Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

dagaa, dziewczyny no normalnie byscie sie dogadaly z moim mezem od razu, Konrad to bylo jego kolejna propozycja po Borysku :D dagaa a jednak przeczucia co do plci sa silne ;) 🌼 przyszlaMlodaMama widzisz chcialam sie wtracic ze pomaranczka to nie ja, zeby mnie nie podejrzewano o zlosliwosci i sie rozgadalam sama nie wiem kiedy :D pierozki juz na Święta? takie swojskie, pychota :p Wojtus kojarzy mi sie z niezlym urwisem :D a Julka tez mi sie podoba :) 🌼 nie porownywalabym imion Borys i Barnaba do siebie, zupelnie dalekie horyzonty... w mojej czolowce znajduja sie Igor, Jakub, i wlasnie Borys dzieki mniejszbyc :) w ogole to wedlug mnie jest znacznie wiecej imion zenskich niz meskich, tak mi sie wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ho ho ho merry chrystmas
Zapalamy wirtualny znicz dla OLABI SRABI czy jak ja tam na wsi wolaja. Niech spoczywa w pokoju :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszłaMlodaMama - Julka ładne imię, ale faktycznie dużo Julek dookoła. Moja koleżanka ma 2 córeczki Julkę i Emilkę. Emilka też ładnie. Karolowa - I dobrze, że się rozgadałaś. Zapomnij o tamtym, nieważne, i pisz dalej:) Wśród moich znajomych jest dużo niepospolitych imion. Podam Wam te co pamietam, może Wam sie coś spodoba i Was zainspiruje. A więc tak: Oliwier, Igor, Nikola, Ines, Nastazja, Irmina, Elwira, Hubert, Gilbert, Amelia, Elena, Arianna, Paula, Alan, Kornel, Brygida, Dżesika (nie wiem jak to sie pisze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszłaMama - To jest nas już 3. A już myslałam, że jestem sama. Czyli po prostu taka nasza uroda, albo naszych pociech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... Ja licze ze na 30 sztuk potrzeba ok 3 szkl maki.... Ja przewaznie robie na oko:) i zawsze wychodzi mi jak do armi wojska... Takze mialo byc na obiad ale zamrozilam tez czesc na swieta bo bylo ich za duzo... Maz ma w dalszej rodzinie wojtka... Jest taki slodki i tak do niego to imie pasuje ze masakra:D Karolowa chyba zadna z nas nie pomyslala ze to Ty:) ja tez pomalu mysle nad prezentami dla dzieci tylko... bo w domu meza nie robi sie prezentow... Juz sie przywyklam do tego...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sekowa anotonówka ja dla chłopca miałam miej więcej te same typy, ale M w życiu takich nie chce i jak będzie chłopiec to przystaliśmy na imieniu Olaf :) a dla dziewczynki nie wiadomo.. mi zawsze się podobało Magdalenka, ale mam siostrę już , a Monika to moje imię, więc odpada :D ale myślałam o Lence lub Helence :) i dziękuję bardzo, podróż udana, bez ekscesów. Nawet dobrze się czuje, obiadłam się mandarynek :)mniam! daga ja miałam psa Maksymiliana :D najgorsze to te skojarzenia do imion.. ale wiem sama, że jak już ktoś tak da na imię to zapomina się o skojarzeniach . Pozdrawiam Was:* aaa i ja ruchy bardzo odczuwam, może dziecko jest tak ułożone, albo mam cienką skórę :D heh ale fajne uczucie , naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie no i jestem po tym 3d, i lekarz bardzo długo badał serduszko.Bo jak to pożniej powiedział widział jakas nie prawidłowość, ale stwierdzil ze raczej jest wszystko w porządku. Ale tak mysle ze napewno sie o tym przekonam dopiero po porodzie i tak mnie juz wystarczająco wystraszył :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik, ja też miałąm podobną sytuację tylko z rzekomą torbielą w głowce malutkiej :( Niby dr powiedziała, że jednak ok, ale ja to dokładnie sprawdzę za dwa tyg u innego lekarza. Musimy brać pod uwagę, że sprzęty medyczne też czasem zawodzą, mam nadzieję, że u mnie i u Ciebie tak było:) Z imionami to trzeba patrzeć