Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no ja po prostu nie rozumiem

szokujące zachowanie męża w sypialni

Polecane posty

Gość no ja po prostu nie rozumiem
Właśnie czytając to sam sobie zaprzeczyłeś osrany idioto 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spermista
nie wiem czym się tak jaracie, nudne, sztampowe chyba jestem za inteligentny na to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiele jest żeczy kturych nie
Zgwałcił ukochaną pianką montażową (historia miłosna) ale tytułu artykyły nie rozzumie jak zgawłcił oto def gwałtu Zgwałcenie zmuszenie drugiej osoby do obcowania płciowego, poddania się innej czynności seksualnej lub wykonania takiej czynności przez jedną lub wiele osób, posługujących się siłą fizyczną, przymusem, nadużyciem władzy, podstępem lub wykorzystujących niemożność wyrażenia świadomej zgody przez daną osobę. Sprawca zgwałcenia nazywany jest gwałcicielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do no ja poprostu nie rozumie witaj ja myślę że powinniście dziś po powrocie do domu porozmawiać zapytaj go co to miało być, jak tak mogłeś jesteście malzenstwem.Musicie pogadać naprawdę bo nie wiadomo co jeszcze może wymyślić...radzę szczera rozmowę na początek....pozdrawiam autorkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do no ja poprostu nie rozumie witaj ja myślę że powinniście dziś po powrocie do domu porozmawiać zapytaj go co to miało być, jak tak mogłeś jesteście malzenstwem.Musicie pogadać naprawdę bo nie wiadomo co jeszcze może wymyślić...radzę szczera rozmowę na początek....pozdrawiam autorkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×