Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

e ona hihihihihihihihihihihhi ale się naśmiałam, ludzie to wyczucia nie mają hihihihihihihi co za sąsiadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do indii niech glupia jedzie
Tam jej ciaze usuna - ze wzgledow ekonomicznych oczywiscie!!!! W dupie sie jej poprzewracalo!!!! Uposledzone dziecko bedziesz mies SRABIA i te wszystkie inne co im plec nie pasuje to rozumu nabierzesz!!! http://m.youtube.com/watch?v=hQw1JeoyydA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pisze do męża sms że mi tak powiedziala a on mi cos tam odpisuje, że specjalnie tak mowi i że jasiek jej da popalic, a ja mu piszę że mógłby mnie chociaż jakoś pocieszyć :P czy coś:P a moj mąż mi pisze : ":* ale kłamać nie będę :P" Ale mnie rozbawił ;) No ale trzeba pomoc chyba jednak tej urodzie :P hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziś później bo mialam troche załatwień dziewczyny od rana czuje takie pieczenie na dole wydzielina z luteiny bialawa ale zauwazyłam tez takie jakby śluzowe płaty co by to mogło być maja kolor od żółty jasno martwi mnie to posmarowałam clotrimazonum i zobaczę ale skąd taka wydzielina ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pierwszej kolejności do tego pomarańczowego gówna bez odwagi i honoru - jak już sapiesz to sap na zarejestrowanym nicku. Wątpię, żeby ktoś spoza naszego grona podczytywał topic, więc sądzę, że to pomarańczowe coś to niestety któraś z tutejszych kwietniówek :o Droga przyszła kwietniowa mamo, więcej odwagi, swoje zdanie możesz wyrazić również bez używania inwektyw pod zarejestrowanym nickiem. Nawet kłócić można się z klasą... Ja jestem po planowej wizycie u mojej gin. Niestety, na 4. grudnia mam wpisany szpital, 3 dni i to 150 km od domu :(. Lekarkę też zaniepokoiły moje najnowsze wyniki badań, choć w sumie CRP i leukocyty we krwi utrzymują się na zbliżonym poziomie. No, ale są za wysokie. Pani doktor mówiła, że w szpitalu porobią mi badania krwi, na jakąś ustrojową infekcję i badania czy nie mam problemów reumatologicznych. Mam jeszcze jutro iść do internisty, może lekarz ogólny zleci mi badania reumatologiczne na Fundusz, bo są ponoć bardzo drogie :o. Mam też odebrać wyniki posiewów i zawieźć mocz na posiew po raz 4 :o Pani doktor zbadała mi PH pochwy i w końcu jest ok, tak myślałam, bo te moje pieczenie nie dokucza mi już często i mocno, ale cholera wie, czy jakaś bakteria tam nie siedzi :o Lekarkę zaniepokoiło również moje ciśnienie (mierzyła dziś 3 razy i ciągle było ponad 140/90). Nie pomogły tłumaczenia, że w sobotę byłam u kardiologa i ten twierdzi, że serce jest zdrowe, a wyniki pomiarów w gabinetach lekarskich są niemiarodajne. Owszem, również kazała mierzyć ciśnienie, ale zasugerowała, że rozwija się u mnie nadciśnienie indukowane ciążą :( i że jeszcze poczekamy aż dzidziuś podrośnie i będę brać coś na nadciśnienie 😭 Wszystkie kary na mnie idą :( Jednak najgorsze problemy mam w domu. Nawet nie chcę o tym pisać i rozmawiać, bo zbyt wiele mnie to kosztuje. Napiszę tylko, że chodzi o pieska - 17 lat, rak, dziś wizyta u weta, być może 3 w ciągu ostatnich 5 lat operacja, a być może już nie.... Strasznie mnie to wszystko stresuje i dołuje. Mam nadzieję, że u Was wszystko ok. Któraś z dziewczyn pisała o bólach bioder. Dziś lekarz długo tłumaczyła mi, że to normalne, jak również kłujące bóle w pochwie i w innych miejscach. Wszystko się rozciąga. Powiedziała, żeby zwracać uwagę jedynie na bóle miesiączkowe oraz twardnienie brzucha, przy czym macica ma być naprawdę bardzo twarda, jak kamień. Pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e ona a mnie z kolei znajoma babka powiedziała jakieś 2 miesiące temu, że ja na pewno będę mieć chłopaka, bo promienieję i rozkwitam w ciąży, a córki odbierają urodę. A tu córa na 90% :D Bożko, czytałam że jak żółte upławy to infekcja, poobserwuj, czy te upławy w takim kolorze będą się powtarzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda boli...no coz
