodatni żeby białko które spożywasz szło w budulec dla mięsni a nie w energię dla organizmu. W ogóle poczytaj sobie o dietach na masę, jak to wygląda. Lepszym rozwiązaniem od mleka w proszku będzie odżywka białkowa, mięsa, ryby. Mleko w proszku to też nabiał a nabiał mimo że ma dużo białka to to białko się przyswaja długo. Jest dobre do zjedzenia na noc. co do treningu to głównie trening siłowy z obciążeniem które jesteś w stanie podnieść 15 razy nie więcej. I powinno je się zwiększać. Po treningu dobrze jest sobie zapodać węglowodany proste żeby uzupełnić glikogen, np cukier, słodki sok domowej roboty, ryż biały, ziemniaki, a potem białko, jako budulec dla mięśni. Pamiętaj że jeśli nie ćwiczysz mocno siłowo to nie pakuj w siebie tyle białka ile wcześniej napisałam bo szkoda nerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yershiejna
nie jestes chuda! ja mam 167 a waze 52 i nie uwazam sie za gruba to tylko twoja budowa ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ew el in ka
Dzięki :) Ja robię tak co drugi dzień trening (przysiady,pompki itd.)po treningu kasza,ryz lub ziemniaki a takze w dni nietreningowe. Do sniadania i przed spaniem szklanka mleka w proszku. Co o tym myślicie? Oj jestem jestem chuda wszystko na mnie wisi ubrania nosze XS lub S. Źle sie z tym czuje i wszyscy mi dowalaja ze jestem jak szkielet :( pragne sie zaokraglic, miec wysportowana sylwetke i czuc sie w koncu kobieco i sexy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana żona męża
chuda jak patyk? ja tez mam 165 i ważę 48 kg jestem poprostu szczupła,drobnej kosci i nie przeszkadza mi, że noszę xs i s dla mojego męża jestem sexi, mówi, że jestem poręczna :P ;) dodam,że jem normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×