konkretnie indywidualnie. Jednym jakieś się z czymś kojarzy innym z czymś innym. Ważne żeby rodzicom się podbało bez krzywdy dla dziecka ;) i pasowało do nazwiska. W moim otoczeniu takie inne, niespotykane lub raczej oryginalne, rzadko używane imiona to Jessica, Judyta, Anastazja,Kesja,Idalia,Natasza, Noemi,Marcelina, Karina, Chantelle(Szantel), Iga, Ida,Jessica,Emma a chłopców: Brian, Eryk, Alan, Aleks,Igor, Iwo,Kornel, Mieszko, Franciszek, Mikołaj Marcel,Ksawery. Tak wśród moich znajomych nazywają dzieciaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eona, to podobno normalne z tymi kłuciami. Nasza anatomia się zmienia. Ja mam taką jakby kolkę całego brzucha, a jak kicham czy kaszle to musze się skulić, oby tylko brzuch nie byl naprężony, bo to już boli konkretnie. A jak się czujesz w ciemniejszych włosach? Ja właśnie zauważyłam od 20 tc, że gęstnieją mi włosy i dopiero zaczynają się układać, za to cera jest marna, sucha i szara, ale to można podtuningować ;) Na paznokcie ide na żelowe, bo wcale nie chcą rosnąć i są łamliwe, a lubie takie dłuższe, błyszczące pazurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
codziennie wieczorem mam strasznie napięty brzuch,niestety to bardzo boli, mój mąż wczoraj położył się na wysokości mojego spojenia łonowego i zastraszał mi niunie w brzuchu że jak się nie uspokoi i nie przestanie rozpychać to jak tylko spotkają się w 4 oczy to mu w tyłek przyleje... i dzisiaj spokój, brzuch mięciutki :):):) ja jestem w 20 tygodniu i jeszcze nie czułam ruchów...wydaje mi się ze 2 razy mogłam coś poczuć, raz w 18 i raz w 19 tyg. ale równie dobrze mogło to być jakieś przelewanie się czy przemieszczanie gazów w brzuchu, ale generalizując, poza tymi dwoma "chyba" kopnięciami to spokój, chociaż bardzo już bym chciała czuć to kopanie, najlepiej co dziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki;D ja się dzis w nocy obudziłam, tak mnie bolał brzuch pod żebrami, miałam problem się obrócić z boku na bok:/ ale na szczęście narazie mnie nie boli... hahaha, Monika;D nie pomyślałabym nawet że piesio moze mieć na imię maksymilian:) ale ja miałam królika Nikole, a też się ich teraz sporo rodzi ;D Andzik, olabia 🌻 mam nadzieję że to rzeczywiście wina sprzętu, a dzieciaczki będą zdrowe!!!!! Moja cera też jest taka nijaka,za to mi dzidostwo na buzi wyskakuje:/ i paznokcie zawsze miałam swoje długie i ładne, tak teraz mi sie strasznie łamią:/ hahaha, dzielna z mielna, ciekawe czy jak Twoje chłopaki się spotkają twarzą w twarz to czy mąż będzie w stanie spełnić swoją obietnicę ;DD Miłego dnia! buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny z samego rana 🌼 dzielna z mielna wlasciwie dzidzia slyszy przytlumione glosy z zewnatrzn wiec kto wie... ciekawe tylko czy poznal ze to tata tak straszy? :D wiem ze pewnie malo ktora z Was oglada sie za wozkami ale ja juz powoli zerkam sobie, wczoraj bylismy z mezem w sklepie i zauroczyl mnie wozek bebetto solaris, mimo ze moim faworytem byl x-lander xa, znacie moze jakies opinie o tym wozku z drugiej reki? w internecie troche czytalam ale wypowiadaj sie czasami takie osoby ktore np.nawet nie wiedza ze to produkt polski, i pisze ze to wloskie badziewie, i wierzyc w takie recenzje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolowa ja mam po synku xlandera i nie będę kupowała 2 wózka, z tego jestem zadowolona. Obecnie ma go moja kuzynka której pożyczyłam, przynajmniej będzie wykorzystany przez 3 dzieci :). Co do imienia Borys to mi się bardzo podoba i nie ma jeszcze tak dużo Borysów wśród dzieci tak jak Kubusiów czy Julek. Pamiętam jak teściu kiedyś pojechał do klientów i mówił że synowa w ciąży i że ma być Borys