Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

Hej dziewczynki, w końcu i ja się mogę po całym dniu odezwać. Znowu się przeziębiłam :( Ale poza tym ok. Dziś potwierdziliśmy synka. Po tym, co zobaczyliśmy na ekranie, trudno mieć wątpliwości, że to chłopak. Na szczęście wszystko z nim ok. Wygląda zdrowo, proporcjonalnie i orzekliśmy wspólnie, że póki co bardzo podobny do tatusia :D Córcia na tym etapie przypominała raczej mnie i tak do dziś jej zostało. W ogóle bardzo zadowoleni jesteśmy po dzisiejszym badanku - było długie, dokładne, ale też takie fajnie intymne i spokojne. No i buzia synusia już nam znana :) Teraz nic tylko czekać na wieści od karolowej :) Swoją drogą - karolowa - leżaczek bardzo fajny wybrałaś. Ale fakt, że z każdego leżaczka szkrab szybko wyrośnie. Moje starsze leżaczka używało "aż" niespełna trzy miesiące, potem sprawdzał się fotelik samochodowy a kiedy skończyła pół roku przesiadła się do wysokiego krzesełka z regulowanym oparciem, blatem itd. Czyli do takiego do karmienia, w którym mogła swobodnie siedzieć. Poza tym mając 7-8 miesięcy uwielbiała już pełzać po podłodze, wstawać i ogólnie nie cierpiała skrepowania w czymkolwiek. Dlatego wydaje mi się, że tańszy leżaczek też da radę. *e ona - olać wszystkie przesądy ;) Co ja mam powiedzieć, skoro 3/4 wyprawki już mam? ;) *dagaa to już tylko kilka dni do Waszego badania zostało i dowiemy się, jakiej płci Twój skarb. Trzymam kciuki za pomyślność badania ;) *Sekowa 600 zł za dobry 3-funkcyjny wózek to naprawdę niewiele. Myślę, że warto skorzystać. Mój brzucho ma jakieś 108 cm. *bożka mam nadzieję, że Ci lepiej. Kurcze ja też ostatnio powróciłam do mdłości i wymiotów. No i zaczęła się zgaga pojawiać :( *agalesna zgadzam się, że matka edukacyjna to super sprawa. Mam, sprawdziła się :) *olabia mam nadzieję, że z położnej będziesz zadowolona :) Fajna sprawa w sumie, na bieżąco będziesz miała z kim pogadać o ciąży. *karolowa - odezwij się jak tam podglądanie synusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK----------------synek/córeczka------miesiąc ciąży------termin porodu mniejszabyc-----------córcia?---------------5----------- --- ----01.04.2013 Dzidek78---------------synek-----------------5----------- --- ----05.04.2013 kasia--------------------synek-----------------5--------- --- ---6-10.04.2013 kiwoszka--------------córka------------------5---------- -------08.04.2013 olabia-------------------córcia-------------.--6------ --- -------09.04.2013 Ancyk80----------------synek-----------------5----------- --- ----10.04.2013 ::::Asia::::--------------córcia-----------------5------ - --------11.04.2013 madzisn..................synek?.............5............ ........11.04.2013 Plusik-----------------------?-------------------5------- --- --------12.04.2013 kwietniówka2013-----córcia----------------5------------ --- ----13.04.2013 Andzik1984------------synek-----------------5------------ --- ---16.04.2013 Sekowa28------------------synek-------------5---------- --- -----16.04.2013 agalesna ------------------synek--------------5------------------16. 04.2013 Bożka2930------------córeczka------------5----------- --- ----17.04.2013 e ona-----------------------?------------------ 5------------------18.04.2013 Otulka------------------synek---------------5------- -----------18.04.2013 dagaa-----------------------?------------------5--------- --- -------19.04.2013 monika_kwietniowka-----?----------------- 5-------------------19.04.2013 Funiak-----------------------?-----------------5--------- --- --------20.04.2013 mama kwietniowa 2013--?