Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

za kazdym razem

pogada ktos z 37 latka?

Polecane posty

Gość Otto
rudo zielona , dla kobiety , która widzi eLkę i od razu się serce rozdziera , odmowa byłaby bólem nie do zniesienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otto
kobieto ty jesteś nadzieją wszystkich zakochanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HYGTFRDE
NIE MASZ NIKOGO,MASZ 37 LAT....I JESTES ZARADNA? COS MI TU NIE GRA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otto
zle mnie zrozumiałaś , po prostu każdy facet byłby wniebowzięty gdyby wiedział co stracił, jak był kochany . a tak odchodzą , łączą się a są nieszczęśliwi i mówią jakie życie jest po..rypane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje zycie zmieniło się na lepsze jak w filmie - w ostatniej chwili . Jeden nieoczekiwany telefon i znalazłem się w raju. Miałem wtedy 36 lat. Wracałem z koncertu Madonny w Pradze mocno zdołowany , bo laska z która miałem jechac zrobiła unik i przestała odbierac telefony mimo ze bilety wykupione. I gdy w drodze powrotnej miałem doła i już miałem zamiar wszystko wywrócic do góry nogami to nieoczekiwanie zadzwoniła i poprosiła bym przyjechał. 150 kilometrów. W drodxe pomyślałem ,że powinienem strzelic focha i nie przyjeżdżac -ale kochałem ją. Okazało się na miejscu ze mnie kłamała, była z facetem z którym ponoc sie rozstała i dlatego unikała moich telefonów przed koncertem. Spedziliśmy noc w hotelu we Wrocku a na drugi dzień bylismy juz w Szwecji na najlepsyzch wakacjach naszego życia. Od tego się zaczęło. Zmiany przychodzą nagle i nieoczekiwanie. Ale trzeba byc przygotowanym - nawet na spontan :) A teraz z innej beczki. Pewnie miejsce nie najlepsze - ale kazde jest tak samo złe jak i dobre. Słyszeliscie o ''Patyku'' ? Złodziej legenda. To on opracował metode ''na stłuczke''. A widzieliscie przed chwilą film ''Wróg publiczny'' ? Jak z uszatka Willa Smitha robią szmate by go skompromitować ? To samo mafia robi z tym złodziejem aut. Chcą z niego zrobic morderce Papały, czyli jedną z największych afer wpuścić w slepy zaułek. I wiecie co z nim zrobią ? Nie - nie oni oczywiscie :))) On sam sie powiesi w areszcie , jak tylu przed nim. Nie wytrzyma biedaczek presji. Muszą to zrobic, bo nic na niego nie maja poza tym ,że facet mieszkał 400 metrów od Papały. Wiedzą ,że za złodziejem aut nikt sie nie ujmie , nie upomni. Ot, żłodziej sie powiesił w areszcie. Zimą razem ze studentami szedłem i skandowałem : ''wczoraj Moskwa , dzis Bruksela - wolność słowa nam zabiera'' ,. Dziś gnojki z łódzkiej prokuratury chcą - a właściwie to SLDowska mafia (Mazur,i reszta)- a wiec chcą wrobić w morderstwo gościa, który nie miał z tym nic wspólnego. To niewazne ,że to złodziej - ja tez mam kilka niezapłaconych mandatów i kanary mnie też łapały - ale wiecie co to oznacza ? Każdego z nas mogą oskarzyć o cokolwiek. Tak jak uszatka Willa we ''Wrogu publicznym'' oskarżyli o kontakty z mafią by zniszczyć jego wiarygodność. Jak my sami sie nie zorganizujemy - chocby w necie - to politycy za nas tego nie zrobią. Bo to nie w ich interesie cokolwiek zmieniać. A Korwin i tak dostaje 3 % :) Więc jak chcecie byc może chłopakowi zycie uratować ( a chyba złodziej aut nie zasługuje na ''czapę'') to opier... tych z prokuratury w Łodzi. Ze jaja se robia . Ja im rzekłem na koniec :'(...)' nie macie zadnego wstydu . Tu żadna lustracja nie pomoże - was trzeba wypalic napalmem do cna , bydlaki'' Oni sie obawiaja netu - dlatego chcieli przy okazji ACTA położyc na nim łapę. Pokażmy im - nie tylko w tej sprawie - że obawiali sie słusznie. Wystarczy że Krzysztof Olewnik sie sam porwał i pewnie sam pochował. Szkoda mimo wszystko tego złodzieja, bo nastepny może byc kazdy z nas. Co o tym sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HYGTFRDE
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA,TO ZMIENIA POSTAC RZECZY:) KUPY MI SIE TO NIE TRZYMALO!ALE TERAZ JUZ WIEM,ZE NORMALNA KOBIETA Z CIEBIE:) CONAN27---TY PEWNIE Z TYCH CO TO UWAZA,ZE RUSCY SAMOLOT ZESTRZELILI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HYGTFRDE
