Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

karcia ja mam zdjecia robione miesiac temu i teraz i mimo że mam tłuszcz to róznica między miesiącami jest ogromna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze w sobie wyrobic systematycznosc i smarowac sie oliwka dla mam taka rossmannowską. bo jestem bardzo podatna na rozstepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obie macie ładne brzuszki :), kurcze ja jeszcze nie mam, płaski ale jak tylko sie zaokrągli wstawię fotkę :) ja smaruje sie oliwką ale dajcie spokój.... robie to wieczorem a potem mam wrażenie że mi gorąco... dziwne jakieś takie uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładny brzuszek , u ,mie dziś 12 tydz ale brzucha jeszcze nie widać , jak tylko sie zaokrągli wstawię fotkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karcia mi z OM wychodzi 11t i 1 dzień a w/g usg i lekarza 10t i 1dzień :) zawsze jak zaczynam kolejny tydzień to czytam co sie dzieje z małym, mam taką fajna stronkę, którą poleciły dziewczyny tutaj i na nią zaglądam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniagra sporawy już :) ja pewnie tez juz bede miec taki. Dzisiaj zaczynam 10 tydzien, jupi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilkaK ja tez smaruje sie olwika. Mam taka w żelu jonssona z rumiankiem. Nawet fajna tylko juz mam potluszczone chyba wszystkie pizamki :( Musze zrobić rosół a nie mogę poatrzeć na miesa, zwłaszcza surowe i nie wiem jak to zrobić ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA to ja mam tak samo jak ty, dziś 11t i 1 dzień ale ja to liczę już jako 12 tydzień:) termin porodu mamy tylko o jeden różnicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, większość kobiet które rodziły, jakie znam przenosiły ciąże więc nalezy podziewac się że termin się przesunie w przód i może to być nawet 20 kwietnia... ale to lepiej niż jakby urodzić za wcześni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka nie wiem którym terminem mam oprować... czy tym z OM czy z usg... jest tydzień różnicy przecież ZGŁUPŁAM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA teraz dopiero spojrzałam ze miałaś okres 1 lipca, ja tez i LUBIĘCZEREŚNIE tak samo. Chyba OLABIA też jest z nami z grupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz tez jak juz coś to liczy od OM , termin porodu tak wyliczył noo... oliwka brudzi piżamę jak cholera :(, ja mam bambino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok zmieniłam stopkę na 12 tc Dziewczyny też macie takiego lenia dziś jak ja? Nie chce mi sie nawet do kościoła iść... :P a mój mąż zjadł śniadanko i leeży oglądając bajkę jakąś w necie na telewizorze... takie małe dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładne macie brzuszki - juz takie lekko zaokrąglone :) ja jeszcze nie mam - troszke odstaje, ale bardziej wygląda jakbym wiecej zjadła :P a termin mam na 10.04 - dzis jest 11t2d :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kolezanka miała termin na 13.09.2012 a urodziła 3 dni wczesniej - 10.09.2012 :) byle nie cofnąc sie do marca :P lepiej później, bliżej znaku byczka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wy robileś zdjęcia tych brzuszków rano? Bo ja rano tamm plaski ;) Dopiero wieczorkiem wyskakuje mocno ;) Dziwne to ze dzieciatko jest jeszcze nizutko, nad lonek a już brzuchol rosnie ;) chyba szykuje miejcowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E-ona ja robilam ze 2 godziny temu co prawda po sniadaniu ale przed sniadaniem tez mialam taki. Ja to wogóle mam fałdki-to rodzinne, ale mój maż nawet zauważył że wczesniej mialam tylko na dole fałdkę a teraz zaokrąglił mi się od góry i na bokach więc jest coś na rzeczy :P Jeszcze do mnie nie dociera tak na 100% ale zacznie jak brzuch bedzie wiekszy i jak zacznie sie poruszać, kiedy będę czuć ruchy wtedy bedzie wspaniae :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniagra to faktycznie już ci podrósł :) A w ogole nie widac faldek :) wydaje się taki twardy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×