-----------------5--------------------21.04.2013 antonówkaa----------------?-----------------5--------- ----------22.04.2013 przyszlaMlodaMama-------?---------------- 5--------------------28.04.2013 ***I karolowa wskakuj z powrotem w tabelkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny 🌼 a wiec zaczne od tego ze dziekuje za Wasze opinie, bo doszlam do wniosku po Waszych opiniach i jeszcze raz przemysleniu tego ze nie ma sensu wydawac takiej kasy na sam lezaczek z lozeczkiem na 4 miesiace, lepiej kupic zwykly bujaczek i cos jeszcze, moze wlasnie mate albo kojec na dol... zrobilabym glupote :D wczoraj bylismy na zakupach i maz stwierdzil zebysmy jednak poczekali do Świat, bo moze ktos bedzie chcial cos kupic Malemu juz... a jak nie to w Swieta czy po, on bedzie mial tez wiecej wolnego czasu wiec porobimy sobie zakupy, zebyscie go widzialy w tym sklepie :D nie moglam sie napatrzec na Niego, wyjal wozek, poprzymierzal sie, ogladal krzeselka... slodkosci :) 🌼 Otulka cieszę sie ze badanie wyszlo okej, ze synus zdrowy i sliczny :) i ze jestes zadowolona z dlugiego i intymnego badania :) pamiatka jest? 🌼 Powiem Wam tak, nie zaluje ze bylam na tym 4d, ale szału az takiego nie bylo, moze dlatego ze moj Maluszek zaslanial sie jak tylko mogl, pepowina, raczkami, ba nawet nogami :D na powitanie zaraz pokazal nam ze jest na 101% chlopcem :D pozniej lekarz zaczal opisywac "glowka... a tu nad glowka... sa... stopy" pomyslalam "pewnie sie pomylil, chodzi mu o raczki" i zanim zaczelam sie przygladac lekarz sie rozesmial i powtorzyl ze nie widac buzki bo sie zaslonil ale nad glowka widac stopki :D uslyszelismy ze mamy "małego akrobate" ktory stopy trzyma nad glowa :D pozniej zaslanial sie coraz mocniej, czasami pepowina ktora podobno jest dluga, pozniej raczkami, w pewnym momencie widzialam raczke przy buzce wiec pytam sie czy ssie kciuk? a lekarz na to ze to nie tylko kciuk, ze sobie raczke wklada do buzi... po tym troche szalonym usg musze przyznac ze i my jednak buziulke synka widzielismy :) maz stwierdzil ze ma jego brode i moj nos :D mamy plytke z usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Karolowa hihihihihi ale się naśmiałam z waszego maleństwa, słodkości, cieszę się że wszystko oki i dzidzia zdrowa. Swoją drogą ciekawe ile ja mam w pasie. Aż boję się mierzyć. I szczerze nie jestem za tym żeby wpisywać to w tabelkę. Od 2 dni spać w nocy nie mogę, budzę się po 2,3 godz. i jestem wyspana, leżę, przewracam się, a zasnąć nie mogę. Do tego mój synek jest chory ma kaszel i katar słyszę z drugiego pokoju każde jego chrząknięcie. Mama w nocy nie śpi i dzidzia też buszuje w brzuszku, czasami tak napiera na dół, że powietrza mi brakuje. Jest bardzo ruchliwe, ale najczęściej główkę ma z prawej strony brzucha, tak mi się przynajmniej wydaje:). Co do leżaczka to ja mam po synku Fischera z wibrą i byłam z niego zadowolona, długo z niego korzystałam. Ale zapłaciłam w sumie za leżaczek 2 razy bo jak syn się urodził to zamówiłam przez allegro z opcją przedpłaty na konto bo innej opcji nie było i czekałam cierpliwie na leżaczek który nie dotarł do dnia dzisiejszego. Pieniądze też nie wróciły, kobietę u której kupiłam ten leżaczek oszukano i musiała zamknąć działalność była sprawa w sądzie, po trochę w miarę możliwości oddawała pieniądze ale nie wszyscy dostali, tak jak ja. Ja na szczęście kupiłam tylko leżaczek ale ludzie jej wpłacali pieniądze za wózki po 2 tys. zł i nie dostali ani wózka ani pieniędzy. W końcu kupiłam ten leżaczek u innego sprzedawcy przez allegro tym razem za pobraniem i przyszedł. Więc liczę podwójnie że mnie ten