Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

wiecie u mnie w kuchni w rogu całą zime mam mokrą ścianę czasem normalnie na płytkach stoi mi woda. Zgłaszałam to do spółdzielni 2 lata temu przyszedł jakis gośc dotknął tą ściane całą zagrzybiałą(specjalnie tego grzyna nie usuwałam żeby widzieli jak to wygląda ) i stwierdził ze to nie moja wina i ze cos z tym zrobią i na tym sie skończyło. a ostatnio tak grzyb mi wyszedł ze dajcie spokój wzięłam nawet szafe stamtad bo zasłoniła mi to dziadostawo i nie wiadomo ile wdychaliśmy to świństwo, musze iśc znowu do tej spółdzielni ale pewnie i tak to nic nie da :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maz zamowił pochłaniacz mam nadzieje ze cos pomoże, tyle że nie wiem czy to nie jest wina robotników jak ocieplali , mamy tez daszek nad ta ścianą własnie może z e tego daszku gdzies tam sie woda dostaje juz sama nie mam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzik to nie twoja wina tylko cyrkulacji powietrza kanalow wentylacyjnych. pewnie chodz do spoldzielni niech cos robia bo pozniej jak dziecko bedzie male to nie musi tego wdychac. sproboj powiedziec tak ze masz mieszkanie ubezpieczone i jak oni tego nie zrobia to zglosisz sprawe do ubezpieczalni...moze to ich zmobilizuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agalesna dzieki, sprobuje tez :) 🌼 andzik na powracajacego grzyba dobry jest srodek savo, ktory mozna zostawic nawet do wyschniecia, nie trzeba scierac szczoteczka, ale okrutnie smierdzacy :( ja tez mam ten problem mimo ze mieszkam w domku, jest wilgoc chociazby od prania i sie zbiera w koncu, przy oknach szczegolnie. 🌼 upatrzylam sobie lezaczek-bujaczek-lozeczko taka kolyska, strasznie drogie, ale ja i tak myslalam o czyms do spania na dole dla maluszka, lozeczko bedzie w sypialni a wiekszosc czasu bede na parterze... co myslicie o tym? http://www.smyk.com/tiny-love-wielofunkcyjny-lezaczek-bujaczek-lozeczko-3w1-czerwono-kremowe,p1052156769,swiat-niemowlaka-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, a my wczoraj kupiliśmy już wózek, oczywiście doastałam opr od mamy że za szybko - przęsądna strasznie i wkurzyla mnie! Z tym grzybkiem to ja też mam problem ale tylko w jednym pokoju, też mi się leje po oknach i na framugach okien tam gdzie jest uszczelka też robią się takie czarne kropki ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolowa sliczny bujaczek choć bardzo krótki, obawiam się że wystarczy na jakieś góra 4 miesiące i nie wiem czy warto wydawac taka kase na tak krotko? Ja bym się mimo wszystko nie zdecydowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam zaraz do domciu;D karolowa, bardzo fajny leżaczek, tylko właśnie tak jak e ona mówi, na jak długo starczy... bo tam jest napisane że długość 70 cm... Bo tak to naprawdę fajny, ale jakby miał krótko posłużyć to dość drogi wydatek - ale oczywiscie zrobisz jak uważasz ;D e ona, jaki wózek kupiliście? ehh...przesądy... nie ma co w nie wierzyć, co ma być to będzie... a jeden "kłopot" masz już z głowy ;D my dopiero końcem stycznia zaczniemy coś kupować, ale to raczej ze względów finansowych i praktycznych - żeby ten pokój Maleństwu zrobić ;D Buziaki!!! miłego popołudnia 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa....zapomniałabym - agalesna - słodki ten Twój synuś, widzę nawet że imię juz wybrane ;D a my w dalszym ciągu na naszego dzieciaczka mówimy w nijakiej formie:/ ale jeszcze tydzień ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e ona dagaa no wlasnie niby do 9 kilo jest, ja dzieciata jeszcze nie jestem i sie tak nie orientuje, myslalam ze do tego 8-9 miesiaca starczy chociaz... jakby mial mi Maly wyrosnac z niego juz w 4-5 miesiacu to dla mnie tez nie jest wart zachodu... :( to juz takie pieniazki ze moglabym cos innego i lezaczek kupic zwykly... i sama teraz nie wiem, myslicie ze te 70 cm naprawde bedzie na krotki czas? myslalam zeby na dole kupic lozeczko turystyczne, ale Maluszek powinien miec twardsze podloze pod soba... a przeciez nie bede targala lozeczka drewnianego po schodach w ta i tamta... