Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
female093

PASKI WYBIELAJĄCE ZĘBY

Polecane posty

Gość gość
A ja stosuje wlasnie węgiel z apteki i efekt jest, jak na taki dosyć oryginalny i tani sposób, naprawdę dobry:) tyle tylko, ze nie jest trwały, wiec trzeba stosować codziennie i ciagle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja wyżej, od węgla - stosowałam tez biała perle i efekt rownież widoczny, ale prawda, Że trzymając te nakładki z żelem straszny ślinotok następuje:/ ale to do przeżycia - gorzej, Że ten żel jest tak silny, Że u mnie powodował bardzo dotkliwe pękanie kącików ust:( dosłownie jakby był żrący:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Januszek89
Whitestrips jest najlepsze na rynku jeśli chodzi o wybielanie zębów, są bezpieczne i szybko działają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fretkafretka
Ja z początku nie wierzyłam, że głupie paski mogą dać takie efekty! Wybieliłam swoje zęby w tydzień! Wystarczy tylko wejść na bialy-usmiech.pl i samemu się przekonać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela_2233
Nie warto kupować pasków, są strasznie niewygodne w użyciu i zęby bardzo bolą :/ ja spróbowałam bardzo bezpiecznej metody Martuni, jestem bardzo zadowolona z efektu więc polecam :) https://metodamartuni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paski nie mają sensu, szkoda zębów i pieniędzy. Tylko profesjonalne wybielanie u dentysty daje oczekiwany efekt. Mi paski niewiele dały a za to mogą one niszczyć szkliwo. Na wybielanie poszłam do http://properdent.pl w Skawinie i super białe ząbki mam teraz a przy tym wykonane to zostało w pełni bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w du/pie na rakach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze paski wybielajace to paski Crest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przez te paski nabawiłam się nadwrażliwości zębów. Lepiej udać się do profesjonalnego gabinetu stomatologicznego i tam wyczyścić oraz wybielić zęby. Jeśli mieszkasz w Zamościu mogę polecić Ci www.bezbolesnie.pl. Mają profesjonalny personel oraz atrakcyjne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia F

Ja polecam urządzenie do wybielania https://tiny.pl/tj6hx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga Klajner

Zanim zanim zaczniemy używać pasków warto o nich poczytać nic w ciemno nie daje efektów pdpa.pl jasno przedstawiona sytuacja, artykuł jest bardzo ciekawy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupiłam na paski-crest.

Najlepsze są paski Crest , ja kupiłam na paski-crest.pl ... ząbki wybielone o 3 odcienie. Kuracje powtarzam co 6 miesięcy 🙂

:classic_biggrin::classic_biggrin::classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używałam kilka produktów do wybielania i najlepsze efekty były po paskach crestpolska i coco glam. Jedyny minus przy wybielaniu jest taki, że trzeba przynajmniej przez pierwsze 2 tyg. pilnować diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam paski crestpolska bub coco glam. Szybka aplikacja oraz doskonały efekt śnieżnobiałych zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam sprawdzić sobie skalę bieli zębów!

Można to zrobić kupując taki pomocnik w tym sklepie:

paski-wybielajace.pl/paski-wybielajace/83-paski-wybielajace.html

Wybielanie to jedno, ale efekt trzeba potwierdzić...przecież oczekujemy skuteczności pasków lub pasty wybielającej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×