Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karolin32

Czy rozwódka z dzieckiem ma szansę na poważny związek?

Polecane posty

Gość Karolin32

Czy którejś się to udało? Czy są faceci, którym to nie przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę,że każdy zawsze jakieś szanse ma. Zależy od wyglądu, cech charakteru i też ile tych dzieci ma. No i od faceta na jakiego trafi czy zaakceptuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście . Po rozwodzie z 2 dzieci związałam się z kawalerem , młodszym .Jesteśmy 15 lat i mamy jeszcze jedno wspólne . Nie załamuje się , tylko nic na siłe . Ja swojego znalazłam ,przez przypadek .Wcale nie szukałam ,bo nie chciałam już z nikim się wiązać . Głowa do góry i powodzenia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolin32
Sama nie wiem czy jestem gotowa na jakiś związek, ale myślę,że tak, bo czuję potrzebę by mieć kogoś bliskiego. Jednak wiem,że dziecko może odstraszać właśnie głownie kawalerów i ich rodziny. Jak u ciebie zareagowała jego rodzina na twoje dzieci i na to,że kawaler wziąl sobie rozwódkę? Mi stan cywilny pana byłby obojętny, ale gdzie kogoś poznać jak nikt mnie nigdzie nie zaprasza, nie mam okazji nigdzie wyjść...I czy mówić od razu że mam dziecko czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście syneczku
Jak jesteś brzydka to niestety nie masz szans. Taka prawda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ,jak pisałam .Nie szukałam i to był czysty przypadek .W pracy . O jednym dziecku wiedział , a o drugim później się dowiedział .Nie brałam na poważnie naszej znajomości ,dlatego uznałam ,że nie muszę się spowiadać . Rodzina jego była zdziwiona ,ale ,że był samodzielny więc nic nie mieli do powiedzenia .On jeszcze pomagał matce , bo jego ojciec sporo wtedy pił .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on z monaco
niestety tylko zboki albo wariaci biorą sobie takie kobiety za partnerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak to się ma do Waszych
desperat może Cię zechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×