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e ona nie przejmuj sie, moja mama zaczela kupowac ciuszki zaraz jak sie dowiedziala o mojej ciazy :D a tesciowa zaraz tez ze to zle wrozy... chyba im :D :D :D nie przejmuj sie takimi komentarzami w ogole :D w koncu mysle ze lepiej zkaupic przed niz czekac na ostatnia chwile i sie wkurzac pozniej ze jeszcze to i tamto, albo ze Maly na swiecie a Ty nie masz najwazniejszych rzeczy dla Niego :D ja Cie popieram i pochwal sie wozkiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) karolowa- tak jak mówiły dziewczyny - nie warto za takie pieniądze kupować leżaczka na tak krótki czas powiem Ci orientacyjnie - mój Fabian ma w tej chwili dikładnie rok i mierzy 80 cm - a dziecko własnie w pierwszym półroczu rosnie najintensywniej , wiec zgadzam sie z kolezankami 4 mieś najdalej w 5 będziesz mogła ten leżaczek odstawić a ja dziś byłam na kontroli u gina , sprawdzał tylko tętno małej i dał skierowania na badania przed następną wizytą ,zapytałąm go czy mam zrezygnować z ćwiczeń z hula hopem ( mam takie 2 kilogramowe sportowe z masarzerem ) , teściowa jest przerażona - straszy mnie że dziecku kończyny połamię i nos zmiażdzę :D doktor ze śmiechu mało nie spadł z fotela :D powiedział mi że nie ma opcji abym zaszkodziła dziecku :) mimo bardzo wupukłego brzuszka mogę ćwiczyć śmiało , - a powiem wam że nie znam lepszej metody na bóle kręgosłupa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) karolowa- tak jak mówiły dziewczyny - nie warto za takie pieniądze kupować leżaczka na tak krótki czas powiem Ci orientacyjnie - mój Fabian ma w tej chwili dikładnie rok i mierzy 80 cm - a dziecko własnie w pierwszym półroczu rosnie najintensywniej , wiec zgadzam sie z kolezankami 4 mieś najdalej w 5 będziesz mogła ten leżaczek odstawić a ja dziś byłam na kontroli u gina , sprawdzał tylko tętno małej i dał skierowania na badania przed następną wizytą ,zapytałąm go czy mam zrezygnować z ćwiczeń z hula hopem ( mam takie 2 kilogramowe sportowe z masarzerem ) , teściowa jest przerażona - straszy mnie że dziecku kończyny połamię i nos zmiażdzę :D doktor ze śmiechu mało nie spadł z fotela :D powiedział mi że nie ma opcji abym zaszkodziła dziecku :) mimo bardzo wupukłego brzuszka mogę ćwiczyć śmiało , - a powiem wam że nie znam lepszej metody na bóle kręgosłupa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) karolowa- tak jak mówiły dziewczyny - nie warto za takie pieniądze kupować leżaczka na tak krótki czas powiem Ci orientacyjnie - mój Fabian ma w tej chwili dikładnie rok i mierzy 80 cm - a dziecko własnie w pierwszym półroczu rosnie najintensywniej , wiec zgadzam sie z kolezankami 4 mieś najdalej w 5 będziesz mogła ten leżaczek odstawić a ja dziś byłam na kontroli u gina , sprawdzał tylko tętno małej i dał skierowania na badania przed następną wizytą ,zapytałąm go czy mam zrezygnować z ćwiczeń z hula hopem ( mam takie 2 kilogramowe sportowe z masarzerem ) , teściowa jest przerażona - straszy mnie że dziecku kończyny połamię i nos zmiażdzę :D doktor ze śmiechu mało nie spadł z fotela :D powiedział mi że nie ma opcji abym zaszkodziła dziecku :) mimo bardzo wupukłego brzuszka mogę ćwiczyć śmiało , - a powiem wam że nie znam lepszej metody na bóle kręgosłupa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolowa ja nie wiem tez np czego to wymiar te 70cm? Bo jak calego leżaczka to kurcze zoabcz sama, niektore kobiety rodzą dzieci 60 cm... Ja na Twoim miejscu kupiłabym łóżeczko turystyczne o wymiarach normalnego łożeczka i do tego dala normalny materac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej kochane... Z tym lezaczkiem wspominalam ze bratowa mowila ze gdyby miala kupic nowy to by sobie odpuscila... Nie pamietam jak dlugo mala