Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

Hbs nie, ale miałam glukozę i weź cytrynę wyciśnij nawet do tego całą, zrób takiego drinka w smaku całkiem znośne jak lemoniada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hbs nie, ale miałam glukozę i weź cytrynę wyciśnij nawet do tego całą, zrób takiego drinka w smaku całkiem znośne jak lemoniada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo...forum znowu się ożywiło ;D super ;D e ona, brzuszek masz śliczny, taki zgrabniutki i malutki (my jestesmy już więksi)...nie moge się jakoś zmobilizowac do zrobienia zdjęcia, ale może dzisiaj się postaram ;D zgagi nie mam, żylaków też nie - gin na kazdej wizycie się pyta... mi mąż kupił na święta rajstopy z gatty ciążowe - 18,50 zapłacil - zaciągnełam je jadąc samochodem, ale lakierem pociągnęłam i dalej są w użytkowaniu ;D spisuje powoli wyprawke co nam trzeba ;D dla Małego no i dla mnie do szpitala ;D mnie też tak jakoś kości miednicy pobolewają... i właśnie na dole żebra...tylko mam czasami takie dziwne uczucie "pieczenia" nie wiem jak to określić... idę w poniedziałek na glukoze....ehh.... buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga faktycznie podobny do mojego troszkę :) Ja mam wg usg termin na 17stego. W ogole masz chyba podobną figurkę jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ;D mniejszabyc - zgrabny brzusio ;D e ona, no ja mam na 19-20 kwietnia termin... kurcze, znalazłam na allegro wózek... i miałam go zamawiać przez weekend...i d....a.... sprzedany :/ a już myślałam że jeden z poważniejszych zakupów będziemy juz mieli z głowy...ehh... Buziaki!!!! miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się w Nowym Roku i życzę dużo szczęścia :) Ale macie śliczne brzusie, mój też już duży :) jak się ogarnę troszkę po przeprowadzce i po remoncie który nadal trwa :/ to wstawię :) Agalesna ja już po tej glukozie strasznie słodkie cholerstwo feee. ale wytrzymałam i wyniki też ok i myślałam ze są powtarzane jeszcze za jakiś cza ale lekarz mi powiedział, żę tylko teraz są wykonywane pomiędzy 24-28 tc. Czyli już nie ma możliwości żeby cukrzyca się rozwineła ? HBS też miałam robione jeszcze przed ciążą w fazie przygotowań :D w związku z wynikiem ujemnym lekarz radził, żeby się zaszczepić przecwiko żółtaczce ale tak szybko zadziałaliśmy z Mężem, że nie zdążyłam. Rozmawiałam z nim wczoraj na ten temat to powiedział, że nie ma przeciwskazań żeby się zaszczepić teraz ale on nie widzi specjalnej konieczności. a Wy się szczepiłyście? Dostałam kolejne zwolnienie wczoraj więc ja to już do końca pociągnę ale dał mi leżące i ostrzegł, że ZUS może mnie skontrolować. Wcześniejsze miałam "chodzące". A Wam jakie wypisuje lekarz? Narzekałam mu bo bardzo dokucza mi ta rwa kulszowa cała noga mi drętwieje. No i ja nadal walczę z grzybicą od połowy listopada już :/ dostałam 3 czopki mam nadzieję, że w końcu pomogą. Teraz przepisał mi Clotrimazol czytałam na necie to opinnie są podzielone jedni piszą, że można je w ciązy inni, że nie. No ale skoro inne lżejsze nie pomogły to ufam, że wie co robi. No i muszę Wam się pożalić, żę miałam tragicznego Sylwestra. Mieliśmy się wybrać do znajomych ale w ostatniej chwili stwierdzili, że nie robią więc postanowiliśmy zostać kameralnie w domu z Rodziną Męża. Lecz niestety pożarłam się z Teściową i siedzieliśmy sami w pokoju :( bo nasze mieszkanie niestety jeszcze się nie nadaje do wprowadzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama kwiecień 2012