leżaczek kosztował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej .. U mnie dzisiaj pierwszy dzien bialo... X super ze wszyystkie badania ok..:) x Karolowa ja tez musze sie zastanowic nad 2 lozeczkami bo wiecej czasu spedzam na dole a gore typowo mamy sypialnie... Maz mowi ze we wozku... Jakos mi sie yto nie usmiecha... Jak starsze bd to lozeczko pewniejsze... X wczoraj rozmawialam z 3letnia siostrzeniaca... I pyta mi sie czy mam dzidziorka w brzuszku.... :) i czy dzidziorek rosnie... A na koniec rzucila idz spac nie mecz dzidziorka... Skad sie dzieciaka biora takie teksty...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ;D Karolowa, Otulka, czyli wasi mali mężczyźni są 100% facecikami bez cienia wątpliwości ;D hmmm... ciekawe :D No ja jak się wczoraj zmierzyłam to tez tak najpierw trochę z przerażeniem na ten metr patrzyłam, no ale przeciez dzieciątko musi gdzieś sobie być ;D Czekam do tego poniedziałku...z niecierpliwością.... bo tak mnie ciekawość zżera...podziwiam pary które chcą miec niespodziankę przy porodzie, ja bym chyba nie wytrzymała ;D i też by sie nam przydał i leżaczek, i łóżeczko turystyczne, i meble do pokoju...ehhh... dobrze,że do kwietnia jeszcze sporo czasu ;D My znowu pochłaniamy mandarynki ;D buziaki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Chwale się pierwszymi wyczuwalnymi ruchami maleństwa :D wczoraj zrobiłam mu pierwszy prezent białe buciczko skarpeteczki i się chyba tak ucieszył, że aż dał znać o sobie. 3 takie dokładne ruchy poczułam pod pępiekm z lewej strony brzucha. Kupiłam też legginsy ciązowe ale nie mierzyłam ich i dziś idę wymienić bo za duże się okazały. Dziewczyny która z Was jakiś czas temu zamawiała tą sukienkę na allegro ? http://allegro.pl/tunika-sukienka-ciazowa-xl-dlugi-rekaw-nowosc-i2809992733.html bo nie mogę znaleźć tego postu a chciałabym zamówić ale chcę dopytać jak się nosi ? :) U mnie też mandarynkowy szał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry ale sypieeeeeee super że po wizytach wszystko dobrze sekowa 28 super czuc ruchy sukienke zamawiała e ona ja pije 2 szklanke mleka taka zgagaaaaaa zerobiłam ciasto z jablkami rano taki z kakaem ciekawe jak bedzie smakowac na gore dałam polewe tez pierwszy raz robiłam :) może ktos wpadnie bo u nas na imieniny sie nie zaprasza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sękowa, wkońcu doczekałas sie ruchów ;D ja swoje Maleństwo czuje teraz troszke słabiej... Bożka ma rację, sukienkę zamawiała e ona, i też jestem ciekawa opinii, bo też sie nad nią zastanawiam ;D Bożka, czyli imieninki masz? to wszystkiego naj, naj, naj!!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sekowa to ja zamawialam i nosi się super :) Ja zwykle nosilam rozmiar 38 ale kupilam L i jest ok. Tyle tylko ze na sukienke musze zakladac sweterek jeszcze bo to cienki material. No ale polecam i jak bym potrzebowala to kupilabym jeszcze jedna, bo za takie pieniadze warto! Myslę ze tak do 7mego miesiaca brzuszek bedzie spokojnie wchodzil nieobcisniety :) N otylko nie wiem jaki chcesz kolorek, nie polecam kawy z mlekiem bo to taki brudnawy i wiejski kolor troche :P Ja mam usg dopiero w piatek ,a we wtorek pewnie polowkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, byliśmy wczoraj z mężem oglądać wózki i jestem przerażona, a po pół godziny mieliśmy dość.po prostu żaden wózek nam nie pasował,a wybór był spory. Albo nie umieliśmy tego obsłużyć, maż chwycił jeden wózek lekko za pokrętło to złożył się wraz z gondolą. Drugi było coś takiego przekręcane na rączce myśleliśmy że to do przestawiania rączki tył-przód i