tego uzywala... Z ta polozna nic sie narazie nie dowiedzialam... Co do przesadow... Tesc jak sie dowiedzial ze jestem w ciazy powiedzial ze mam brzycha nie chlapac woda bo dziecko bd alkoholik... :D nie wyobrazam brac przysznic i nie zamoczyc brzucha:) a jak powiedzialam mu ze w to nie wierze to powiedzial ze nie jestem jego rodzina...:D siostra znowu ze nie powinnam sie paskiem wiazac bo dziecko sie pepowina owinie... Kosmos... A z tym przesadem ze sie nie kupuje wozka przed narodzinami moja bratowa bardzo w to wierzy... I jak mowilismy im czy odsprzedaja mam wozek to powiedziala ze tak ale przywioza dopiero jak urodze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, ale mnie zadziwiłaś, że z hula hopem ćwiczysz :D ja wiele razy się zabierałam ale nie mogę za nic nauczyć się kręcić tym cholerstwem ;) Widzę, że już zaczynacie zakupy powoli ja też się przymierzam, dziś umówiłam się z koleżanką muszę sobie jakąś ciepłą czapkę na zimę kupić i legginsy i myślę, że dokonam pierwszego zakupu dla maleństwa :) Wczoraj jeszcze byliśmy u takiej pary z mojej rodziny co wózek od nich bierzemy. Pooglądaliśmy i się zdecydowaliśmy bo wogóle nie zniszczony kolor granatowo-niebiesko-beżowy więc i nie brudzący bardzo ale też nie całkowicie ciemny. Firmy oczywiście nie pamiętam ale ten z takich 3w1 zapłacili za niego 1600 zł a ja dam 600 zł więc całkiem przyzwoicie. Mąż troszkę zły bo on by chiał nowiutki ale moim zdaniem nie ma sensu jeśli tutaj jest od rodziny i nie zniszczony wogóle. Tym bardziej, że właśnie kupiliśmy mieszkanie jesteśmy w trakcie przeprowadzki i niestety zakup mebli i delikatny remont tez kosztuje:/ najbardziej mnie martwi, że to 4 piętro a ja ledwo na swoje dotychczasowe 2 wchodzę muszę jeden przystanek robić :D Pochwale się imieniem dla maluszka aktualnie wybrane zostałe Bartuś, Bartek tylko nie wiemy jeszcze czy Bartłomiej czy Bartosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do przesądów to jak Wam już wcześniej pisałam moja Teściowa ma przesąd na każdą okazję. Usłyszałam już też oczywiście, że mam nic przed porodem dla dziecka nie kupować. Jakoś sobie tego nie wyobrażam idę rodzić maż ze mną synuś się rodzi a on idzie z całą liśta i dopiero kupuje? :D ja od stycznia powoli kompletuję wszystko nie ma co zostawiać na ostatnią chwilę tym bardziej, że same wiecie różnie może być i może poród zacząc się nawet w marcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sekowa28- jeśli się nie nauczyłąś to nie zaczynaj teraz bo w ciązy nie wolno zaczynać sportu do którego nie byłas wcześniej przyzwyczajona a ja nauczyłąm sie szybko ale obkupiłam to ogromnymi siniakami na biodrach :D teraz idzie gładko ale ciężko na brzuszku utrzymac cięzkie koło - zsuwa się , muszę brzuchem podbijać :D dziewczyny śmiało kupujcie wyprawkę - ja zawsze kupowałam wcześnie i dzieci się urodziły - to są jakieś głupie zabobony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ile macie w obwodzie brzuszka na wysokości pępka ? sprawdzałyście może? Bo ja właśnie to zrobiłam i się podłamałam 104 cm :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie racje dziewczyny z tym lezaczkiem, mozna juz kupic zwykly duzo taniej a jak ma wyrosnac z tego lozeczka zaraz to bez sensu :) czekam na meza i jedziemy na usg 4d :) Sekowa 28 bardzo mi sie podoba Bartus i gdyby nie to ze nasz pokrecony znajomy ma tak na imie to sama bym nad nim pomyslala ;) Asiu zszokowalas mnie tym hula hop :D przed chwila z ciekawosci sie zmierzylam, moglam tego nie robi :o 93cm :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolowa- nie inwestuj wiele w leżaczek - kup tańszy , ja miałam 3 różne a Fabian ulubił sobie fotelik samochodowy ;D najlepszy taki leżaczek gdzie mały lekko macha nóżkami i wprawia go w ruch - zwykły prosty - może być z pałąkiem z zabawkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 108 cm ale co tam ;) ja polecam mate edukacyjna taka z