Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

za kazdym razem

pogada ktos z 37 latka?

Polecane posty

Ma ktoś ochote pogadac o zyciu ze mna,tak normalnie bez obrazania sie wzajemnie.poza tym szukam przyjaciela,z ktorym moglabym pogadac o tak szczerze o swoim zyciu...Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudozielonoka
Tylko z facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otto
yes yes yes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otto
pytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudozielonoka
A to mow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth34
A czy coś Cię gryzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szanowną koleżanką, a kto bierze odpowiedzialność za ewentualne uczucie? W Tobie można się zakochać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudozielonoka
Probuje moje zmienic. Ale ciezko mi idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HYGTFRDE
TO MOZE JA PIERWSZA BO SIE WKURW...AM!!! MAM NADWAGE,OK...Z 15 KG!I PRZECZYTALAM DZIS,ZE TYLKO PLEBS,PROSTACTWO I LUDZIE PO PODSTAWOWYM SA GRUBASAMI! A JA SZKOLE MAM,ZA PRYMITYWA SIE NIE UWAZAM I Z KASA TEZ DOBRZE STOJE. JAK TO TAK?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygryska123
A bo to nie takie proste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1l1l1l1l
smutno mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otto
życie to nie ubranie , nie można wyprać, wybielić i będzie cacy , co cię męczy , co cię boli. pomożemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HYGTFRDE
"W TOBIE MOZNA SIE ZAKOCHAC?".....TAAAAAA....WISNIEWSCY SIE ZNALEZLI......... COS ALA"JESTEM JESZCZE ZAKOCHANA RESZTKAMI BEZSENSOWNEJ MILOSCI.....BLA,BLA.........KTO CZYTAŁ TEN WIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1l1l1l1l
leje, siedze sama, mam czterdzieche i co dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakis prawie rok temu zauroczylam sie w instr.jazdy i nie moge o nim zapomniec,choc wiem ze jemu tez zalezalo bo samotny ale ja stchurzylam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1l1l1l1l
strasznie leje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1l1l1l1l
co z tymi instruktorami? wszystkie się w nich kochają a to straszni podrywacze i wiedza o tym heh dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otto
są smutki , straty , problemy , rozdarci a, tęsknoty , ale to w żadnej mierze nie jest tragedią . dziewczyny biusty do góry i prężnie przez świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HYGTFRDE
NAPIŁAM SIE I TROCHE BEZ LADU I SKŁADU PISZE...FAKT... NA DODATEK AWARIA LAPTOKA I DUŻE LITERY:(((( CO DO ROZSTAN...MOJA MAMA MIAL JEDNEGO FACETA PRZEZ CALE ZYCIE,MOJEGO TATE.ZMARŁ...PO 3 LATACH ZWIAZALA SIE Z INNYM. WSZYSCY W SZOKU...ELKA???????TAKA SWIETA?????? ALE ZAKOCHALA SIE! POSTAWILA WSZYSTKO NA JEDNA KARTE! WYBUDOWALI DOM...ZAMIESZKALI...4 LATA.... I WSZYSTKO SIE ROZPIERDOL...ŁO! I CO TERAZ?????? GDZIE WRÓCIĆ?????? JAK DALEJ ŻYĆ?????? TO WIOSKA...NIE "SEX W WIELKIM MIEŚCIE"I TAKIE AKCJE SA WSZĘDZIE... DEPRESJE ZALAPALA...I TYLE:((JAK TO PISZE OWCA) A TAKA JEST PIĘKNA........MĄDRA........PRZYSIEGAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i tu sie mylisz,nie byl to zaden przystojniak tylko zwykly facet i do tego jeszcze niski,ale bardzo inteligetny i sam...okolo 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HYGTFRDE
PODSUMOWUJAC:WY MŁODE......ZYCIE PRZED WAMI..... ALE PAMIETAJCIE!NIGDY ROZWODNIKÓW! DZIECI MIESZAJA......CHCA POWROTU MAMY DO TATY ITP..... NO I ŻONA...NIE DA SIE ODCIĄC TYPA NOZYCZKAMI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×