Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

Ja zdecydowanie lepiej czuję się na naszym stary forum , ciesze sie że część nas tu została i mam nadzieje ze będziemy trwać do konca , nie mam nic przeciw nowemu ale tu jakoś milej :) Jeśli mowa o garderobie dziewczynki to ja w prawdzie rodziłam 10 mies temu w listopadzie ale uzupełnic muszę bo teraz prawie cała ciaza przypada na miesiące zimowe , będziemy kończyć na wiosnę więc wtedy potrzebne będa nam największe rozmiary już w wersji lżejszej , teraz raczej ciepłe ale średniej tęgości , same zobaczycie jak szybko później zmienia sie figura :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzielna na oddech czosnkowy najlepsza jest czekolada zapita cieplym mlekiem to dziala naprawde. X x x dziewczyny wszystkie piszecie o ciazowych spodniach legonsach. chyna musze sobie kupic bo z tego co widze tylko ja juz chyba chodze w starych leginsach bo oczywiscie w zadne spodnie sie nie mieszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, I ja zajrzałam dziś 'tu', a zaraz przejdę 'tam'. Niech żadna ze stron nie odbiera tego jako przejawu braku lokalności;) Dla mnie forum 'tam' ma te plusy, że jesteśmy w określonym gronie dziewczyn, a przede wszystkim, że można wysyłać wiadomości do konkretnej osóbki i ewentualnie kontynuować znajomość na mailu, w realu... Tu żadna nie zechce podawać do siebie namiarów. Jest grupa dziewczyn pisząca do siebie od prawie dwóch miesięcy, stąd chęć napisania więcej o sobie i od siebie. I tak zrodziła się potrzeba stworzenia bezpiecznego miejsca i prywatne forum na te potrzeby odpowiada. Ale racja - to forum też ma swoje uroki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Notofrugo widzę, że dziś też masz 11 tydzień i 3 dzień, ja się wybierałam w tym tygodniu na to usg ale po twoim wpisie nie wiem czy nie za wcześnie. 0 Kurcze chciałam się zaczernić ale coś nie mogę, czy to może przez to że kiedyś już miałam konto na kafe? 0 A co do ciuszków to ja mam wszystkie dopasowane i w nic nie wchodzę, teraz tylko mam 1 parę getrów i muszę się wybrać na zakupy, piszecie o HM i CA wiec chyba też tam wstąpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwietniówka- ja miałam usg genetyczne w piątek i wyszło z usg że jestem w 12 tyg 2 dniu i nic lekarz nie mówił że za wcześnie, więc myslę że możesz smiało iśc, w razie gdyby się okazało że nie da się wszystkiego zobaczyć to najwyżesz wybierzeesz sie jeszcze raz...ja bym z chęcią poszła na usg raz jeszcze, to takie super uczucie widzieć co tam w brzuchu rośnie... dopiero w tym momencie do człwoeika dociera że ma w sobie człwieka...do tego to bicie serduszka...chwile nie do opisania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwitniowka a kiedy dokladnie się wybierasz? Z tego co czytalam na necie najlepiej od 11t6d, ale to tez podobno zalezy od kobiety - nie u kazdej widac tak samo. Dzielna z mielna ja tez chętnie bym się podlaczala do usg codziennie :D Może kupimy sobie taka zabawkę do sypialni? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chętnie :) a macie wasze usg nagrane na płytę? ja miałam poprosić lekarza o nagranie ale weszłam tak zestresowana że zapomniałam, dopiero w połowie badania sobie przypomniałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój gin powiedział że w badanich prenalanych najwazniejszy jest wymiar fasolki czyli 4.5cm i w zwyż jeżeli dzidzia jest mniejsza to badanie może być zafałszowane. Średnio wielkość ta przypada na 11tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej usg genetyczne wypadło bardzo dobrze wszystko jest okej dzidzul był bardzo spokojny i trzeba go było zmuszać do obrotów bo był pupą wypięty i tyle :) a nie chciał sie wcale obracać , zadnych nieprawidłowosci nie ma widziałam jego żołądek, pęcherz moczowy , serduszko i mózg dokładnie nóżki sobie prostował rączką