Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

me do not

Nie ma chyba nic smutniejszego niż picie w samotności...

Polecane posty

Gość xxxxxxhgb
Ojłejs pomoże bo powłoczka teraz chłonie tak szybko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsxdcfvgbhuijko
jestem zimna,wredna i mam swoj swiat z tym ze do niego nikt nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna ale to minie
nie kochał nie kochał,każdego ktoś kocha,tylko my czasami potrzbujemy miłości konkretnej osoby,np.kocha cię mama a tobie nrakuje miłości michasia z IIIc ;) rozumiesz? jeśli brakuje ci miłości faceta to jeszcze poczekaj,wszystko ma swój czas w przyrodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsxdcfvgbhuijko
z tym ze matka mnie nigdy nie kochala nie potrafie z nia nawiazac wspolnego jezyka a z ojcem od lat nie utrzymuje kontaktu.gdzie tu milosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsxdcfvgbhuijko
zawsze ja bylam najgorsza z naszego rodzenstwa ojciec mnie bil zreszta matka tez z tym ze ona za granica cale moje dziecinstwo byla zostawiajac mnie z tym tyranem mimo ze wiedziala jak to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsxdcfvgbhuijko
jak przyjezdzala tez mnie bila takim smieciem zawsze dla nich bylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna ale to minie
wiesz co,miłość tak naprawdę jest wszędzie,to zależy od sposobu myślenia,można kochać siebie, swoje hobby,pracę i przestać się przejmować,ty nie miałaśmiłośći ze strony rodziców,więc może chociaż ty będziesz w stanie kogoś obdarzyć miłością,tak na przekór :)pokochaj ty a pokochają cię inni,to tak jak z uśmiechem,idziesz ulicą i śmiejesz się do przypadkowo napotkanej osoby a ona zdziwiona tym oddaje ci uśmiech nie wiedzieć czemu, spróbuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsxdcfvgbhuijko
kocham moja prace ale to nie jest w stanie zastapic wszystkiego nie potrafie kochac jestem uwazana jako bardzo zimna osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna ale Ty ładnie piszesz... ale żeby się zmienić trzeba CHCIEĆ się zmienić... chcieć coś zmienić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsxdcfvgbhuijko
ja nie mam po co zmieniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna ale to minie
wiesz przez ile lat ja byłam wredna,zimna itp.kobieta czas zmienić podejście do życia, do siebie,początkowo myślałam,że ja jestem zła i już, wiesz nie wiem nawet kiedy ale ja powoli się zmieniłam, wiesz,że ludzie nawet mnie lubią ;)wiesz jak fajnie czasami można tą wrednością pożartować, a czy wiesz,ze wredność jest przejawem inteligencji?! :) wiesz,że ja umiem się zakochać w kwiatku pomiędzy trawą, albo cudownie ułożonymi chmurami na niebie, albo jakimś drobiazgiem, np,parkując auto,gdzie normalnie nie ma miejsc ja je cudownie odnajduję,i cieszę się z tego entuzjastycznie, jeśli ktośm mnie ma za wieśniarę, mam to gdzieś,wiesz mi noi rodzice mimo,że ja wiem że oni mnie kochali,kochają to nie okazywali jej zbyt wiele, nie powiem dziś im tego, le pogodziłam się z tym,że oni byli wychowani w innych czsach, i wybaczyłam,że mnie nie tulili itp.za to ja dzięki tym dośw,mogę dzisiaj swoje dziecko obdarowywać miłością :) bo wiem jak to jest ważne ,układaj sobie życie dziewczyno i miej je o sto ra zy lepsze niż ja :) zdrowko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna ale to minie
me do not - to przez to wino mam takie gadane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna normalnie aż pięknie, aż mi się popłakało normalnie... winko Ci służy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna ale to minie
me do not a właściwie to,jesli mogę,a ty jeśli zechcesz odpowiedzieć, to czemu ci smutno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Horet
Od picia w samotności smutniejszy jest tylko wakacyjny wyjazd i następnie picie w samotności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady in yellowww
widzę ktos wczorajsza noc spedzil jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×