co....zostało mi to w rękach, masakra. Nie wiem czy to wersje pokazowe w sklepie, przecież to ma posłużyć troszkę. A jeśli mówicie o leżaczku, to się cieszę bo dostanę od koleżanki, praktycznie nie używany bodajże chicco bo jej dziecko nie chciało w tym być. A co do takich mat edukacyjnych to radzono mi żebym wstrzymała się ze względu na to że są to ulubione prezenty odwiedzających noworodka (u nas nazywa się to "nowiecka" - u Was też czy inaczej?) albo dostaje się to na chrzciny itp. Tak jak pozytywki nad łóżeczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wstrzymuje się i z lezaczkiem i z tymi bajerkami do łożeczka bo liczę na prezenty w takim stylu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) *karolowa cieszę się, że maluch podpatrzony choć trochę. My też mamy płytkę z badania - to bardzo fajna pamiątka. *mniejszabyc ja tez mam jakiś problem ze spaniem. Normalnie śpioch raczej jestem. A teraz budzę się np. o 4 nad ranem wyspana i nie wiem, co ze sobą zrobić. Ostatnio też obserwuję większą aktywność dzieciaczka późnym wieczorem. Oby mu się odmieniło do czasu wyjścia ;) *dagaa to pochwal się ile to w pasie teraz masz :) Tylko teraz możemy się takimi rozmiarami chwalić i byc dumne ;) *Sekowa cieszę się, że wyczuwasz ruchy :D Cudne to, prawda? *bożka - imieninowo życzę wszystkiego najlepszego :) * e ona dobrze pamiętam, że Twoje maleństwo też chłopczyk? Jakoś mi nie pasuje puste miejsce w tabelce w rubryce płci w Twoim wypadku. *Nadziejka ja właśnie matkę i karuzelkę dostałam w prezentach po narodzinach małej. Co do wózka - na pewno w końcu znajdziecie taki, który będzie Wam pasował. U mnie chyba na dobre zaczął się czas ciążowej zgagi :( Ostatnio męczyła mnie okropnie, ale zdecydowanie później. Aż się boję co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otulka masz rację cudowne uczucie. Ale od wczoraj cisza, czekam cierpliwie :) E- ona dzękuję za opinnię o sukience zamówiłam granatową, tylko zastanawiam się to bardziej podchodzi w rzeczywistości pod sukienkę czy pod tunikę ? Bożka dużo zdrówka i szczęścia z okazji imienin :) Byłam u lekarza dziś bo zwolnienie chciałam przedłużyć bo za chwilę mi się kończy i mam do nowego roku:) Serducho bije mocno, dostałam jakieś nowe leki na moje zapalenie bo poprzednie tabletki nie dały sobie rady. Niestety również 3 x droższe :/ Ja chyba z takimi zakupami jak leżaczek, mata, karuzela i ogólnie wszystkie zabawki wstrzymam się do porodu bo pewnie coś w prezencie dostaniemy z resztą w pierwszych tygodniach życia maluchowi to nie będzie na pewno do niczego potrzebne będzie miał inne zajęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sekowa to prawda, że w pierwszych tygodniach maluch skupi się przede wszystkim na nas :) Będziemy dla niego całym światem. Na zabawki faktycznie przyjdzie czas po kilku tygodniach. Ja po wczorajszym usg cały czas mam takie dziwne uczucie zniecierpliwienia :) Już bym chciała przyspieszyć czas do kwietnia i wziąć maleństwo w ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sekowa zdecydowanie sukienka, taka w sam raz do ciemnych rajstop :) Wg mnie nawet do ciasnych rurek będzie wygladac zle. No ale dość krotka jest bo sie troche podwija, ale seksi :D Ja też mam granatową, dzisiaj w niej paradowalam , swietnie sie w niej czuje, od razu lepiej mimo brzuszka i wystajacego tylka :P:) Będziesz zadowolona, daj znać jak przyjdzie :) Otulko tak, u mnie chlopak, juz dwa razy wpisywalam i ciagle ktos kopiuje bez mojego wpisu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam :) NICK----------------synek/córeczka------miesiąc ciąży------termin porodu mniejszabyc-----------córcia---------------6----------- --- ----01.04.2013 Dzidek78---------------synek-----------------6----------- --- ----05.04.2013 kasia--------------------synek-----------------6--------- --- ---6-10.04.2013 kiwoszka--------------córka------------------6---------- -------08.04.2013 olabia-------------------córcia-------------.