Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krokdoprzodu

pytanie do metalowców

Polecane posty

pewnie nie ma tu żadnych. chodzi o to ze często widze facetów z długimi włosami ramoneską brodą glanami są ubrani na czarno a obok idzie jakaś dziewczyna ubrana na rózowo. coś w stylu nergal i doda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rroopp
metale preferuja tzw. gothic girl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cees
metalowcy preferują przeważnie takie lochy które ich zechcą :classic_cool: Nie oszukujmy się, większość metalowców to suchoklatesy lub grubasy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metalowcy ????? grubasy ? ty chyba nie wiesz o czym gadasz...... ten styl najbardziej pasuje facetom. jeszcze nie widziałam brzydkiego metalowca. ale zawsze z jakąś taką róznową panią ich widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nigdy nie widzialam metalowca i tak zwaną gothic girl ....... chyba ze tak zwaną gothic girl i zwyklego chlopaka w dresie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cees
zdecydowanie więcej tam suchoklatesów, ale grubasów też jest trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"metalowcy ????? grubasy ? ty chyba nie wiesz o czym gadasz...... ten styl najbardziej pasuje facetom. jeszcze nie widziałam brzydkiego metalowca. ale zawsze z jakąś taką róznową panią ich widze" Oj to chyba mało metalowców widziałaś. Poza tym już sam fakt posiadania długich włosów raczej nie jest męski. Piszę to jako były metalowiec który wieeelu metalowców widział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiki9879789
E tam, sporo mam takich kolegów i ich dziewczyny zwykle są w podobnym stylu. Żaden z nich nie pokazałby się z różową dziunią, bo by mu wstyd było zwyczajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metalowcy wlasnie wygladaja na porządnych facetów ....nie wiem czemu ale chyba te długie włosy dodają im uroku własnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, zrób ankietę wśród kobiet jakie preferują włosy u męzczyzn to się okaze że długie włosy lubi tylko grupka kobiet, zazwyczaj lubiących cięższe brzmienia. naprawdę nie wiem jak to możliwe iż nie widziałaś brzydkiego metalowca. wystarczy iść na byle koncert metalowej kapeli to większośc będzie wyglądać jak wychudłe leszczyki, często z nieokiełznanymi brodami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahaha, dziewczyno, ja metalowcem byłem przez lata. a gadanie o zazdrości... to bardzo dziecinny zabieg retoryczny. ktoś kupi sobie samochód, ktoś inny skomentuje - obrona "bo zazdrościsz" ktoś kupi sobie iPhona, ktoś inny powie że woli samsunga, komentarz "bo cię nie stać i zazdrościsz" krótko mówiąc mozna w ten sposób odrzucić każdą krytyke i jest to bardzo wygodne, ale obrona w takim stylu juz świadczy o broniącym. ja rozumiem że masz inne zdanie, ale przyjmij że inni mogą mieć swoje własne i to nie dlatego że zazdroszczą. a to tak na smak: http://2.bp.blogspot.com/_ZgtAuULcmcQ/SgXUc8truVI/AAAAAAAAAFs/cp5MG-DxuMU/s400/norwegian+black+metal+subculture+exposed+by+Peter+Beste.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blinfold
a z kim maja sie prowadzac skoro kobiet o rockowym usposobieniu jkest garstka, w dodatku przewaznie brzydkie jak noc. jak sie nie ma tego, co sie lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym ubieranie się w czarne glany, koszulki z nazwami zespołó i glany raczej nie jest zbyt stylowe. a kobiety metalowców? najczęściej widuję ich z laskami w podobnych klimatach, czasami sa to czarne nimfy z trupiobladym makijażem i skórą która nie widziała słońca łączące suknie z glanami generalnie metalowców z laseczkami nie widuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cees
dokładnie tak jak pisze Dareios 🖐️ Ja też słuchałem metalu (w sumie nadal też słucham), nosiłem też długie włosy (choć akurat to z muzyką nie miało nic wspólnego), trochę więc o metalach mogę powiedzieć 🖐️ Długie włosy same w sobie niemęskie może nie są, ale w połączeniu z suchą klatą, i cienkimi witkami, względnie pokaźną otyłością, już tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blinfold
Dareios - widac ze nie byles na Gunsach przedwczoraj. Tam wlasnie bylop mnostwo metalowców z modelkami , oczywiscie nie mam na mysli nastolatków o nienormowanej wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od kiedy Gunsi to metal? chcesz metalu to puść Slayera, Morbid Angel albo Death a nie Guns, którzy nie dość ze metalu nigdy nie grali to teraz są jakimś dziwnym odgrzanym kotletem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja metalem byłem kilka lat, jeździłem na rózne koncerty, grałem w kapelach, naprawdę byłem głęboko w klimacie. no i cóż, zbyt wielu przystojniaków w środowisku nie widziałem. 2 lata temu byłem na Big4 w warszawie i z tego co widziałem to nic się nie zmieniło. no, może to, że teraz ktoś z koszulką Slipknota jest uważany za fana "klasyki" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blinfold
Ja nie mowie ze to jest metal , tylko ze tam było mnóstwo metali bo to pokrewne gatunki. Tak samo na Apocalyptice jest dużo metali albo na Dezerterze. WIesz o co mi chodzi to sie nie czepiaj. Stwierdzam fakt widzenia na własne oczy metali w koszulkach z "zaszyfrowanymi" nazwami zespołów pod rękę z modelkami ubranymi kolorowo, ale tam bilety były po 200zł więc może one po prostu to w nich widziały, bo byle gołodupiec raczej nie szarpnie się na taki koncert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×