A rejestrowac sie nie mam zamiaru bo nie mam czasu na regularne pitu pitu bo musze sie zajmowac moja sliczna, uwielbiana przez nas rodzicow coreczka. Krew mnie zalewa na takie prostackie wypowiedzi i niski poziom jaki reprezentuja soba kobiety na tym forum niezadowolone z plci dziecka. Dziecko to dar od Boga a na zakupy to do supermarketu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda boli...no coz
A rejestrowac sie nie mam zamiaru bo nie mam czasu na regularne pitu pitu bo musze sie zajmowac moja sliczna, uwielbiana przez nas rodzicow coreczka. Krew mnie zalewa na takie prostackie wypowiedzi i niski poziom jaki reprezentuja soba kobiety na tym forum niezadowolone z plci dziecka. Dziecko to dar od Boga a na zakupy to do supermarketu!!! "mam nadzieje ze urosnie jej ptaszek" - nie zaslugujesz na to maleństwo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda boli...no coz
"mam nadzieje ze urosnie jej ptaszek" - nie zaslugujesz na to maleństwo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poziom frustracji tego pomarańczowego wypierdka przekroczył wszelkie dopuszczalne normy :D Mamusiu zajmij się swoją córeczką, a nie tracisz czas i energię na sapanie w sieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, w związku z tym, że to PH moczu i pochwy mi się tak poprawiło, dzisiaj totalne szaleństwo - pierwszy raz od 5 miesięcy cały baton - MARS. Dzidziuś się ucieszy, że w końcu dostał coś słodkiego. A waga zamiast do przodu to znów parę kresek do tyłu. W sumie od początku ciąży 1 kg do przodu, więc chyba taki baton nawet wskazany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja jutro mam 3d genetyczne mam nadzieje ze wszystko bedzie ok,miejmy nadzieje ze torbiel zniknęła a ze synuś jej nie zasłonił. No i napewno jutro bede miec pewnosc co do tego synusia bo ostatnio pani doktor nie była przekonana co do płci.Też bardzo chciałam córeczke ale póki co myśle ze bedzie chłopczyk i pewnie zdziwiłabym sie i to bardzo jakbym sie jutro dowiedziała ze mojemu Szymusiowi coś odpadło :-). Kazda z nas była nastawiona na konkretna płeć i jeśli jest ona odmienna to napewno bylyśmy zasmucone, ale ciąża trwa 9 miesiecy i każda mama ma czas żeby sie z tym oswoić. A jak sie dzidzius urodzi to już sie nawet nie mysli ze chciało sie bobasa innej płci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od początku ciąży ciągle czułam, że noszę w sobie chłopca, nawet imię od razu przyszło mi do głowy i myślałam o nim Tymek. A tu Tymka nie ma, ale już oswoiłam się z myślą, że będzie córeczka. Imienia jeszcze nie ma wybranego ostatecznie, więc myślimy i mówimy o niej MAŁA :). Szczerze mówiąc, myślałam, że moje rozczarowanie płcią będzie większe, mimo iż dzieci nie posiadam, ale jakoś teraz cieszę się, że dziewczynka a nie chłopiec. Zresztą, wszystko jedno, tylko żeby zdrowe było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już mam jednego synka i zawsze chciałam miec parke, ale najwazniejsze żeby dziecko było zdrowe. Tym bardziej ze moja ciąza od samego poczatku była zagrożona, więc jest mi już wszystko jedno, chcę tylko jutro na 3d usłyszec że maluszek jest zdrowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaaaa ALE JAJA :)
traktorem, dobre :) Pomaranczowa mamo jestes THE BEST!!!Zgadzam sie z Toba w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pier ale glupie cipy