Witajcie mamcie :) Życzę Wam wszystkiego najlepszego !!!!!!!!!!!!!! P.S-clotrimazol stosowałam często i nic sie nie stało-nie czytajcie forum na takie tematy.. a co do zus to prawda-kontrolują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dzewczyny, piekne brzuszki pokazujecie 🌼 sekowa28 my tez w domku ale sami bylismy :) nie martw sie tesciowa ;) pozatym nam tez hormonki buzuja, o cos powaznego poszlo? ja dzis sie nawet poplakalam bo licytowalam hustawke i przegralam :D 🌼 🌼 🌼 co do kopniakow, mam wrazenie ze Maly caly czas sie rusza i kopie z malymi przerwami :) uspokaja sie wtedy jak tata dotyka brzucha, z czego tatus mniej zadowolony :D coraz czesciej moje mysli kieruja sie do porodu, ale staram sie je odganiac, nie wiem co to bedzie i chyba nie bardzo chce wiedziec :o staram sie myslec o synku i o Nas jak bedziemy juz w trojke pomijajac fakt porodu :D brzuch mam juz spory, syop nie widze jak stoje prosto :D no ale trzeci trymestr juz w koncu :) jak ten czas szybko leci... przestrzegam Was kochane przed balsamem na rozstepy z Perfecta, na opakowaniu jest cos w stylu "po 1 tygodni widac efekty" czy cos w tym stylu... wysmarowalam sie wczoraj, zaczelo mi byc diabelnie zimno, strasznie czuc mieta na skorze (lubie ten zapach ale jakbym wsadzila nos w sloik wypelniony olejkiem, draznil strasznie) zeszlam na dol okrylam sie kocem, ale zaczelo mi byc slabo i szybko znowu pod prysznic zeby zmyc to z siebie, czulam sie jeszcze paskudnie nawet po prysznicu, nie radze, wrazenia okropne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z Teściową o całokształ generalnie :) o wszystkim by sama chciała decydować, obraża się jak robimy po swojemu a nie po jej myśli, ciagle mi wózek wypomina, że przed porodem chcę kupić, sugeruje, że krzywdzę dziecko bo nie jem czegoś tam co wg niej jest zdrowe a ja tego nie lubię i się nie zmuszam :( . A teraz usłyszałam jak obgaduje moich Rodziców co dla mnie było już przegięciem :/ a ciekawe czy z tej perfekty są jakieś różne rodzaje balsamów bo ja również zużyłam jedną tubkę z Perfecta Mama i nic się nie działo. Może ten Twój miał inny skład albo coś ewidentnie Ci nie podchodziło z jego składu :( Czytałam właśnie, że w ciązy ani rozgrzewające ani chłodzące. Na tym co teraz używam jest nawet napisane, żeby za długo nie wcierać i nie wmasowywać w skórę brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozka2930
dzień dobry ja sie dziś z łozka zwlec nie mogłam :( pogoda paskudna śnieg sypie i zimno mąż zaprowadził Paulinkę do przedszkola wiec spalam a z drugiej strony trzeba się wyspać za kilka miesięcy już będziemy z maluszkiem i będziemy marzyć o spaniu --- agalesna daj znać co z przedszkolem na HBS miałam badanie też --- mniejsza byc brzusio super ----dagga jaki to wózek nie chcesz jchac do tego Dudusia na partyzantów super tam sa ----sekowa 28 ja jeszcze badania na cukrzycę nie miałam; - na żółtaczkę się nie szczepiłam; - mi lekaz wypisuje zawsze leżące tyle że ja ciąza zagrożona - clotrimazonum można stosować ja też się smaruje lekarz powiedział że można a po luteinie różnie mam - przykro z ta teściowa a potem bedziecie osobno mieszkac czy razem w jednym domu ?????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam w globulkach clotrimazolum. Mąż dostał w kremie. Lekarz powiedział albo Pani zmieni Męża albo ma się 2x dziennie smarować:-D uznał, że wzajemnie się zarażamy:-( mieszkać będziemy osobno już kończymy remont i mam nadzieję dziś już spać u siebie:-) u mnie też nie ładnie deszcz pada i pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bożka, pojade du Dudusia, tyle że wózek który upatrzyłam jest dosyć drogi... no i znalazłam w idealnym stanie używany za mniej niż połowę ceny....no, ale go już nie ma hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sekowa na pewno wszystko sie ułoży dagga ja kupiłam za 1300 wózek 3 funkcyjny tyle że to 3 lata temu było ale wybór jest w ogromny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sekowa28 to rzeczywiscie niefajnie sie zachowala :( ale wiesz rodzice ogolnie to tak maja ze mysla czasami ze wiedza lepiej co jest dla nas najlepsze, najczesciej, prawie zawsze nie wiedza prawie nic :D :D :D nie przejmuj sie ;) niedlugo pojdziecie do siebie to odpoczniesz ;) 🌼 dagaa jaki wozeczek wybralas? nie martw sie, mi dzis hustawka za pol darmo idealna poszla :o bylam taka wsciekla, wiem ze zal ale poszukaj jeszcze, moze sie trafi jeszcze :) ja ostatnio tez przegladam portale i czasami mozna okazje zlapac, moze daj namiar jaki szukasz, jak