odmachiwał ,płci nie udało się stwierdzić:( badanie trwało ponad 1h !!! umordowana byłam , a usg było i dopochwowo i przez brzuch :P przez to ze byl tak obrócony długo szukaliśmy nosa ale jest:PPP zawsze po wizycie nie wiem czemu ale chodze jakas poddenerwowana dzis spac nie mogłam serce mi waliło jak opętane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana;D cieszę się że dzidziulki rosną;D ja ciągle jestem ciekawa jak rośnie, co porabia, jak się ma fasolek m ały;D jutro idę do gin, a w pon na genetyczne...dziś jest 11t4d... gardło mnie zaczyna boleć;/ jeszcze się mieszczę w ubrania...ale pewnie nie za długo... miłego dnia, buziaki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten ponury poranek... Jak się czujecie dziś? Ja miałam straszny sen że krwawiłam i na dodatek mąż widzał i mi nie powiedział bo ja nie widziałam, masakra obudziłam się cała w strachu, ale na szczescie to tylko sen:) o o co do odczuć z usg to ja miałam podobnie, cały czas widziałam bobka i łzy mi leciały z jednego oka ciągle:) mąż sie przyznał ostatnio że jak lekarz oglądał bobka to nic nie czuł, ale jak usłyszał bicie serduszka to tez się rozpłakał:) - ja tego nie widziałam bo siedział z boku;) p p zgodze sie ze to niesamowite uczucie! pomyslec ze nosimy w sobie małe żyjątka:) o o dziewczyny czy wam czas tez tak szybko mija jak mnie? tydzień po tygodniu momentalnie leci nie wiem kiedy.... miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja chyba mam jednak sentyment to tego forum :)) Na tamtym też byłam, ale tutaj czuję sie chyba lepiej. Pomarańczowe wpisy mi nie przeszkadzają. Wcale nie trzeba ich czytać. A poza tym jest pewnie sporo dziewczyn, które regularnie podczytują a nie mają odwagi napisać. I Ja już nie mieszczę się w normalne spodnie. Chodze w ciążowych. Brzuch mi strasznie wywaliło. Ale podobno w 2 ciąży szybciej rośnie. Wydaje mi się że tak jest. Tym bardziej, że porównać mogę dokładnie, bo termin porodu mam prawie taki sam jak z synkiem. Teraz mam termin na 10 kwietnia, a z synkiem na 7 kwietnia :)) I Na wizytę ide w czwartek, będę miała robione usg. I z tego co zrozumiałam to robi usg genetyczne.. Dowiem się wszystkiego na miejscu :) To będzie 13t2d, mam nadzieję, że zobaczy już co tam jest między nóżkami :)) I A jak jest z płytkami na tym usg genetycznym. Lekarz daje swoje czy trzeba zabrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana, dziś 11 tydzień i 4 dzień, miałam iść w piatek na to usg, ale poczekam do następnego tygodnia, w tym tygodniu się umówię na wizytę, ale prywatnie, a właśnie jak to jest z tą płytką i zdjęciami? W razie czeko wezmę ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie to tak jak ja tez jestem z drugim dzidkiem w ciąży i tez juz mi brzuszek widać a z pierwszym dzieckiem przyznałam się w 6 miesiacu w szkole bo jeszcze nic nie było widać :-) ja synka urodziłam 5.04.2010 a teraz termin mam na 16.04.2013 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik, termin jest przypadkowy czy tak planowaliście? U nas chyba planowane, chociaż z drugim staraliśmy się od maja. Zaszłam w ciążę w lipcu, w rocznicę ślubu (tak jak z synkiem) :))0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ancyk ja tez mam spory brzuch wygladam jak na 4 miesiac a to 12 tydz :) to prawda ze szybciej rosnie brzuch i ze tak nie ciagnie po bokach, bo macica jest elastyczniejsza:) ja kupilam miesiac temu w H&m spodnie materialowe zciagane na dole za 20 zl. byly przecenione ze 120. ja nie rozumiem takich przecen ale cieszcze sie ze czasem mozna cos fajnego tak tanio kupic. Teraz rozgladam sie za kurtka bo w mojej sie nie zasuwam :) co sadzicie o tej http://allegro.pl/ciazowy-plaszcz-na-zime-selena-r-42-xl-w-wa-i2663798203.