Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zajęta251

Pytanie do panów!Co sądzicie o takich kobietach...

Polecane posty

A dla mnie żadna z tych trzech. Lubię wysportowane ciało. Ani nie wychudzone, ani nie zalane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wysportowane ciało gdzie widać mięśnie jest kobiece? moim zdaniem to bardziej pasuje mężczyzną.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SexiLexi
tak Was czytam i stwierdzam ze fajna dupa ze mnie :P jak to sie czlowiek potrafi zaraz dowartosciowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SexiLexi
Zajeta kompleksy to ja mam tyle tylko ze ze mam oki figure... Kumple mojego mu zazdroszcza to chyba dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gina Carano ma piękną, wysportowaną sylwetkę: http://betonline.net.pl/images/photoalbum/album_11/gina-carano-7.jpg http://mmaoctagon.pl/wp-content/uploads/2012/02/gina-carano.jpg Pani po lewej ma wysportowane i piękne ciało: http://storage.sfd.pl/1/images2011/20110513224632.jpeg Tu też: http://z5.kowbojki.pl/db73486e6fb4f1ef8d5162688aa6bf3e/miesnie2.jpg i tu: http://www.studio-bellissima.pl/wp-content/uploads/2011/04/9.jpg Mięśnie kształtują sylwetkę, mięśnie napędzają metabolizm, mięśnie wyglądają ładnie. Sama zobacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3333333333333333333333
do Zajęta251 przy takiej figurze... ważne jakie są cycki... jaki masz rozmiar...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexilexi... nie warto mieć kompleksów!ja ich nie mam wcale:) skoro zazdroszczą to na pewno jesteś fajną dziewczyną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SexiLexi
Fakt ladne maja cialka ja mam podobne do pani z ostatniego linku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexilexi... nio to super masz figurę! ja niestety aż tak wyrzeźbionych mięśni nie mam :( ale nigdy też żadnego sportu nie uprawiałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SexiLexi
Zajeta wiesz jaki jest najlepszy sport? 2psy i dziecko, cala trojka z ADHD a w lozku facet z duzym temperamentem ktory moze sie z toba bzykac na okraglo i sa efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SexiLexi
Dokladnie taki. Nie uprawiam sportow no chyba ze seks sie liczy jako sport, spacery spacery i jeszcze raz spacery. Sily troche musze wlozyc w utrzymanie psow na spacerach bo oba sa silne, dzieciaka nosze i czesto uprawiam seks na jezdzca wtedy duzo miesni pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja84
Zajeta to spore piersi masz.A w dekolcie chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SexiLexi... fajny masz sposób na utrzymanie ładnej figury:) oczywiście jeżeli seks liczyć to ja również sport uprawiam ;) a figury tym bardziej pogratulować jeżeli urodziłaś dzieciaczka:) Ja84 co to za pytanie? :) jak każda normalna kobieta ja również dekolty noszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja84
Zajeta a zdarza ci sie bez stanika chodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GHAH monkey ZWYLF 666 sBIG
Średnie BMI też zdrowia wcale zwiastować hie musi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeus...
ja piertole, na fotce z tylko ta z lewej jest laską o jakiej wielu marzy :P ta w środku też ujdzie, ale ta z prawej to pasztet w sam raz dla koniobijców z tutejszego forum :D A do ciebie autorko topicu, mogę ci złożyć tylko kondolencje, bo rozumiem , że wzrostu się nie wybiera 176cm to tylko 2 cm mniej niż średnia polskich mężczyzn. Więc potencjalny kandydat znajdzie się w zdecydowanej mniejszości polskich chłopów, a co zatem idzie twoje możliwości wyboru potencjalnego kandydata są znikome... Jednak, żeby zapuścić tak sadło, aby przy tym wzroście ważyć 74 kg :D:D:D Jesteś po prostu zwyczajną godzillą bo inaczej tego nie można nazwać, nad wagą można zapanować a nie chodzić jak potwór :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 176 to nie mężczyzna
tylko krasnoludek . Przy moim 188 cm to ma wzrost akurat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeus...
tiaaa... mając 188 możesz żyrafę w duupe całować bez drabiny :D:D: zresztą widzę że twój wzrost jest odwrotnie proporcjonalny do rozumu :D zobacz ile wynosi średnia wzrostu w polsce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brukowiec
Z251 wiesz takie pytanie że nie wiadomo jakiej odpowiedzi udzielić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeus... każdy ma swój typ:) i nad tym się nie dyskutuje! ale obrażać mnie nie musisz ,a co więcej ja ze swojego ciała jestem zadowolona:)! a 176 wzrostu to atut a nie minus,nie bój się dużo jest mężczyzn wysokich którzy chcą mieć wysoką kobiete...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brukowiec
twoje bmi to 23,88 czyli :classic_cool: tyle teorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja84
Zajeta a ile lat masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×