ALE HISTORIA Z PANNA ŁADNA...CHWYTA ZA SERCE..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otto
serce to nie kompas, najpierw przyszłośc potem przeszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otto
co się z mężem stało , ale jak nie chcesz to nie pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HYGTFRDE
NO,JAK JUZ NOWICCY SIE ROZWODZA;) PLAGA JAKAS.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otto
the end , a szukałam przyjaciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otto,byl cholernie zazdrosny i dlatego musialam zakonczyc to malzenstwo,bo myslalam,ze zwariuje przez niego i wlasnie z tego powodu szukam faceta opanowanego i takiego spokojnego i to wlasnie przez meza bylam dlugo sama tak mi obrzydzil zycie w zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otto
w/g większości mężczyzn historia była żałosna , chodziło o wtrącenie głupiego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otto
aty nie jesteś zazdrosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otto
przecież napisałem tak tak tak. a ja do gówniarzy raczej się nie zaliczam, choć chciałbym sobie pare latek odjąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otto-sazdrosc zawsze jest,ale w granicach rozsadku,a nie na okraglo pretensje,bo mam meza to po co ja o siebie dbam,a dbalam tak normalnie bez zadnej przesady,a ze faceci sie za mna ogladali to ciagle mnie o coc podejrzewal a wiesz jak to jest byc opodejrzewana o cos co cie nie interesowalo i dlatego myslalam ze oszaleje i wolalam odejsc choc bardzo bolalo,bo myslalam,ze mam meza na cale zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Myślę, że jak dasz mu mały znak to on się znów zapali i będzie o Ciebie zabiegał. Musisz się tylko odważyć dać mu ten pierwszy znak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ HYGTFRDE Nie - samolot jak wiadomo sam spadł bo Newton wynalazł grawitacje. A Putin tylko pokazał nam Polaczkom gdzie nasze miejsce robiąc juz po wypadku wszystko by rzucic podejrzenia na swój kraj . Bo mu na opinii nie zalezy bo i tak ma zje...ą. To tak jak ja = mam opinie niezlego zboczka u dzieci mej partnerki i dlatego niczego sie nie wstydze :)) az moja kobieta sie śmieje ze mnie , że az mi współczuje, jak mam zrypana opinie u dzieci :)))))))) tak samo jest z ruskimi - były doradca Gorbaczowa - prof. ekonomii Jurij Malcew pisał we ''Wprost'' w 2008 : ''Rosja staje sie coraz bardziej znienawidzona przez swych sasiadów i pogardzana przez niemal wszystkie państwa. Wiadomosci nadchodzące ostatnio z mojej ojczuzny przyprawiają cywilizowanego człowieka o dreszcz przerazenia. Przykro mi o tym pisać jako Rosjaninowi , niegdys doradcy przywódcy Rosji, ale mój kraj to nadal wręcz państwo kryminalne , światowy bandyta.'' Ale Ty mi tu nie ..... Czyli bajeczka o Tymitunie - nie zagaduj Smoleńskiem. Chodzi o Papałe - a właściwie to o wrabianego goscia. Ale jak rozumiem Ty masz wszystko w 4 literach , isn't it ? mam chociaz nadzieje że czerpiesz z tego silną satysfakcje analną . Moja luba - eta o której pisałem :) - to nie chce słyszec o analu . a pewnie wiele traci ... Cos pewnie o tym wiesz -isn't it HYGTFRDE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otto
pytam , gdyż czy gdybyś związała się z instruktorem , wiedząc że inne mógłby oczarowywać, to wytrzymałaśbys to napięcie. przecież tak było w waszym przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam 37 lat
Chorobliwa zazdrość faceta jest straszna. Powinno się ją leczyć. Zazdrość mojego męża doprowadziła mnie do zdrady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otto
a moż tylko pretekstem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam 37 lat
,,Kafe Poradnik-niby mam do niego nr tel.ale tak ciezko poprostu ni z tad ni zowad zadzwonic,bo minal prawie rok..." To wyślij smsa: ,,Witam. Co u Ciebie?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otto
teorytycznie mądrzejszy , ale czuję niemoc czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otto
tylko podpisz smsa innym imieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×