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płaszczyk fajny, tylko czemu taki drogi :( Przecież to tylko na kilka miesięcy. Ja niestety już zrobiłam konkretny zakup ciążowy. Musiałam kupić płaszczyk jesienny. Na zimę też muszę coś znaleźć, bo z moim brzuchem to w nic nie wejdę :( Brzuch z dnia na dzien coraz większy. Już sie nie mogę doczekać, kiedy poczuję pierwsze ruchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ancyk to szybko Cię wypchało, a ktory to u Ciebie tydzien teraz? Ja bardzo powolutku widze roznice... Wlasnie grzeszę, jem chipsy cebulowe, mniamiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aglesna mi ta kurtka coś nie podchodzi, sama nie wiem czemu. Ma fajna góre ale dol taki sobie. Porozgladajcie sie moze za plaszczykami takimi kloszowanymi na dole - moja kolezanka rok temu kupila i brzuszek miescila a teraz dala do krawcowej na lekkie zwezenie i tez bedzie w nim smigac :) Kurcze, chcialabym ominac kupowanie zimowej kurtki.... w ogole to nie dosc ze bedziemy opatulone to juz takie wielkie ciezarowy... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj kończę 13 tydzień. U mnie już bardzo dobrze widać, bo niestety nie byłam płaska przed ciążą :( Mam troche nadwagi i brzuszek miałam już wcześniej. I E ona, smacznego :))) Też bym zjadła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł ja dzis byłam na badaniach krwi i jakos słabo sie przez to czuje - ledwo siedze w pracy. co do brzucha to ja jeszcze sie mieszcze w dzinsy ale czasem mnie juz uciskają wiec jeszcze z tydzien -dwa i trzeba bedzie zmienic na coś luźniejszego. a usg genetyczne wg mojego gina najlepiej robić miedzy 12 a 14 tygodniem nie póxniej i nie wczesniej - choc myśle ze 2-3 dni róznicy to nie taka tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NoToFrugo a do kiedy chcesz pracować? Ancyk no ja zjadlam srednią paczkę i jeszcze bym pochrupała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forum dla rodziców
Witajcie, nowe forum, w pełni moderowane, adresowane do przyszłych i aktualnych Mam. Bardzo zapraszamy do zajrzenia też do nas i dołączenia do naszej społeczności www.brzuchatki.pl/forum pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo witam dziwczynki ja znow migrena znadłam rano tylko rogalika z maslem teraz banana i wszystko w kibel poszło :((( jak wezmę tabletke i tak nic nie daje także nawet nie biorę kiwoszka cieszę sie że na badaniach ok ja co prawda nie tak dlugo miałam badanie ale doktor musiał mi po brzuchu głowica klepać żeby sie dzieciatko dobrze obróciło ale udało sie pomierzyc wszystko ja u legginsach chodzę juz od dawna a dzinsy pochowalam ostatnio kupiłam sobie fajne w stradivariusie ale troche na długości poszło jak pralam a teraz kupiłam takie bardziej elastyczne w fajne za 19 zl do tego no fajne to forum mammy nie ???? i widzę że sie dziewczyny odzwyaja z prywatnego :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wczoraj cąły dzien głowa bolała z koleżąnką się umówiłam i nwet nie miałam sił rozmawiac :( proszka nie chciałam brać wróciłam do domu amolem sie nasmarowałam a kark szyję olejkiem kamforowym i przeszło. Amol tak ostrożnie stosuję bo rożne opinnie czytałam, tak samo na oleku kamforowym dopiero po posmarowaniu wyczytałam, że w ciązy skonsultować się z lekarzem. Ale nie chce popadać w paranoję nie piję nie palę jak się troszkę raz posmaruję olejkiem to nic sie nie stanie. Tym bardziej, że na każdym leku jest tak napisane bo się zabezpieczają. Ja dziś po wizycie u ginekologa nowego dostałam skierowanie na ponowne usg genetyczne zapisałam się na przyszłą srodę mam nadzieje że wszystko będzie już widoczne :) Bardzo sympatyczny lekarz zmieniłam go na elkarza prowadzącego bez problemu dał skierowanie na TSH gdzie poprzedni powiedział, że nie trzeba cierpliwie na każde pytania odpowiadał, dostałam tez na moroflogię/ mocz czyli standard :) wyliczył mi termin porodu na 16/04/2013 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×