Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krokdoprzodu

pytanie do metalowców

Polecane posty

Gość cees
cóż moje obserwacje są całkowicie inne, metala z ładną dziewczyną naprawdę trudno znaleźć, można nawet zaryzykować twierdzenie że to ewenement :D w większości prowadzają się z przeciętniarami, lub z bazylami 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metal, a metal. Co innego styl kinder metala a co innego czuć mroczność czy nią epatować z wnętrza. Myslę, że tacy faceci lubią długo włose, blade dziewczyny, które ubierają się raczej na ciemno ale kobieco. Ewentualnie sexowne gotki .......................... Jeśli metalowiec leci na różowe pustaki, co nie znają się na dobrej muzyce, ani nie mają za wiele głębi w sobie, to jest zwykłym pozerem. Ja tak to postrzegam i daleka jestem od takich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja nie mowie ze to jest metal , tylko ze tam było mnóstwo metali bo to pokrewne gatunki. Tak samo na Apocalyptice jest dużo metali albo na Dezerterze. WIesz o co mi chodzi to sie nie czepiaj." Ależ ja się nie czepiam. Tylko to jednak zupełnie inny gatunek muzyki i takich zwykłych metalowców tam pewnie była garstka. Pojedź na prawdziwy metalowy koncert, na Vadera albo Slayer to zobaczysz że nie ma tam metalowców z modelkami bo ci metalowcy zazwyczaj w 20 robią zrzutę na jedno wino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówisz modelka ale w jakim sensie ????? bo tak szczerze mówiąc mnie gówno obchodzi to jakie kobiety ci sie podobają.... a modelki to zawód są bardzo wysokie i bardzo chude. i są płaskie z tyłu i z przodu no chyba ze zrobią sobie operacje..... hmm... :) bo to chyba nie mozliwe by tak chude dziewczyny miały duze albo nawet średnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Myslę, że tacy faceci lubią długo włose, blade dziewczyny, które ubierają się raczej na ciemno ale kobieco. Ewentualnie sexowne gotki .......................... Jeśli metalowiec leci na różowe pustaki, co nie znają się na dobrej muzyce, ani nie mają za wiele głębi w sobie, to jest zwykłym pozerem." No taaa, szkoda jeszcze żebyś mówił jakie laski może lubić "prawdziwy" metal. Dobrej muzyce? A co to znaczy? Ja rozumiem że ktoś lubi metal, a ktoś inny może lubić rap. To kwestia gustu. A jeżeli ktoś uwaza swoją muzykę za "jedynie słuszną" to już trąci sekciarstwem. I co znaczy "różowy pustak"? Czy seksowna laska to od razu pustak "pozbawiony głębi"? Czy tylko mroczne nieopalone dziewczyny są wartościowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21:02 [zgłoś do usunięcia] blinfold Ja znam sie na muzyce , słucham metalu od czasu wydania Roots Sepultury, i nigdy nie zadawałem się z metalówą. po prostu brzydzą mnie one (w większości, bo perełki wszędzie się znajdą). Od muzyki mam kumpli- satanistów, ale jednak do życia i łózka wolę zadbaną ładną kobietę. Ja już zresztą zmieniłem image, bo mam już 30 lat i dobrą pracę, więc włosy obcięte a ubrania kupiłem nowe. Jednakże co słuchałem tego dalej słucham pozdro Cóż za pedagogiczna wypowiedź :D hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
krokdoprzodu - tylko pozer, bądź zapatrzony ślepo hipokryta ogranicza się swojego gatunku w wyborze samicy.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem. to jest dziecinne dla mnie. ale jeszcze raz powtarzam ze moje pytanie jest wynikiem moich obserwacji.......a z moich obserwacji wynika ze metalowiec jest z tak metalówą albo z taką różową dziewczyną. i jeszcze zauważyłam ze jak taki metalowiec znajdzie sobie juz nawet taką normalną dziewczyne to oda zmienia styl na bardziej mroczny wiec jest znowuż taką metalówą .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja potrafiłem iść na solarium a tam dla zabicia czasu leżąc na łóżku słuchać Dark Funeral... dla mnie wpływ słuchanej muzyki na garderobę jest dziecinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli twoim zdaniem....ja mogę sie stać metalówą ubrać glany ramoneskę ??????? i nie będę pozerką ? bo przecież to jest dziecinne tak jak napisales ....chyba sam nie wierzysz w to co piszesz. skoro sluchasz metalu to sobie sluchaj i masz prawo ubierac sie tak jak chce ale w drugą strone to już raczej nie pójdzie ....wiec nie pisz głupot ze to niby dziecinne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła_dżdżowniczka
