Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

Hej. ja już po dwóch pawikach i narazie jakoś żyje. Co do jedzenia zup to ja żyje na zupach, bo mięsa i ziemniaków nie ruszę. Wiec pomidorowa, ogórkowa, żurek czy krupnik, to moje menu. Rosół wypadł z listy, bo śmierdzi mięsem. Co do wagi to 4 kg w dół. W pierwszej ciązy przytyłam 9 kg z tego 7kg zostało na porodówce:P Ogólnie mam niedowagę, wiec mogłoby coś zostać. Pogodowo strasznie, łepek muli i męczy spanie. wizyte mam za 2 tygodnie, to będzie juz 18 tc, ciekawe czy powie kogo tam nosze. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ty zaczynasz jutro 17 tc. Bo jestes 15 tydzien i 6 dzien, czyli masz skonczone 15tc jestes w 16tc, a jutro wejdziesz w 17 tc. Czyli tydzien starsza jesteś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ranyy... ja myslalam ze skoro dzis mam 15tc + 6 dzien to znaczy ze mam skonczone jutro skoncze 15 tydzien a zaczne 16 tc ... Czytalam kiedys ze jesli kobieta jest w szpitalu, i wpisuja tak tydzien ciazy, to jak ma np. 18 tc + 5 dzien, to wpisuja po prostu 18tc, a nie 19 czy 20... zglupialam troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie myszka, jak masz 15 tc i któryś dzien to znaczy,że skończylaś 15 tydzien, i jedziesz w 16tc:D To tak jak czytasz 15 tydzien i 6 dni, czyli 15 skonczyłaś i do tego jeszcze 6 dni czyli jesteś w 16:D W szpitalach róznie liczą, czasami odejmują dwa tygodnie, bo zapłodnienie jest ok 2 tyg po okresie, a wszystkie kalkulatory proszą o podanie 1 dnia miesiączki.A wtedy jeszcze nie byłysmy w ciąży:D Mam nadzieje,że nie namieszałam, ale walcze o klawiature z zasmarkanym trzylatkiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale musze Wam to napisac, chociaz czuje sie troche jak wariatka... rano moj maz juz wstal, a ja jeszcze lezalam na plecach i mialam dlon polozona na brzuchu i ... ja juz niewiem, moze to byly jakies zwidy ale wcale nie myslalam nawet o dziecku i ruchach, tylko o tym co musze dzis zrobic, i niewiem dlaczego, poczulam jakby kopniecie, ale nie czulam tego w brzuchu, nie czulam przez brzuch, tylko wlasnie przez dlon, poczulam takie cos pod dlonia... moze to bylo jakies przywidzenie, pozniej naciskalam, i drapalam brzuch ale nic... juz sama nie wiem czy to mi sie zdawalo...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane, ciesze sie ze wszystko ok po wizytach i ze babelki rosna dodzwonilam sie w koncu o tO USG genetyczne, kobita dziwna jakas i stwierdzila ze nie robia takiego czegos... W sumie to ja musialam jej tlumaczyc o co wogole chodzi... Stwierdzialm ze zadzwonie do kuzyna jest ginekologiem moze mi kogos zaproponuje... Szlenstwem istnym jesat to co dzieje mi sie z zebami, zawsze mialam slabe ale to juz przegiecie... Dwa chyba do wyrwania ja do nich ratunku nie widze... Jeden jakos smiesznie mi sie ukruszyl... jeszcze 2 tyg i zobacze babelka...moze tym razem bd mogla meza zabrac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano jesteś:D Ja czuje swędzenie w brzuchu, takie pływające frędzelki. A kopniaczek taki możliwy. Z córką to w 18 tc leżałam i poczułam takie stukanie leciutkie, popukałam palcem w tym miejscu, czekam, za chwile znowu leciuchne smyrkanie. Świetne uczucie, nie moge sie doczekać. Nawet te rozciągania sie i wkładanie nóg między żebra pod koniec ciąży tez miło wspominam. Bądz kopnięcie w żołądek jak akurat coś jesz:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidek78 dziekuje Ci bardzo, a ja co tydzien sobie czytam co w danym tygodniu sie dzieje z brzusiem i dopiero dzieki Tobie dzis wiem ze czytam to co sie dzialo, a nie dzieje... na biezaco to nie jestem :classic_cool: Ale szok... jutro 17 tc, mam wizyte no to pewnie bedzie widac plec... Dzidek78 nawet nie wiesz jak mnie mocno zaskoczylas :p i dlatego bardzooo dobrze jest miec kogos na temacie kto nie jest juz tak zielony w temacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co.Zerknęłam na Twój suwaczek, bo lekko zgłupiałam. Ten sam tydzien, a Ty szybciej rodzisz:D:D Bedziesz miała na świeta Wielkanocne Zajączka:D Fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolowa oczywiście że możliwe :) ja swojego maluszka czuję już codziennie - zwłaszcza wieczorem jak się nie ruszam , leżę lub siedzę , a zaczynam dziś 15 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję wszystkim dziewczynom pomyślnych USG, ja jeszcze muszę nieco poczekać do swojego... Dzisiaj zaczynam kolejną próbę zwalczenia stanu zapalnego przy pomocą naturalnych produktów. Tym razem miód + zmielone siemię lniane zalane ciepłą wodą. Po niemiłej niespodziance z szałwią, zerknęłam przezornie w sieci czy miód jest dozwolony w ciąży :o Nie chce się wierzyć, ale od razu wyskakują tematy o rzekomo szkodliwym