Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takajednamalaja

Zdjęcie biustu. co sądzicie?

Polecane posty

Gość fankotka
Biorąc pod uwagę, ze 90% kobiet nosi źle dobrane biustonosze (zbyt duży obwód, za mała miska), to to przerzucanie się liczbami i literkami ma tu wielki sens :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O noszeniu miseczki A nie ma mowy bo mi się będą piersi wylewały a zbyt ciasny obwód tez jest nie zdrowy dla piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasnystawska
Z tego wynika że masz męski typ figury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatyczna.17
dlaczego porazka na calego? ja lubie swoje szerokie ramiona :) kwestia gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75 B? i szczupła
ale ciasny obwód duża miska to chyba jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem petitka a nie męski typ figury.Już nie przesadzaj.Zresztą jak mogę mieć męski typ figury, jak mam normalne biodra, mam talię osy. Głupoty piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75 B? i szczupła
ja tam wolę swoje normalne ramiona i wcięcie w talii....cycki mogłyby być większe ale nic nie poradzę a szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75 B? i szczupła
ooo no jak koleżanka pokazuje pod biustem ma być ciasno ...a nie żeby wypływało wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak samo miseczka musi zakrywać całą pierś a nie deformować ją i żeby się wylewała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasnystawska
donkapatke nie pisałam o Tob ie tylko o sympatycznej ze ma szeroka klate wiec meski typ figury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75 B? i szczupła
no to mniej pod biustem a miseczka większa co za problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75 B? i szczupła
pogubiłam się w tej waszej kłótni :) nie wiem co komu piszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"szczupła to ja jestem mam 65D czasem 65DD a wy to grube jesteście 75 pod biustem to strasznie dużo" 65cm to szkieletor bezkształtny. 75 pod biustem to normalny rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednamalaja
Ja mam 167 i waże 50 kg. Musialam coś pomieszać ...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"donkapatke nie pisałam o Tob ie tylko o sympatycznej ze ma szeroka klate wiec meski typ figury" Chyba Cię pogięło. Albo ja inne zdjęcie oglądam :-) Kobiety są jednak zawistne i nie podarują sobie nawet najmniejszej uszczypliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeehhhhe
Androgen, trollujesz czy naprawdę nie wiesz, że obwody 65 i 60 nosi (albo powinno nosić) bardzo wiele kobiet? Dziesiątki takich "bezkształtnych" mijasz co dzień na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
60 i 65 to albo bardzo niskie kobiety, po 150-155cm albo chudzinki z kręgosłupem na wierzchu. Niskie kobietki są słodkie, chudzielce mi zwisają i są mi obojętne. przy wzroście 170cm 75 pod biustem to normalny rozmiar szczupłej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeehhhhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeehhhhe
Te na zdjęciach, które pokazałam NA 100% noszą DOBRZE dobrane staniki. Ba. perfekcyjnie wręcz, to jest strona brafittingowa. A pani z Twojego zdjęcia nie ma pod biustem więcej niż 70 cm, jak większość modelek (przecież one noszą ubrania 36 i mniejsze, z 75 cm pod biustem w takie by za chiny ludowe nie weszły ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilnkka
a gdzie heeeehhhhe napisała, że stanik 75 to gruba kobieta? coś sobie dorabiasz ona ci tylko pokazuje, że 60 i 65 to normalne i popularne rozmiary, i to nie wśród populacji dzieci czy kobiet o wzroście siedzącego psa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Bardzo ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariellos
fajne cycuszki, osobiście jednak preferuję nieco większe rozmiary :) takie jak u sympatycznej17 ech, mógłbym ssać, lizać, ściskać, pieścić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orson
jak dla mnie to te pierwsze są fajniejsze. świetnie się prezentują i na pewno są wrażliwsze na dotyk od tych większych. Fajne są takie młode jędrne cycuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachwycony.
Dyskusja zboczyla z tematu. Wg mnie autorka ma świetne cycki. Oczywiscie moglyby być większe, bo zawsze im większe tym lepsze :-) Tylko wtedy pewnie zaczęłyby zwisać. Tak więc wyglądasz bosko. Większość kobiet może ci pozazdrościć. Tylko blagam NIE PAKUJ SWOICH SKARBÓW W CYCKONOSZ! To zniszczy cały efekt. Jak nie wierzysz to pokaż zdjęcie w bluzce ze stanikiem i bez. Porównamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuras
sliczne cycuszki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×