to kobieta powiedziała że jej mąż jest Borys i jest najwspanialszym człowiekiem na świecie i bardzo dobrą osobą i że teścia wnuk pewnie też będzie takim człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniejszabyc ale masz tego x-landera xa czy jakis inny typ? i z tym imieniem masz racje, mi sie podoba takie zwykle imie jakub ale w tabeli najpopularniejszych imion w polsce zajmuje chyba miejsce w pierwszej piatce, maz mowi ze pojdzie do szkoly kiedys i bedzie oprocz niego jeszcze z 5 jakubow... i to napewno nie bedzie fajne :( uwazaj, uwazaj, bo moze sie grono Borysow powiekszy w marcu ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my sie przymierzamy do Błażej ale jeszcze na 100 % nie wybralismy. daga mnie tez boli brzuch w nocy nie moge sie na boki obracac bo bola mnie jakby narzady. w 1 ciazy nie mialam z tym problemow no ale teraz jestem ciut tezsza i starsza 30:/ ale lekarka mnie uspokoila i mam brac aspargin 2razy dziennie to pomoze mi takze przy dretwieniu nog i rak. brzuch tez mam twardy wieczorem i wtedy nie odczuwam ruchow. musze zdrowiej sie odzywiac przytylam 6 kilo! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wystraszyłam się trochę tym bólem, do tego zaczęły mnie boleć też i plecy i leżałam jak taki borok, nie wiedząc co bardziej mnie boli... Ja narazie tak dokładnie nie rozglądałam się za wózkami, na dzień dzisiejszy to myślaam o maxi cosi mura 3, albo o cobrze... mam możliwość kupienia, ktregoś z tych wózków po okazyjnej cenie, uzywanego w bardzo dobrym stanie, tylko kolory mi się nie podobają ( jak to baba hehe). Myślę nad kolorem pokoju dla dziecka, ale to chyba dopiero koło lutego będziemy robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Otulka jak ja ci zazdroszczę usg 4d! :D głównie przez tę możliwość zobaczenia buziaczka dzidziusia! jeśli chodzi o lekarzy to ja wyznaję tę samą zasadę co antonówka; na NFZ to tylko do rodzinnego z przeziębieniem; reszta wszystko prywatnie; póki co mieszczę się w swoje normalne spodnie, ale to tylko dlatego, że głównie chodzę w leginsach, które mają szeroki pas gumy na brzuchu; też chciałam kupić jedna parę dżinsów ciążowych, ale na razie nie trafiłam na takie, które by mi się spodobały; dagaa gdzie kupiłaś swoje?; co do imienia to w sumie mamy już wybrane, z tym że nie mówię, że na 100%, bo po urodzeniu może się to jeszcze wszystko zmienić :) póki co został Wojtkiem; mnie się podobają zupełnie inne imiona niż mojemu M i chyba tylko to było punktem wspólnym ;); ja brzuszek i piersi smaruję po 2, 3 rqzy na dzień, bo skóra w tych miejscach mnie strasznie swędzi; czasem w pracy używam do tego kremu do rąk, bo tylko to mam w torebce ;) dagga mnie się podoba imię Konrad, tylko że w naszym przypadku odpada, bo się gryzie z nazwiskiem; mam dwóch baaardzo dobrych kolegów o tym imieniu, nazywanych przez wszystkich Kondziami, Kondkami;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzisn - ja spodnie kupiłam w h&m, tez się mieszczę jeszcze w swoje normalne, ale jak tak w pracy siedze 8 godzin, to muszę rozporek rozpinac, żeby dzidziola nie uciskać:) ja narazie czekam żeby się dzidziol ujawnił i potem będziemy się bardziej nastawiać na jakieś imię...ale wiadomo, że to zawsze może się zmienić ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olabia ale ty masz pamiec! w ciemnych wloskach tak sobie, generalnie juz mi sie mocno splukal. Mnie tez takie jakby klujace kolki dokuczaja, przy kichaniu tez... Najgorzej że mnie troche mocniej boli dzisiaj, przy codzeniu też, taka jak by kolka w jelicie? Ale ja jadlam faoslke po bretonsku wczoraj i przed wczoraj i nie namoczylam fasoli ;/ dlatego tak zwlekam z telefonem do lekarza