dla płodu działaniu miodu. Wgłębiłam się jednak w temat i okazało się, że to jednak bzdura. Dodatkowo dowiedziałam się, że miód + parę kropli z cytryny doskonale działają na nudności, podobnie z zatkanym nosem - miód + parę kropli z limonki. Bardzo dobry też na zgagę - wystarczy rano wypić szklankę wody z łyżką stołową miodu. Mam nadzieję, że oprócz tego, że ma właściwości przeciwzapalne pomoże mi się uporać z dolegliwościami żołądkowymi, bo ciała osłonowo. Antybiotyku zostało mi jeszcze 4 tabletki i nie mogę się już doczekać, kiedy będę mogła przestać brać. Dzisiejszy dzień przesiedziałam z mamusią, która choć martwi się ze mną o te moje wyniki, to już cieszy się na widok mojego rosnącego brzucha, choć mówi, że piersi nie urosły mi wcale. Po pomyślnym wyniki USG genetycznego zaczynam informowanie pozostałej części rodziny o moim błogosławionym stanie - od teściowej do wujostwa. Pewnie wyręczę się moim facetem i mamą, bo samej mi jakoś tak głupio :) Pozdrówki dla Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Funiak- ja zawsze zajadałam miód w ciązy - uwielbiam go :) nie szkodzi - to są bzdury , kupuję naturalny prawdziwy od znajomego pszczelarza i jem prosto ze słoika :) mi piersi rosną wraz z brzuszkiem i nadal bardzo bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff. W końcu mam chwilę, by usiąść i napisać do Was. Mąż czyta do snu starszakowi, cisza, spokój... :) Wybadaliśmy się dziś i na szczęście mogę powiedzieć, że z prawdopodobnym synkiem (nie musiałam nawet dopytywać - lekarz sam stwierdził, że na 80% jego atrybuty wskazują na płeć męską ;)) wszystko dobrze. Duży chłopak się szykuje tylko ;) Zaczynam 14 tydzień a Okruch wymiarami już powoli w 15 :) Najważniejsze, że usłyszeliśmy dziś: anatomia bez zarzutu :) Karolowa ale Ty już ciążowo zaawansowana jesteś :) Dzidek ma rację - zaczynasz 17 tydzień :D Będziesz przodować na porodówce - przetrzesz nam szlaki ;) I myślę, że jak najbardziej zaczynasz odczuwać obecność maleństwa w brzuszku. Moje też już daje o sobie znać :) Cudne to :) Ancyk wagowo u mnie całkiem dobrze póki co - 0,5 kg na plusie. Ale znając moje możliwości pewnie niebawem nadrobię z nawiązką. Antonówkaa pamiętamy Cię oczywiście ;) I miło, że do nas zawitałaś. Udzielaj się częściej. Postaramy się, byś uwierzyła w swoją szczęśliwą brzuchatość :) Sekowa skoro znasz datę owulacji to się jej trzymaj :) Jak widać po usg większości dziewczyn, maluszki rosną bardzo różnie. Twój może będzie z tych mniejszych, a może nadrobi w następnych tygodniach. Dzidku łącze się z Tobą w niechęci do mięsa, pawikowaniu itd... Z niecierpliwością czekam aż znikną te dolegliwości. Funiak - Tobie to przede wszystkim zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka, a poza tym mniej zmartwień i więcej radości z ciąży. Mocno wierzę, że i u Ciebie i u reszty dziewczyn będzie tylko dobrze :) Asia ja też miodek lubię i nie odmawiam sobie takiego prawdziwego :) Dobrego wieczoru wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Widzę że co niektóre dziewczyny odeszły na inne forum, ale szczerze mówiąc to nie byłam w stanie nadrobić czytania tyle było naskrobane. Wczoraj wieczorem byłam u lekarza. Dzidzia rośnie i ma się zdrowo, serduszko pięknie bije, wszystko co powinna mieć to ma :) no i póki co to córeczka. Następna wizyta przed samymi świętami Bożego Narodzenia. Obecnie jestem w 15 tc i 4 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziś zimno. Gdzie się podziewacie dziewczyny? Jakaś cisza na naszym forum nastała :) Mam nadzieję, że po prostu odpoczywacie :) Mniejszabyc świetnie, że i u Was wszystko dobrze :) I córeczka mówisz najpewniej będzie? ;) To Twoje pierwsze dziecko? Jak tam dziś samopoczucie dziewczyny? Pozdrawiam wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry już sie melduje u mnie wszystko standardowo wstałam a teraz leże bo znów głowa boli umyłam sie i zjadłam myslałam że z głodu boli ale jednak nie u mnie tez dziś sloneczko Otulka witaj mniejsza byc witaj stary skład :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniejszabyc - u mnie na odwrót. Mam 3-letnią dziewczynkę w domu, więc chłopak będzie jak znalazł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam :-) mnie tez od rana tak strasznie głowa bolała że wstałam z łóżka dopiero po 9, bo juz mnie mdliło z głogu :-(. Ja oczywiście nie mam żadnej tab przeciwbólowej w domu bo mnie nigdy nic nie boli, a podobno w ciąży można apap?? . No ja mam 2,5 rocznego synka i tez chciałam córeczke ale na ostatniej wizycie ukazał sie chłopczyk :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli na razie wśród naszych forumowych maluszków 2:1 dla chłopaków? Dobrze liczę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×