dziecko to nie zabawka.....zeby wybierac plec, kolor wlosow czy oczu....tyle par stara sie o dzieci i nic z tego a te narzekaja. Nie doceniacie tego co macie. Smutne musicie miec zycie. Zal mi was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się wydaje, że smutne życie to ma ten kto ma czas na pisanie takich złośliwości i przykrych rzeczy bo tylko w ten sposób potrafi sobie poprawić humor i nadac troche koloru w życiu. funiak czyli szpitak :( ale z drugiej strony dobrze przebadają i sprawdzą wszystko i będzie wiadomo co i jak. Będziesz czuła się pewniej :) Przykro mi z powodu zwierzatka. Sama dwa psiaki byłam zmuszona pożegnać z powodu choroby :( Ale może jeszcze wszystko się ułoży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przestańcie
Dosyć już tego, bezczelne nastolatki! Do piaskownicy babki lepić! Co wy wiecie o życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO PRAWDA CO PISZA
nie doceniacie tego co maja tu sie zgodze z tym stwierdzeniem ja czekam 5 lat na dziecko a my macie pretensje ze to ze tamto ze jest corka a mil byc syn albo na odwrót tu sie musze zgodzic z tymi komentarzami przykro to:(......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczka pisze sama ze sobą :D koniec świata proponuję dać tej rozgoryczonej życiem pani nieco czasu na ochłonięcie, niech jeszcze wyprodukuje z 10 postów o tym, że jak można mieć zachcianki odnośnie płci dziecka, odpowie sobie sama na swoje posty i spada stąd wreszcie, bo nawet nie widzi tego, jaka jest żałosna i śmieszna popierdując coś na pomarańczowo :D Ja w każdym razie odpuszczam na jakiś czas 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjyfgcukcfuws
dokładnie takie miała intencje - lizuska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama ze sobą?
tak się pocieszaj. Nie każdy ma takie płytkie myślenie jak ty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i ja w koncu musze
dorzucic swoje 3 grosze. Dobrze dziewczyny pisza - nie doceniacie tego co macie - to co piszecie o dziewczynkach jest po prostu straszne. I potem taka jedna z druga smie nazywaac sie matką. Normalnej kobiecie jest wszystko jedno jaka plec - ma tylko jedno zyczenie: oby bylo zdrowe. Czasami wsrod facetow trafiaja sie takie prymitywne okazy co chca syna bo corka fuj. Kobitki to podlapuja zeby zadowolic swoich prymitywnych samcow i oto efekt jak wyzej widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO PRAWDA CO PISZA
tak sie sklada ze weszlam tu przypadkiem i to moj 1 wpis dopiero jesli chodzi o mnie wiec nie piszcie ze ja to ta sama osoba bo musialbym byc nie normalana zeby pisac takie rzeczy:O ....wyrazilam tylko swoja opinie ktora ktos wczesnij napisal i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie zwracajcie uwagi na pomaranczowe funiak dobrze mówisz niech sie ujawni ta osoba a nie pod pomarancza tak forum to ma do nie trzeba sie ujawniac ale po co takie rzeczy wypisywać funiak obserwować będe tyle że ja jeszcze ta luteine biore i też z tego wydzielina jest dagaaa i jakie te spodnie kupiłaś dzinsowe andzik 1984 na pewno wszystko będzie dobrze z maluszkiem ancyk80 gratulacje synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nam sie tu zabarwilo... Strasznie mnie to dziwi bo pierwszy raz taka sytuacja... Funiak chyba masz racje ze to ktos kto czyta nas regularnie.. Trudno... Jesli ktos chce wyrazic swoje zdanie to jeden post w granicach kultury by wystarczyl...kazdy by to zrozumia... Ale to tylko moj tok myslenia... X koniec wizyt u stomatologa...:) jak mnie to cieszy... X mimo wszystko milego wieczoru zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×