bo nie chce siac paniki... dopoki caly brzuch nie boli to nic zlego sie chyba nie dzieje prawda? oby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiecie czy w hm sa jakies fajne i TANIe kurtki ciazowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie w poniedziałek trochę pobolewał dól brzucha i miałam takie uczucie ciągnięcia... z własnej winy, bo trochę wtedy przesadziłam z dźwiganiem :( w domu odpoczęłam, poleżałam i samo przeszło; wczoraj za to wybrałam się z mamą do galerii porozglądać się za jakimiś prezentami i teraz muszę zapamiętać, żeby nigdy więcej tego nie robić; po pierwsze przez moją mamę najadłam się tyle wstydu, że szkoda gadać; w tramwaju tak głośno mówiła o tym, że ludzie są nie wychowani, że nikt nie chcę ustąpić miejsca kobiecie w ciąży, że w końcu pół tramwaju wstało z własnych siedzeń... a przecież jechałyśmy tylko trzy przystanki(!); po drugie łażenie po galerii z obciążeniem w brzuchu wcale nie jest takie przyjemne; w domu padłam na pysk! bolały mnie nogi, stopy, kręgosłup- generalnie czułam się jakby mnie coś zjadło i wypluło; na szczęście kochany M mnie rozebrał i położył spać :) gdyby nie on to pewnie obudziłabym się rano w płaszczu i butach zimowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello w południe ---andzik1984 jak lekarz mowi że jest dobrze z serduszkiem to nie martw sie ---dzielna z mielna ja też z brzuchem na wieczor ciężko a nawet wczoraj w plecach ból czułam rano dziś takie kłucia też --- madzisyn ja też ostatnio jak byłam na zakupach a wieczorem jak ty padłam jak nic :( nie ma co sie obciązać ---e0na kutrtki w h&m obawiam sie że drogie bedą dzieczynki ja po wizycie u dentysty 6 zaplombowana ale nie jest powiedziane ze kanałowo jej nie trzeba będzie przeleczyć kiedyś:( oooo ja z tymi zębami to mam ale najważniejsze że nie boli już ;) powiem wam u nas dzis pogoda super 11 stopni ale bez słoneczka troche sie dotlenilam i teraz juz w domku jestem obiad mam od wczoraj także leżeć można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem ze śląska - katowice, czuję się w miare ok. Powiem tak nie wymiotowałam (raz tylko -ale może opowiem później bo to było straszne i śmieszne ;-) mąż boki zrywał, ale za to problemy typu jelitowych non-stop. Od jakiegoś 1,5 tyg. czuję jakieś wieczorne boleści w dole brzuszka,a jeśli mogę zpytać czy takie ciągnięcie i szczypanie w dole brzuszka jest normalne? a no i migreny powróciły mi w drugim trymestrze, masakra. Dziś jest pierwszy dzień 23 tygodnia, bedzie córeczka i kopie jak oszalała od ok 20 tyg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzisn :D :D :D :D :D przepraszam Cie, ale zaczelam sie smiac po przeczytaniu Twojego postu ze nigdy wiecej z mama na zakupy nie jedziesz :D :D :D rodzice potrafia czasami siary narobic :D :D :D ale mnie rozweselilas :D 🌼 Nadziejka mała witam 🌼 i dziewczynka kolejna dołączyła :) imię wybrane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i opowiem Wam śmieszną historię na powitanie (wtedy mi nie było do śmiechu), ale teraz jest co opowiadać. Poszliśmy z mężem i teściową na obiad do restauracji, po obiedzie powrót do domu droga trwała ok. 5 min samochodem, ale już czułam że jakoś niedobrze mi się robi. Mąż podwiózł mnie pod wejście do bloku, była godz ok.15. Wysiadłam z samochodu i po dwóch krokach jak zaczęłam wymiotować przed samą klatką i w jakąś nędzną rabatkę obok klatki. Wtedy był 3 mies i nic nie było widać, że jestem w ciąży. Pełno ludzi, sąsiadka w oknie - masakra :-| Jedyny mój komentarz był, kochanie wszyscy pomyślą że masz żonę "żula" a on na to: nie tylko że jesteś "nawalona jak armata" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×