Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość powstan na maszt

dzisiejsze kobiety to totalne dno....

Polecane posty

Gość nieprawda!__________--
jaka łzawa historia :P moze ja opisze facetów z mojego otoczenia?co wyrabiają za plecami dziewczyn? a moze facetów z forum ,tych w szczęsliwych związkach,latających za kazdym kobiecym nickiem? to ludzie się zmieniają ,nie tylko kobiety czy mężczyźni, teraz liczy się wyglad ,wykształcenie i kasiora,dużooooooo kasiory. no i tak łatwo zdradzić,tak łatwo znależć łatwą kobietę czy łatwego znudzonego żonkosia;) łatwo osądzać innych ,a my?czy my jestesmy ok ,bez żadnej rysy?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgadzam się z tym
Ja po tym wszystkim co przeżyłem nawet nie wiem czy będę się w stanie jeszcze zakochać mam obawy czy w ogóle się angażować... tym bardziej że jak kocham to na zabój i rozstanie jest dla mnie katastrofą :/. Nie jestem bez wad jak każdy, ale cenię sobie wartości które chyba w tym świecie nie istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pierdolenie
Taki los romantyka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajshgdncjdhdj
istnieją - tylko teraz trzeba się uważniej rozglądać, że by znaleźć coś wartościowego, jak to się mówi - oddzielić ziarno od plew :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonen
Zgadzam się z tym Słuchaj, chyba powinieneś nieco przystopować z tym ocenianiem innych i wsadzaniem kobiet do jednego wora. To że Ty masz takie doświadczenia i w Twoim otoczeniu są nieciekawe kobiety nie oznacza, że cała reszta kobiet jest taka sama. Dziękuję za generalizację. To tak jakbym ja uznała, że wszyscy faceci zdradzają bo moją koleżankę zdradził mąż 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgadzam się z tym
zielonen dlatego pisałem o żonie brata bo ona mi imponuje i to bardzo swoim zachowaniem :), nie wrzucam kobiet do jednego wora spokojnie :), jak bym to robił to już bym nie szukał :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety są
made in china a faceci made in taiwan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodamama Kubusia :)
nie :) Faceci są z Marsa a kobiety z Wenus :) i czasmi poczta między planetarna nawala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot paczacz
Panowie, nikt wam nie każe przecież interesować się kobietami - jak komuś nie podoba się kolor niebieski to go nie nosi. Jestem pewna, że macie interesujących, niematerialistycznych kolegów-mężczyzn, którzy zaoferują waszym odbytnicom odrobinę czułości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam jestem kawalerem i nie zamierzam tego zmieniac. Mam dobra prace zarabiam najczesciej 2 razy wiecej niz moje kolezanki. A jak sobie poslucham ich wymagania to mnie smiech bierze. Pierwsza mlodosc juz za nimi 40 za kilka lat. A co druga ksiezniczka. Oszczednosci zerowe. Lepiej nawet maja długi usmiech. Ambicje zadne. Klamia jak najete. Zaufac tym wyrachowanym materialistkom to na glowe bym ciezko upadl. Niektore samotne matki. Jedyny atut uroda. I tak po krotce mamy obraz wspolczesnych wolnych kobiet. Jakby facet reprezentowal tyle soba co przecietna wyzwolona kobieta to by go zadna nie chciala. W ogole tego podejscia nie rozumiem czasem podrywaja mnie zamezne lub majace faceta. Co za czasy gdzie tu jakies zasady. Ludzie ja nie potrzebuje pasozyta idacego na latwizne bo sam nic soba nie reprezentuje. Partner na stale to nie jest osoba ktora sie bierze a bo juz sie wyszalalam nie mam juz urody kasy ani perspektyw a trzeba jakos sobie zycie poukladac. Mam znajomego zone poznal w liceum 20 lat razem sa do wszystkiego wspolnie dochodzili na tym wlasnie polega prawdziwy zwiazek. Ale mamy 21 wiek i baba sie we lbach pieoli od glupich seriali. Gdzie Mroczek jako braman ma wille z basenem i bmw 2013 rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgreger
moj piekny temat sprzed 2 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgreger
temat cały czas aktualny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To teraz ja powiem, że żyłam kilka lat w związku z kimś, kto miał wieczne problemy finansowe. Nie pozyczal dużych kwot naraz, natomiast pewnego dnia, gdy usiadłam i zdałam sobie sprawę, że za te drobne pożyczki kupilabym porządne używane auto, rzuciłam go w cholere. Zwrotu się oczywiście nie doczekałam. Rzuciłam go w cholere i nie dziwię się teraz kobietom, że chcą mieć w życiu spokój a nie sierote, która skubie z kobiety, bo sam sobie nie radzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×