Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyrejestrowanie

Wyrejestrować sie z urzedu pracy czy nie?

Polecane posty

Gość wyrejestrowanie

Czy jeśli podjeło się zatrudnienie a człowiek ma komornika na głowie który będzie chciał ściągać z wypłaty to co zrobić? Czy jest konieczność wyrejestrowanie się z urzędu pracy? Czy może jednak nie? Po panie w bezrobociu napewno podałyby komornikowi miejsce pracy? Jak myślicie? zrobić to czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem ale...
to Twój obowiązek .. podpisuje się czasem w PUP oswiadczenie że nie mamy żadnych wpływów finansowych i jest ono pod rygorem kary za fałszywe oświadczenia przed urzędem państwowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrejestrowanie
a trzeba napisać gdzie się pracuje??? By oni komornika skurwysyny tam nie wysłali. Raz prosiłam syna by przyniósł mi od tych pań zaświadczenie o dochodach to nie dały mu ale komornikowi numer konta dały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrejestrowanie
Jutro jest ósmy dzień Pracuje od 6-14 a te panie przyjmują pedentów tylko od 8-14 o 15 już choc pracują nie przyjmują. Moge jeszcze jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiopopop[
nie rozumiem tego bełkotu, pracuje a jest jeszcze zarejestrowana w UP? i co ma komornik do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssdsdsfasf
jak masz jakieś długi, to płacisz, normalne. Komornik wykonuje swoją pracę, nikt Ci nie kazał zaciągać długów. Masz teraz pracę, możesz spłacać, a będziesz się migać od swojego obowiązku? :/ Jeszcze obrażasz pracujących w urzędzie, a to ich obowiązek współpracować z komornikiem, przecież za swoje długi musisz zapłacić... piszesz jakby Ci się nie wiadomo jaka krzywda mogła stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×