--6------ --- -------09.04.2013 Ancyk80----------------synek-----------------5----------- --- ----10.04.2013 ::::Asia::::--------------córcia-----------------5------ - --------11.04.2013 madzisn..................synek.............5............ ........11.04.2013 Plusik-----------------------?-------------------5------- --- --------12.04.2013 kwietniówka2013-----córcia----------------5------------ --- ----13.04.2013 Andzik1984------------synek-----------------5------------ --- ---16.04.2013 Sekowa28------------------synek-------------5---------- --- -----16.04.2013 agalesna ------------------synek--------------5------------------16. 04.2013 Bożka2930------------córeczka------------5----------- --- ----17.04.2013 e ona--------------------synek------------- 5------------------18.04.2013 Otulka------------------synek---------------5------- -----------18.04.2013 dagaa-----------------------?------------------5--------- --- -------19.04.2013 monika_kwietniowka-----synuś------------ 5-------------------19.04.2013 Funiak-----------------------?-----------------5--------- --- --------20.04.2013 mama kwietniowa 2013--?-----------------5--------------------21.04.2013 antonówkaa----------------?-----------------5--------- ----------22.04.2013 przyszlaMlodaMama-------?---------------- 5--------------------28.04.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz Was witam :) Wczoraj byłam na USG połówkowym 20t i 6d;) Okazało się, że będzie synuś! :) Mąż szczęśliwy od ucha do ucha , tak chciał synka, dla mnie to było bez różnicy. Teraz zostało wybranie imienia Olek, albo Olafek:) jeżeli jeszcze się nie namyślimy nad jakimś innym. Badanie wyszło dobrze, wszystko jest na swoim miejscu ładnie się rozwija :) Teraz mam wizytę za 2 i pół tyg. 20.XII, ale niestety mój gin przenosi się i będę musiała do niego dalej jeździć, ale nie chcę już zmieniać, bo ten mi odpowiada, a teraz znowu szukać i wgl. Różnie to bywa z tymi lekarzami i wolę już dalej jechać. Pozdrawiam mamusie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Chyba czuje ruchy. Sama nie wiem, bo tak delikatnie, ale chyba to małe, no bo kto?;) he he Nie ujawniałam się wcześniej, bo czekałam na wyraźniejsze, ale cały czas są takie same. Zaczęło się w sobotę 1 grudnia i od tej pory czasem mi tam delikatnie zabulgocze i wydaje mi się, że 4 razy dostałam małego kopa z lewej strony, ale to było takie ledwo ledwo. Czekam na więcej, bo ciągle mi mało. A więc w 21tc czuję takie same ruchy jak czułam w 14 - dziwne. Tak patrzę w tabelkę i chyba ja się dowiem najpóźniej jaka płeć. Wizytę mam dopiero 17 grudnia i już nie mogę się doczekać. To będzie moje USG połówkowe i tak na prawdę pierwsze dokładne. Trochę się boje bo jestem po przejściach, ale jednocześnie bardzo się cieszę. Na tej wizycie tez poproszę o L4, bo pracy mam już serdecznie dosyć, a teraz mi jeszcze doszły poranne mdłości i codziennie odkopywanie samochodu spod śniegu - makabra. Jak poznam płeć to wybieram się na pierwsze zakupy, bo nie mam kompletnie nic dla dziecka. Także jeszcze niecałe 2 tygodnie i zacznie się cudowny okres w moim życiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuję się :-) NICK----------------synek/córeczka------miesiąc ciąży------termin porodu Nadziejka mała--------córcia----------------6------------------05.04.2013 mniejszabyc-----------córcia---------------6----------- --- ----01.04.2013 Dzidek78---------------synek-----------------6----------- --- ----05.04.2013 kasia--------------------synek-----------------6--------- --- ---6-10.04.2013 kiwoszka--------------córka------------------6---------- -------08.04.2013 olabia-------------------córcia-------------.