Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość keri swan

4 ciaza i cc

Polecane posty

Gość keri swan

mam 3 dzieci i za soba 3 cesarki ...w sumie nieplanowane..razem z mezem chcielibysmy miec jeszcze jedno dziecko...ale boje sie tej 4 cc bo pewnie tylko takie rozwiazanie wchodzi w gre. po wszystkich 3 cc czulam sie swietnie i nie mialam problemow. czy znacie kogos kto mial 4 cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataleja
Może warto przedyskutować tę decyzję z lekarzem gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keri swan
jestem w przyszlym tyg. umowiona na dokladna kontrole, ale wstepnie gin nie widzial nic przeciwko 4 ciazy...jednak wszystko dokladnie bede wiedziala w przyszlym tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podobnie
Znam kobietę która miała 5 CC - akurat ona to patologia i lekarz jej zabronił już po trzeciej kolejnej ciąży. Czuła się dobrze dzieci odchowane. Koleżanka właśnie planuje 4 ciążę, i to będzie CC, lekarz nie widzi przeciwwskazań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaruga jesienna
przestancie przeciez zaden odpowiedzialny lekarz nie pozwoli na sn po 3 cesarkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podobnie
szaruga jesienna a kto tu mówi o SN? Autorka pyta jak się będzie czuła po 4 CC. Oczywiście że nikt nie pozwoli na SN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keri swan
my nie jestesmy patologia, przynajmniej tak mi sie wydaje:)...o wszystkie nasze dzieci bardzo dbamy i bardzo je kochamy...ja pracuje, moj may tez , dzieci chodza juz do szkoly i przedzkola. roznica bylaby ok 3 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keri swan
ja juz na sn chyba nie mam szans...zreszta moje dzieci wszystkie wazyly ponad 4 kg mimo, ze ja jestem sredniej budowy ciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaruga jesienna
Podobnie , ale jak dla mnie pytanie troszke bez sensu bo jesli jest w czwartej ciazy to oczywiste, ze nie ma innej opcji. Ale swoja droga duza rodzina to fajne, az sie rozmazylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podobnie
Przepraszam wcale nie sugeruję że jesteście patologią. Po prostu to jedyna kobieta którą osobiście znam i przeszła 5 CC - ale ona mimo zakazów lekarza po prostu zaszła - mimo wszystko dobrze się wszystko skończyło. Ale tak jak później dopisałam - koleżanka właśnie stara się o 4 dziecko i lekarz nie widzi przewwskazań - macica ładnie zrośnięta - najmłodszy ma 3 lata więc mogą działać :D Na pewno będzie dobrze zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keri swan
nie jestem w 4 ciazy ...mam taki plan, ale dopiero po dokladnym badaniu..bez zgody mojego lekarza nie odwaze sie na taki krok, musze byc pewna, ze nie ma przeciwkskazan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podobnie
Fajnie że teraz już można mieć i 4 CC i nawet 5, a nie tak jak dawniej że już 3 to było ogromne ryzyko. Mi też się marzy dużo rodzina i jak powiedziano mi że będę mieć CC to się załamałam, ale później lekarz mi wyjaśnił że to nie znaczy że odbierają mi szansę na wielodzietną rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keri swan
tez bylam zalamana jak sie dowiedzialam ze bede miala cc...pierwsze o co spytalam lekarza to ile mozna miec cc..ta kwestia byla rowniez podczas mojej cc poruszana:)..generalnie to calkiem inaczej sobie cc wyobrazalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znam opinie bardzo dobrego lekarza, profesora, który robi skomplikowane operacje i według niego nawet dziś od 3 cc rośnie znacznie ryzyko powikłań, które nie tak od razu muszą się ujawnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keri swan
potelka20 wlasnie dla tego wazne jest dla mnie zdanie lekarza, bez konsultacji z nim nigdy nie zdecyduje sie na 4 cc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, skonsultuj się i będzie wszystko jasne :) Chyba najgorzej jest jak są tak rok, po roku te cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekordzistka w usa