pałąkami do ktorych mozna roznosci doczepiac, jes bardziej praktyczna moj synek mial i teraz tez kupie podobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór ja dziś wymiotuje od popołudnia po Kubusiu banan jabłko brzoskwinia leżaczek miałam taki dla Paulinka fajny do karmienia jest ale tez od kolegi dostaliśmy uzywany karolowa daj znać o na wizycie agalesna ja mate dostałam dla paulinkai na chrzciny nooo super sprawa duzo sie przebawiła na niej funiak sie nie odzywa pewnie sie do szpitala szykuje trzymaj sie moja droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, własnie sie pomierzyłam i mam 93cm... wcinam mandarynki i buszuje po necie i oglądam co się da, bo mąż zajęty ;D karolowa, daj znać jak po wizycie... Funiak, pozdrawiamy !!!!! Asia, podziwiam, jak byłam mała to dałam rade hulahop, a teraz to porażka, a jeszcze z obciążeniem...ehh... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK----------------synek/córeczka------miesiąc ciąży------termin porodu mniejszabyc-----------córcia?---------------5----------- --- ----01.04.2013 Dzidek78---------------synek-----------------5----------- --- ----05.04.2013 kasia--------------------synek-----------------5--------- --- ---6-10.04.2013 kiwoszka--------------córka------------------5---------- -------08.04.2013 olabia-------------------córcia-------------.--6------ --- -------09.04.2013 Ancyk80----------------synek-----------------5----------- --- ----10.04.2013 ::::Asia::::--------------córcia-----------------5------ - --------11.04.2013 madzisn..................synek?.............5............ ........11.04.2013 Plusik-----------------------?-------------------5------- --- --------12.04.2013 kwietniówka2013-----córcia----------------5------------ --- ----13.04.2013 Andzik1984------------synek-----------------5------------ --- ---16.04.2013 Sekowa28------------------synek-------------5---------- --- -----16.04.2013 agalesna ------------------synek--------------5------------------16. 04.2013 Bożka2930------------córeczka------------5----------- --- ----17.04.2013 e ona-----------------------?------------------ 5------------------18.04.2013 Otulka------------------synek?---------------5------- -----------18.04.2013 dagaa-----------------------?------------------5--------- --- -------19.04.2013 monika_kwietniowka-----?----------------- 5-------------------19.04.2013 Funiak-----------------------?-----------------5--------- --- --------20.04.2013 mama kwietniowa 2013--?-----------------5--------------------21.04.2013 antonówkaa----------------?-----------------5--------- ----------22.04.2013 przyszlaMlodaMama-------?---------------- 5--------------------28.04.2013 Hej dziewczyny, zaktualizowałam tabelkę na 6ty miesiąc :) Nie odzywałam się, bo byłam na studiach w ten weekend, a tamten tydzień miałam ciężki w pracy. Nie nadrobiłam Was także odniosę sie do jednej informacji na temat położnej. Ja mam właśnie taką od 20tc. To jakaś nowość z Unii. W piątek mam pierwsze spotkanie, bo do tej pory nie miałam czasu, to powiem Wam dokładnie co i jak. Wiem na razie tyle: -trzeba sie zapisać do wybranej przez nas położnej w 20tc -nic nas to nie kosztuje, położna dostanie wypłatę z Unii -spotkania mają byc raz w tygodniu i trzeba podpisywać listę spotkań , oczywiście mozna i rzadziej z tym, że podpis musi być że niby spotkanie sie odbyło -jest to polożna, ktora ma mi towarzyszyc od 20tc do porodu włącznie z 4 patronażowymi wizytami po porodzie, na ktorych uczy nas jak obchodzić sie z maleństwem. Nie wiem czy na poród można ją zamówić. W moim miescie podobno ordynator nie wyraza zgody na załatwianie położnych. *Karolowa, odezwij sie po usg *Ja o wozku będę myslec w lutym i rzeczywiscie nie pomyslałam o tym, że kolor moze miec znaczenie, a juz nastawilam sie na czarny, grafitowy, lub capucino.Moze być też turkusowy skoro na lato :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×