jeśli jest się bardzo zaangażowanym w muzykę metalową, gra się w takim zespole, ciągle tego słucha, trudno nawet ubrać się inaczej, kiedy całe życie jest tym klimatem przesycone... Inna sprawa gdy ktoś próbuje robić z siebie metalowca, a o tym gatunku nie ma pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Słucma tej muzyki od dobrych 22 lat. Ubieram się zależnie od tego jaki mam kaprys.......... Może nie przepadam za ramoneskami, ale do dziś uwielbiam glany i bojówki.......... A co do wyboru kobiet.......... Zawsze gustowałem w naturalnych kobietach, nie zależnie jaką muzykę preferowały, czy miałem włosy po dupę, czy grałem koncerty............. Co oznacza bycie metalem ? Dążymy do wolności w życiu, a nie do stania się niewolnikami mody........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sorry, ale jeżeli ktoś się ubiera pod wytyczne subkultury to jest to dla mnie dziecinne. No i kto to jest pozer? Czy subkultura metalowa ma jakąś swoją świętą księgę określającą prawdziwego metala i pozera? co to za ortodoksja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccwaw21
Miła_dżdżowniczka ile ty masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła_dżdżowniczka
20 a co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła_dżdżowniczka
Takie jest moje zdanie, że to czym się zajmujemy w życiu ma wpływ na nasze wnętrze, ale psychika oddziałuje też na wygląd zewnętrzny. Przez to co robimy, tak najczęściej wyglądamy i to już nie ma związku z modą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Miła_dżdżowniczka- czy strój " metala" nie jest pewną modą ? Wiele lat koncertowałem, siedziałem w tym głęboko, a jednak na sraczu nie zawsze siedziałem w koszulce DEICIDE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, styl metalowców ma więcej wspólnego z chęcią przynależności do grupy niż z tego "wnętrza". a wiecie co mnie zastanawia? jak laska na imprezie ma obcisłą bluzkę i makijarz to się krzyczy że tapeciara. a jak gotka nakłada biały puder i czarną szminkę to jest to już wrażliwa osoba manifestująca swoją duszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma czegoś takiego jak wytyczne subkultury..... dla mnie pozer to np. pseudo punk ktory ubiera sie jak punk tylko dlatego ze podoba mu sie taki styl. albo pozer to również ktoś fałszywy. ale to juz inny podgatunek ze tak powiem pozera. albo jak faceci jeżdżą na BMX tylko po to by w ten sposób poderwać np dziewczyne. albo jak dziewczynny przy chłopakach specjalnie przeklinają ( z moich obserwacji tak wynika) ze wtedy jest zajebista według niektórych. pozer to ktoś taki kto nie jest sobą i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła_dżdżowniczka
metal - ktoś kto jest zaangażowany w muzykę metalową (gra w zespole lub aktywnie i dużo słucha i się fascynuje). pozer - ktoś kto tylko podaje się za fanatyka, a tak naprawdę zna dwa zespoły i kilka piosenek Dla mnie i większości społeczeństwa mniej więcej tak wygląda to rozróżnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21:42 [zgłoś do usunięcia] krokdoprzodu nie ma czegoś takiego jak wytyczne subkultury..... dla mnie pozer to np. pseudo punk ktory ubiera sie jak punk tylko dlatego ze podoba mu sie taki styl. albo pozer to również ktoś fałszywy. ale to juz inny podgatunek ze tak powiem pozera. albo jak faceci jeżdżą na BMX tylko po to by w ten sposób poderwać np dziewczyne. albo jak dziewczynny przy chłopakach specjalnie przeklinają ( z moich obserwacji tak wynika) ze wtedy jest zaj**ista według niektórych. pozer to ktoś taki kto nie jest sobą i tyle Komu ma niby to imponować ? Bo nie rozumiem, w jaki sposób przeklinanie imponuje, czy jazda na BMX :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×