Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

grybba

klub malucha kraków

Polecane posty

Jaki polecacie klub malucha w Krakowie na czas wakacji dla 14 miesięcznego dziecka. Mieszkamy w Śródmieściu, ale jakby było jakieś super miejsce może być i na skraju miasta. Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia G.
Witam, serdecznie polecam Calineczkę żłobek otwarty nawet wieczorem i weekendy, więc jak musisz zrobić zakupy czy masz ochotę wyjść do kina to poleczam http://calineczka.krakow.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika Sobas
Witam mój 6 miesieczny synek uczeszcza do klubu Pan tik tak ul kanarkowa 1.Jestem zadowolona z opieki i personelu mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo serdecznie zapraszamy Rodziców wraz z Pociechami do Klubu Dziecięcego 'Przytulanka', który mieści się na ul. Dietla w samym sercu Kazimierza. Zapewniamy profesjonalną opiekę nad Państwa dziećmi, u nas maluchy nigdy się nie nudzą. Szczegóły na stronie www.przytulankakrakow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pani z Przytulanki mam pytanko jest pani tam jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem jestem jakie ma Pani pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyjmujecie maluchy tak na godzinki? tzn np. 2 razy w tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, jak najbardziej tak, ale po więcej szczegółów proszę zadzwonić na nr telefonu 606648730 to jest numer właścicielki, która wszystko Pani wyjaśni, pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drodzy rodzice! Serdecznie wam polecam Klub Malucha „Karuzela”. Powstał on w 2009 r. jako jeden z pierwszych w Krakowie , www.klubmaluchakaruzela.pl .Posyłałam tam dwoje dzieci na prawdę rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie polecam klubu karuzela. Po pierwsze, nie powstał on w 2009 r. Może jako Luluś, ale zmienił miejsce i nazwę ze względu na złe opinie. Po drugie, posyłałam tam dziecko przez 3 miesiące i byłam zawiedziona: brudno, brak zabaw i kontaktu z właścicielkami. Pani Kasia kłamała, że dziecko ma się świetnie, podczas gdy płakało większość czasu. Zmieniliśmy żłobek i z drugiego jesteśmy bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecicie jakieś miejsce w centrum dla malucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akademia Malucha Słoneczny Kąt przy ul. Ciechocińskiej 2. Ja jestem z tego klubiku bardzo zadowolona. Przejrzałam dziesiątki ofert, ale żadna nie była tak atrakcyjna jak w tym klubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam karuzelę opieka rewelacyjna! zawsze jest bardzo czysto a dowodów na to jakie tam są super zajęcia mam mnóstwo w domu bo synek codziennie je przynosi!lulus był na 1 piętrze i dlatego ciocie prowadzące klub musiały się przenieść.Ktoś kto tak oczernia najlepszy klubik w krakowie musiał pewnie mieć problem z płatnościami lub po prostu pisze takie bzdury z zawiści.A cicocia Kasia jest profesjonalistką w swoim fachu nie znam bardziej ciepłej wrażliwej i odpowiedzialnej opiekunki!jeszcze raz szczerze polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po zmianie przepisów w opiece nad dziećmi do lat 3 klubik musiał zostać przeniesiony na parter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprawa do uwagi
Nigdy nie posylajcie dziecka do klubu malucha Karuzela na lenartowicza w Krakowie. Prowadzą go dwie tęgie kobiety. Jedna bardzo sympatyczna, ale ta ciut szczuplejsza to jest chodzący dramat. Posyłałam tam dziecko przez 9 miesięcy i nigdy nie otrzymałam żadnego rachunku, paragonu lub tym podobne. Dziecko za każdym razem zaplakane przed i po wychodzenu z klubu . Dzieci tam wszystkie smutne niedokarmione (moja córka wręcz zucala sie na butelkę po wyjściu z tego niby żłobka) Dużo by mozna było piać... proponuje omijać szerokim łukiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie dobre dusze niezadowolone z klubu malucha LULUS bardzo prosze o kontakt pod adresem e-mail wawelinvestment@gazeta.pl. Te panie prowadza teraz klub malucha Karuzela na ul. Lenartowicza w Krakowie i niestety mam bardzo zle doswiadczenia z tymi ludzmi...Prosze o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wawelinvestment@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wawelinvestment@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojciec2latka
W klubie karuzela zmienił się właściciel jakiś czas temu i nie mogę powiedzieć nic złego o tym klubie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×