gdzies rzuce okiem i zlapie taki to dam ci znac, przeciez wysylka kurierem az tak duzo nie kosztuje, chyba... bo ja mam umowe podpisana, niewiem jak to jest z osoba prywatna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! dawno się nie odzywałam ale czytam Was czasami :) od wczoraj jestem na zwolnieniu wiec teraz troszke wiecej czasu bede miała i pewnie niestety wiecej czasu na zamartiwanie sie :( w piątek byłam na wizycie i z małym wszystko ok , ale moja szyjka jest nie najdłuższa i mam się oszczędzać. W następnym tygodniu mam umowic sie z ginem na kontrole bo jak mi sie skraca to niestety czeka mnie leżenie albo nawet szpital lub podwiązanie czy pessar. Co prawda w ciąży z córką tez nie miałam za długiej i musiałam troche leżeć ale wtedy nie miałam jeszcze dzieci a teraz przy 2,5letniej szalonej istotce może być ciężko. To teraz moje główne zmartwienie ... Dzisiaj też byłam na badaniach m.in hbs, hcv i glukoza 75g bleeee. A co do zakupow to ja mam duzo po corce a reszte kupie na ostatnią chwile bo jakas przesadna jestem i uwazam ze nie ma co za wczesniej wszytskiego kupowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane... Ja po zakupach.. Kupilismy swiece i pamiatke dla malego... Ja zakupilam rajstpoy ciazowe za 24 zl ale 50 den... Lubie chodzic w czarnych ubraniach chociaz tesciowa sie strasznie czepia ze ciezarnej nie wypada... Czasami wydaje mi sie ze mi nic nie wypada... X zla jestem strasznie kuiplam mate masujaca 200zl na allegro z tesciowa sie zlozylysmy... Ja nie uzywam bo nie wiem czy moge tesciowa tez nie bo tesc z niej nie zlazi... Szlak mnie trafia... X slyszalyscie moze utwor rubika piosenka dla helenki... Swietna jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D :D :D sokiem sie az oplulam :D :D :D przyszlaMlodaMamo ale wyjasnij mi z czego lub kogo tesc nie zlazi? :D :D :D wyszlo to naprawde zabawnie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła MM, Teść to musi mieć kondycję :) :) I Sękowa, teściową się nie przejmuj. Ja nauczyłam się patrzeć na wszystko z przymrużeniem oka. Nie ma sensu się stresować. I Ja siedzę w domku. Wzięłam jednak 2 dni urlopu. Byłam u lekarza, mam zapalenie gardła i tchawicy. Przepisał mi tylko lipomal dla dzieci i wapno. Ale mimo wszystko boję się brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha przyszła MM, rzeczywiście świetnie to zabrzmiało ;D Sękowa, buziaki dla Was....ja rozumiem, że teraz każdy nam doradza (zwłaszcza przy 1 ciąży) i doceniam to, ale tez bez przesady... nam z kolei teście by wszystko wcisnęli od szwagra... no rozumiem, coś można wziąć, ale bez przesady, też chce żeby Mały miał coś swojego a nie wszystko po kimś...może głupio myśle no ale tak mam.... karolowa, upatrzyłam x-landera xt kolor rocky...znalazłam jeszcze jeden w Łodzi...na zdjęciach wygląda fajnie.... musimy to przemyśleć... Do tego mamy okazję adoptować 3 letniego pieska.... będziemy mieli dziś wieczorem o czym rozmawiać z meżem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny faktycznie dopiero jak 2 raz przeczytalam ze za malo napisalam.,.. siedze i ciesze sie sama do siebie:) tesc z maty nie schodzi:D dzisiaj rozwiazywalam krzyzowke i zamiast parawan wpisalam karawana... Tesciowa sie dusila ze smiechu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagaa piesek ze schroniska czy od znajomych? Ja staram się wspierać takie lokalne schronisko i bardzo takie akcje popieram :) Sama mam zbyt dużo zwierzaków, żeby móc przygarnąć nowego lub dać im dom tymczasowy. Zwłaszcza teraz, kiedy muszę opiekować się moją 18-letnią sunią i również kilkunastoletnim pieskiem rodziców. Oba są schorowane. Niestety mają nieoperowalne już nowotwory. (wcześniej przechodziły operacje). Biorą leki a my staramy się, aby ich życie było komfortowe. Pieski dały i dają nam naprawdę wiele radości w życiu, to najwdzięczniejszy przyjaciel, jakiego można sobie wyobrazić. Również dla dziecka. Także trzymam kciuki za Wasza decyzję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×