miała 10 cc i żyje. jej dzieci też. to indywidualna cecha każdej kobiety jak jej organizm (szczególnie mięsień macicy) radzi sobie z "dochodzeniem do siebie" po operacji no i łut szczęścia. lekarze są zgodni co do jednego - każda operacja zostawia na macicy ślad i w tym miejscu macica może pęknąć. ale czy tak się faktycznie stanie, nikt nie jest w stanie powiedziec. A czemu ty boisz się 4 cc skoro 3 już miałaś? Myślisz, że sn byłby lepszy w twojej sytuacji? na to nikt ci zgody nie da, po 2 cc kazda kolejna jest bezdyskusyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keri swan
czemu sie boje...nie wiem, nigdy nie mialam problemow, rano mialam cc a wieczorem sama pokustykalam do lazieki...jednak to bylaby 4 cc i nie wiele kobiet spotyka sie po tylku cesarkach. o sn chyba moge juz zapomniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna z niewielu
Niewiele się spotyka kobiet po 4 cc? Bo niewiele spotyka się kobiet z czwórką i więcej dzieci :D. A nawet jak się je spotyka, to nie wszystkie rodziły dzieci przez cc. Więc głowa do góry - to, że jesteś w mniejszości nie znaczy, że to jakaś anomalia ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gert
moja kolezanka miala 5 cesare ale nie w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyabyniepatologiaaa
co tam dla ciebie ciąża i cc, babo jesteś wytrzymała jak huj, dzieci i mąż ciebie w życiu nie zajeżdżą, ja po jednej mam dosyć, także rób dzieci ci ródź, tylko ciekawie czy stać was na te dzieci, bo jak opieka i inni tj ksiądz, państwo wam pomagają to jesteście patologią, a jeszcze pomyślałaś o przyszłości tych dzieci tj. wykształcenie i przynajmniej po pokoju z kuchnią na start, bo jeżeli na to was nie stać , to dalej będę utrzymywała, że jesteście patologią. A jeszcze jedno, czy aby mąż jest ideałem, bo jeżeli rodzisz nie patrząc na to i później masz zostać samotną matka z kilkorgiem dzieci, to dalej będę utrzymywała, ze jesteście patologią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te 10 cesarek
to pewnie w prywatnej, drogiej klinice, zaden normalny lekarz by nie cial tyle razy kobiety!!! moja znajoma miala 4 cc ale niestety w trakcie tego ostatniego zabiegu lekarz podwiazali wysterylizowali ja, pisze niestety bo ona chciala miec 5 dzieci, ale lekarz powiedzial, ze w zadnym wypadku. Ona miala te cc w niewielkim odstepie czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bertylda34
Uwazam ze nawet jesli istnieje minimalne realne ryzyko, to nie powinnas sie decydowac, szkoda byloby, gdybys osierocila czworke dzieci :O CC to powazny zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wozu ich zaprzegaccc
ale babska wytrzymałe, no niech mi teraz jaka ś z kilkorgiem dzieci zacznie narzekać, opierdolę jak huj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi cesarkami to jest tak,ze oczywiscie mozna miec 4 a nawet 5 ,problem jest jesli pojawi sie jakies schorzenie operacyjne w jamie brzusznej w poznijszym wieku,mozna sie wogole nie zakfalifikowac do zabiegu,znam osobiscie taki przypadek ,kobietka po 3 CC miala zpo kilku latach guz w jamie brzusznej i zaden chirurg nie chcial sie podjac,bo wszystko bylo tam oslabione po wielu Cesarkach..wiec roznie to bywa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona i ono i
ja jestem po 2 cesarkach i tez chcialabym miec jeszcze jedno dziecko, ale nie wiem czy sie zdecyduje ze wzgledu na duze ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekordzistka w usa
Nie wiem, czy w "drogich prywatnych klinikach" w usa lekarze mają nadzwyczajne zdolności, skoro "zwykły lekarz" nie podjąłby się 10tej cesarki, ale faktem jest, że to jest największa liczba cc przeprowadzonych u jednej kobiety. Każdy organizm jest inny - jedną kobietę podwiążą już po 2 cc, bo ściana macicy będzie jak kartka papieru, innej pozwolą zajść i w 10 ciążę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedozatluczeniaaaa
ale królice i do tego wytrzymałe jak wuj, i co się dziwić, że co niektórzy faceci traktują nas jak wołów roboczych, no bo tyle ciąż wytrzymać, a później taki zapierdol przy tylu dzieciach i następnie wnukach, to by nawet traktor tego wytrzymał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×