--6------ --- -------09.04.2013 Ancyk80----------------synek-----------------5----------- --- ----10.04.2013 ::::Asia::::--------------córcia-----------------5------ - --------11.04.2013 madzisn..................synek.............5............ ........11.04.2013 Plusik-----------------------?-------------------5------- --- --------12.04.2013 kwietniówka2013-----córcia----------------5------------ --- ----13.04.2013 Andzik1984------------synek-----------------5------------ --- ---16.04.2013 Sekowa28------------------synek-------------5---------- --- -----16.04.2013 agalesna ------------------synek--------------5------------------16. 04.2013 Bożka2930------------córeczka------------5----------- --- ----17.04.2013 e ona--------------------synek------------- 5------------------18.04.2013 Otulka------------------synek---------------5------- -----------18.04.2013 dagaa-----------------------?------------------5--------- --- -------19.04.2013 monika_kwietniowka-----synuś------------ 5-------------------19.04.2013 Funiak-----------------------?-----------------5--------- --- --------20.04.2013 mama kwietniowa 2013--?-----------------5--------------------21.04.2013 antonówkaa----------------?-----------------5--------- ----------22.04.2013 przyszlaMlodaMama-------?---------------- 5--------------------28.04.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antonowka ja mam wizyte 20 wiec pozniej niz ty... Ostatnio wspomniala mam ze cos tam widzi ale mamy za bardzo nie przywiazywac do tego wagi... Wiec tez jeszcze nic pewnego.. X co do ubran... Ja tez mam pytanie z seri jak sie nosza:)ktoras z was kupowala ocieplane leginsy z panelem cizowym... Bylabym bardzo wdzieczna za informacje jak sie nosza, czy nie przeswotuja i czy ten panel nie zjezdza... X ale spie snieg...:) w sobote pieke pierniczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika_kwietniowka super ze z synusiem (!) wszystko dobrze i gratuluje malego mezczyzny :D mojemu mezowi bylo to jak Tobie zupelnie bez roznicy, a teraz sie cieszy ze synek i ze bedzie go uczyl jezdzic na quadzie itp. :D przynajmniej mezczyzni lazienki nie beda nam okupowac rano :D 🌼 antonówkaa to gratulacje ! :) to pewnie Maluszek :) ja wczoraj jechalam samochodem i Maly tak mnie skopal z prawej strony ze czulam sie obolala az po tej stronie jak wysiadlam z samochodu, niewiem gdzie on mnie tak kopał :D ale jest tak ze czasami kopie jak szalony, wczoraj wieczorem np. moj maz sie smial z brzuszka bo sam juz widzial jak sie prawa strona brzucha az cala zakolysala od jego kopniaka :D a sa dni ze nie tyle kopie co smyra :D wiec dla mnie to nie jest dziwne ze slabe sa jeszcze ruchy, dopiero chyba pod koniec 20 tc maluch zaczyna rosnac sam w sobie i staje sie coraz silniejszy wiec tuz, tuz... :) zycze Ci zeby czas szybciutko Ci zlecial do tego 17 ;) 🌼 ja wczoraj bylam na zakupach, kupilam ciuszki sliczne z ciucholandu, 80% to h&m, i pozniej w sklepie kocyk taki mieciutenki, i reczniczki, lewka do wozka :) i termometr do wanienki, w domku maz stwierdzil ze niepotrzebnie bo ostatnio ogladal wanienki jak bylismy w sklepie i byly z termometrami juz :o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym zobaczyć wózek tako lungo-ponoć nowość i bardzo fajny, ale nie ma go nigdzie i trzeba chyba pojechać do Częstochowy do sklepu firmowego. Może była któraś w tym sklepie? A ja zacznę buszować po sklepach od stycznia za ciuszkami :-) A mam propozycję, bo jest tu kilka mam już doświadczonych i kilka co będą dopiero pierwszy raz (tak jak ja :-) ) może stworzyłybyśmy listę, wyprawkę pod okiem właśnie doświadczonych mam co jest koniecznie potrzebne dla dziecka na pierwsze kilka tygodni bo wiadomo potem można zawsze dokupić, a co całkowicie zbędne. Chodzi mi np. o takie sprawy czy kupować ubranka w rozm 56 czy od razu 62, albo czy podgrzewacz do mleka przydatny jak się będzie karmić piersią itp. itd Moją przykładową wyprawkę, chętnie wrzucę bo mam listę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ;D Monika - gratulacje!!!! kolejny chłopczyk - super ;D ja dziś idę do gin, ale bez usg, tylko na badanie, a w poniedziałek na usg...może wkońcu się nasze dzieciątko nam pokaże ;D i my tez dopiero w styczniu, a nawet pewnie końcem stycznia zaczniemy cokolwiek kupować...i uważam że taka lista porad co warto kupić sie tutaj nam przyda (zwłaszcza takim laikom jak ja hehe) antonówka - wkońcu też czujesz ruchy ;D ja dziś też jakoś bardzej czuje jak mi w brzuchu Maleństwo pływa i buszuje, cudowne uczucie ;D Miłego dnia!!! buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziewczyny Paulinka ma katar i ropę z oczka och znów sie zaczyny do przedszkola dzis nie poszła a mnie tez cos gardło boli i katar na obiad frytki z ryba nawet zjadla dziewczyny gratulacje chłopczyków i badan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ponieważ ja zrobiłam taka listę wraz z cenami z allegro to wstawiam :) Może się przyda a ja w zamian liczę na praktyczne porady :) xxxx Zaznaczam, że póki co przyjmuję najniższe ceny. 2 reczniki kąpielowe 35 zł szt łóżeczko 150 zł 2 prześcieradła frotte 14 zł szt Pościel 40 zł 2 kocyki cienkie 20 zł szt 1 kocyk grubszy 25 zł 1 becik 30 zł 2 smoczki normalne 6 zł szt 1 smoczek uspokajający 20 zł szczoteczka do czesania włosów 8 zł malutkie nożyczki 6 zł termometr do uszka 80 zł 2 ceratki pod prześcieradło 9 zł szt ceratka na przewijak 9 zł przewijak 44 zł wanienka 20 zł poduszeczka do wózka 10 zł leżaczek do wanny - plastikowy 20 zł, piankowy 11 zł myjka do kąpania 9 zł butelki: 2 szt 260 ml, 2 szt 125 ml, razem ok. 40 zł szczotka to mycia butelek 10 zł frida do noska 22 zł termoopakowanie na butelkę 9 zł laktator 70 zł nie policzyłam materaca do łóżeczka, kolderki, poduszki, ochraniacza, pościeli jednej bo to dostaniemy Nie policzyłam też kosmetyków - bo skoczymy do rossmana i kupimy wszystko na raz Nie policzyłam wszystkich rzeczy dla mnie typu podklady poporodowe, majtki, jakieś ochraniacze na sutki, maści do sutków, wkładek laktacyjnych No i ubranka do tego, wózek, fotelik, jakieś maty i inne bzdurki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo... to ja mam pytanko: jakie laktatory kupujecie? mamusie dowiadczone a Wy jakie polecacie? czy przydaje sie sterylizator i podgrzewacz w jednym? mam okazje zakupic taki za nieduze pieniazki? w zestawie z miseczka do podgrzewania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ciumkająca
becik z tej listy bym wyrzucila bo jest zbedny butelki tez, jesli chcesz karmic piersia, kupilabym tylko jedna najmniejsza w razie czego ubranka kupowalam od razu na 62 cm synek urodzila sie 57cm wiec to zalezy od dziecka, ale pod koniec lekarz wam powie, czy dziecko duze bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×